Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2013 o 20:23, Azazell napisał:

Panowie mam taką prośbe.. Może napiszcie jakie są wasze ulubione strony internetowe związane
z tematyką piłki ? Mogą to być appki na Androida czy Windows :). Bo kurcze sam mam problem.
Szukam jakiś serwisów gdzie znajde statystyki lig itp statystyki pokazane po każdym
meczu, informacje ze świata transferów itp. itd; )


Nie znam jakiejś naprawdę świetnej strony ze statystykami, ale na pewno warto takich poszukać na transfermarkt. Od niedawna mają też swoją polską wersję: http://www.transfermarkt.pl/
Jest też ligamistrzow.com, transfery.info, pilkanozna.pl, sekcje pilkarskie na sport.pl czy nawet na onet.pl, angielskapilka.com
Poza tym strony kibicowskie konkretnych klubów: chelsealive.pl, devilpage.pl, kanonierzy.com, manusite.pl, realmadrid.pl, blaugrana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:48, filip29 napisał:

ciach

VdV pseudo gwiazdka, zwyczajnie się zbłaźniła. A po meczu jeszcze bohatera zgrywał, że weliminował najlepszego zawodnika rywali i asyste miał.. -.- BVB i tak swoje zrealizuje, choć już nie pierwszy raz sędziowie ich krzywdzą, Lewy wbrew wszystkiemu też zmierza po korone króla strzelców. Co do Bayernu to brak konkurencji w Bundeslidze może tej drużynie nie wyjść na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagliari vs. AC Milan 1:1

Ech... nie zbyt dobrze rozegrane to spotkanie.
Poza Astorim ,to jeszcze czerwone kartki należały się ewidentnie Dessenie i temu kretynowi Mexesowi :P

Mam nadzieję ,że Mexes i Bojan jak najszybciej zostaną wyrzuceni z drużyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 17:03, MisticGohan_MODED napisał:

Mam nadzieję ,że Mexes i Bojan jak najszybciej zostaną wyrzuceni z drużyny :P

Bojanowi nie idzie w Milanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 19:24, Eff3ctiv3 napisał:

> Mam nadzieję ,że Mexes i Bojan jak najszybciej zostaną wyrzuceni z drużyny :P
Bojanowi nie idzie w Milanie?

No niestety... jest tragiczny i pokazuje to co mecz ,a mimo to zbiera dobre recenzje (tylko) od trenera :P
Nie wiem czym się kieruje Allegri wystawiając takiego drewniaka...
W przyszłym sezonie idzie za darmo do City ,bo nawet w Barcie go nie chcą :P

Najbardziej i tak mnie wkurza fakt ,że Emanuelson który miał świetny początek sezonu (w przeciwieństwie do Boatenga i tragicznego Nocerino) musiał zostać wypożyczony do Fulham xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 19:38, MisticGohan_MODED napisał:

ciach

Spoko wyzdrowieje Salamon i zobaczysz ze wniesie tyle ile Mario ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 23:37, ManweKallahan napisał:

> Panowie mam taką prośbe.. Może napiszcie jakie są wasze ulubione strony internetowe
związane
> z tematyką piłki ? Mogą to być appki na Androida czy Windows :). Bo kurcze sam mam
problem.
> Szukam jakiś serwisów gdzie znajde statystyki lig itp statystyki pokazane po każdym

> meczu, informacje ze świata transferów itp. itd; )

Nie znam jakiejś naprawdę świetnej strony ze statystykami, ale na pewno warto takich
poszukać na transfermarkt. Od niedawna mają też swoją polską wersję: http://www.transfermarkt.pl/
Jest też ligamistrzow.com, transfery.info, pilkanozna.pl, sekcje pilkarskie na sport.pl
czy nawet na onet.pl, angielskapilka.com
Poza tym strony kibicowskie konkretnych klubów: chelsealive.pl, devilpage.pl, kanonierzy.com,
manusite.pl, realmadrid.pl, blaugrana.pl



Danke! Niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi! Dobry człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://krzysztof200813.blox.pl/html

Oto mój blog, który powstał niedawno. Powiedzcie mi co o nim sądzicie i co należy poprawić?. Sam widzę, że mam błędy interpunkcyjne i czasami bywają na moich tekstach wyrazy wulgarne i sam pracuje, już nad tym, ale czy widzicie jeszcze coś co pomoże w robieniu lepszym tego bloga? może akurat jeszcze pomogłaby mi dodatnia osoba, która razem ze mną by pisała?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z portali znalazłem tekst odnośnie abdykacji papieża i jego następcy "Po nim pontyfikat obejmie "Petrus Romanus" (Piotr Rzymianin), co, według interpretatorów oznacza papieża, który jest czarnoskóry i pochodzi z Włoch." hehe to na pewno Mario Balotelli, brakuje tylko fotki Mario z czapką papieską ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 14:44, kedzior141 napisał:

Jak oceniacie szanse ManU na zwycięstwo z Realem?

jak oceniasz szanse Realu na zwyciestwo z Manchesterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 16:41, filip29 napisał:

Mógłby mi jakiś kibic Realu napisać najbardziej prawdopodobny skład królewskich na jutrzejszy
mecz?


Diego Lopez, Arbeloa, Ramos, Varane/Pepe (Pepe dopiero co po dłuższej kontuzji wrócił), Coentrao, Alonso, Khedira, Di maria, Ozil, Ronaldo, Benzema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/lewandowski-zawieszony-na-trzy-mecze,1,5419198,wiadomosc.html

No to już przesada, ja bym na miejscu Lewego opuścił tą antypolską ligę i poszedł gdzie indziej. Lewy szedł na króla strzelców to go trzeba było utemperować, niewyobrażam sobie nic innego jak odwołanie od tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 15:18, Mange napisał:

> Jak oceniacie szanse ManU na zwycięstwo z Realem?
jak oceniasz szanse Realu na zwyciestwo z Manchesterem?


Tak pytam, nie jak fan Realu, kibicuję Barcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować