Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ja wiem ze wszyscy sie jaraja jutrzejszym hitem ale dzisiaj tez jest dzien:)
Co wybieracie pojedynek Celticu z Juve czy jednak Valencia kontra PSG?
Ja osobiscie obejrze ten drugi mecz, ze wzgledu na PSG przede wszystkim. Jestem ciekaw ich gry bo jakos nie bylo okazji ich na zywo obejrzec. Druga sprawa obie te druzyny graja otwarta pilke i dlatego uwazam ze moze byc ciekawie z paroma golami. Drugi mecz Szkotow z Wlochami wg mnie zapowiada sie na senny. Moze byc w sumie duzo walki bo obie druzyny maja wysokich i silnych pilkarzy, ale wg mnie bedzie jednej i drugiej druzynie ciezko pod bramka przeciwnika. Obstawiam ze padna max 2 bramki.
PS: Wg mnie za duzo uzywam wg mnie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj obstawiam zwycięstwo Valencii i Juve.
Valencia ostatnio dobrze radzi sobie w lidze, poza tym ostatnie dziewięć meczy na swoim boisku wygrała, więc paryżanom będzie bardzo ciężko, tym bardziej bez takiego filaru w obronie jak Thiago Silva.
Co do drugiego meczu to myślę podobnie jak ty, dużo walki, ale obstawiam, że będzie dużo gry w środku pola, drużyny będą się "parować", i będzie niewiele akcji podbramkowych.

Takie jest moje zdanie, mam nadzieje że się sprawdzi bo postawiłem parę złotych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 17:59, Ziggy napisał:

Ja wiem ze wszyscy sie jaraja jutrzejszym hitem ale dzisiaj tez jest dzien:)

A myślałem że jutrzejszym hitem w TV będzie Szachtar vs. BVB xp

Tak czy siak obstawiam pierwsze zwycięstwo Realu u siebie... w rewanżu może być różnie, ale generalnie skłaniałbym się ku Realu jeśli chodzi o awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valencia - PSG, może być niezły mecz, ale i tak myślami już jestem przy jutrzejszym hicie, i wbrw pozorom wcale nie mam na myśli Dortmundu z Szachtarem, a Real z Manchesterem. To będzie mecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSG chyba jednak pokona Valencię, szkoda tylko, że Beckham nie będzie grał, tak to bym pewnie obejrzał, ale chyba sobie jednak odpuszczę dzisiejsze mecze. Juve vs Celtic będzie według mnie jednostronne, wiadomo na czyją korzyść.
A jutro... Szachtar nie ma już Williana, więc BVB będzie miało dużo łatwiej. Za to Real vs United to wielka niewiadoma, w grupie Hiszpanie trochę zawiedli. Dużo będzie zależeć od dyspozycji poszczególnych graczy, możliwe, że wszystko skończy się na tym, kto z dwójki Van Persie - Ronaldo zagra lepiej w dwumeczu. Jak dla mnie szanse prezentują się 55-45 dla United.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TVP czy Polsacie dziś LM nie pokazują? na nSporcie będzie chyba Celtic- Juve, a jest (są?)ciekawszy mecz dziś =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie nie ma LM. TVP jutro pokazuje Dortmund. Jest jeszcze Valencia - PSG na nPremium, a na nPremium3 jest multiliga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 20:27, Kraju napisał:

Na Polsacie nie ma LM. TVP jutro pokazuje Dortmund. Jest jeszcze Valencia - PSG na nPremium,
a na nPremium3 jest multiliga.


nPremium nie mam ;/ Mam nadzieje, że nSport jutro pokaże Real-United.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:29, Ptolomeusz napisał:

Kocham piłkę nożną:)
Nic nie poradze na tą głupkowatą słabość - tak to określa moja obecna

pozdrowienia dla niej.
......
Ktory mecz lepiej ogladac? dopiero co wrocilem i nie moge sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:34, Mange napisał:

Ktory mecz lepiej ogladac? dopiero co wrocilem i nie moge sie zdecydowac.

Mecz Valencia - PSG jest ciekawy. PSG prowadzi 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Celtic - Juventus. Spodziewałem się defensywnej gry Celticu, a tutaj naprawdę walka jak równy z równym, nawet z przewagą Celticu. Świetne tempo meczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:34, Mange napisał:

Ktory mecz lepiej ogladac? dopiero co wrocilem i nie moge sie zdecydowac.


W meczu Valencia - PSG dobrze wygląda tylko ofensywa francuskiego klubu. Dużo chaosu, dlatego wszystko się może jeszcze zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze mecze za nami. PSG VALENCIA 2-1
Zaskoczyło mnie PSG, bo grali lepiej niż się spodziewałem. Czekali na kontry, ale mogli ze 2 bramki więcej wpakować.
Valencia grała baaardzo cienko, cały czas próbowali wrzucać albo strzelać z daleka i raz im się udało.
Ibra nie strzelił gola to musiał coś odwalić i dostał czerwoną, chociaż żółta by wystarczyła.
Kapitalnie grał Lucas i nie wiem czemu zszedł w 50 minucie (rumuński komentarz) :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku meczu źle upadł i mógł nie wrócić już do gry. Widocznie coś go bolało, albo trener postanowił go oszczędzać, bo wynik korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda Celticu, bo nie zasługiwali na tak sromotną porażkę. Zresztą wystarczy spojrzeć w statystyki, by zobaczyć, iż to Celtowie byli stroną przeważającą w tym meczu, co w sumie niepodobne do ich typowego stylu gry. Ale cóż taki jest football, Juve pokonało dziś gospodarzy ich własną bronią, czyli zabójczymi kontrami, choć sporo napsuli obrońcy przez swoje błędy.

Za to w rywalizacji PSG i Valencii jeszcze nie wszystko rozstrzygnięte. Nie oglądałem końcówki, ale gol kontaktowy i wyrzucenie z boiska Ibry, może dać Hiszpanom nadzieje na wyrwanie awansu, choć będzie o to niezwykle ciężko, biorąc pod uwagę ich postawę w meczach wyjazdowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 00:29, Wszystkozajete napisał:

Zresztą wystarczy spojrzeć w statystyki, by zobaczyć, iż to Celtowie byli stroną przeważającą w tym meczu,

Ostatecznie liczy się jedna statystyka - bramkowa. Juventus z resztą to nie jest drużyna, która się rzuca na rywala i non-stop atakuje. Czasem Stara Dama gra na jedną akcję, strzela, nierzadko wygrywa 1:0 i na pewno nie "z ledwością". Czasem wynik przekłamuje to jak mógł wyglądać mecz. Cieszyłem się, że Juve tak dobrze trafiło bo z góry zakładałem że Celtic praktycznie został skazany na pożarcie.

Dnia 13.02.2013 o 00:29, Wszystkozajete napisał:

Ale cóż taki jest football, Juve pokonało dziś gospodarzy ich własną bronią,

Juventus sam często tak gra, więc generalnie grali swoje. Juventus rozgrywa klasyczną włoską taktykę - pierw obrona i zero w naszej bramce - dopiero potem strzelamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za chwilę, już niedługo Real-Manchester. Zobaczymy jak tam angielska piłka poradzi sobie z hiszpańską. Liczę na pewne zwycięstwo Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować