Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2013 o 21:37, Diverso napisał:

Jezus Maria, myślałem że Darek Sz. to dno, ale komentatorzy N postawili sobie za punkt
honoru dorównać umiejętnościom gwieździe TVP.


Ja na N nie lubię tego całego Jagody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że oni w ogóle nie przygotowują się do meczów. Mogę i ja tam siedzieć i mówić "Wydaje mi się, że to było tak". "Jego nie ma, bo może złamał nóżkę, nie wiem". Poza tym, chyba wiadomo komu kibicują Panowie komentatorzy :)


Aha, ponieważ słyszę, że "Eksperci", mają wątpliwości czy był karny po rzekomym faulu Jonesa na Di Marii (przepchnął go w polu karnym). Uważam, że co najmniej śmieszne jest, uważać że karny był, no lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, łysy Wojtek. Łysy Wojtek, który specjalizuje się w komentarzach typu:

- Gdyby 10 cm w prawo to byłby gol
- Gdyby trochę niżej to by doskoczył
- Jakby sobie wypuścił bliżej to by strzelił
- Jakby strzelał prawą to byłby gol

Itp, itd.

Wojtek wszystko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jeszcze do tego nie orientują się w aktualnych składach.
Ten Jagoda wyjeżdża z komentarzem, że występ Evansa jest dużą niespodzianką, a w tym sezonie jest podstawowym i najlepszym obrońcą United :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 21:55, Ecko09 napisał:

30 min szperałem i ŻADNA strona nie działała ;x

A ja od początku tutaj oglądam, i niestety, dopiero po 9 wszedłem na forum :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak podczas meczu nie denerwowałem.
Trzeba przyznać, że Real grał zdecydowanie lepiej w 1. połowie. Na szczęście w drugiej to się wyrównało.
Fergie postawił na utrzymanie wyniku i wyszło to nie źle. De Gea Man of the match.
Carrick, Jones, Rio i (zwłaszcza) Evans grali perfekcyjnie w destrukcji. Rafael na początku nerwowo, a później też całkiem dobrze. Za to Evra grał swój najgorszy mecz w tym sezonie, straszny klops.
Ofensywa zagrała dobrze w defensywie, więc wybaczam nieskutecznośc ;p Chociaż RvP powinien wsadzić to sam na sam.
W Realu wyróżniał się DiMaria i Varane, Lopez też miał dobry mecz. Ozil, Alonso i Ronaldo w sumie byli całkiem nieźle pokryci.
Teraz wystarczy "tylko" wygrać w marcu, a jestem pewien, że na Old Trafford będzie już lepiej.

BTW
Ramos zawsze się łapie za twarz po wylądowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Real nieźle tam naciskał na rywala co można było zauważyć po statystykach po meczu. Manchester sie bronił ale i on miał niezłe akcje. Nie wiele brakowało pod koniec a ManU by zwyciężyli pierwszy mecz 1/8. Według mnie super mecz jeżeli jakakolwiek opinia jest tu brana pod uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz. Real grał dobrze, agresywanie, wysoko i szybko. Czy był faul na Di Marii? Wiele takich karnych gwizdano, niemniej nie ma co się doszukiwać. Real był lepszy i zasłużył na zwycięstwo, ale to piłka nożna i jest remis. Będą wielkie emocje w rewanżu. Daję jakieś 60% szans na awans dla Realu, a 40% dla Manchesteru. Świetne widowisko, bardzo wiele okazji no i mecz życia De Gei. Van Persie bardzo dobrze, Ronaldo i Varane również, doskonale Khedira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan Chelsea bede z zapalem sledzil mecz w LE dzisiaj ze Sparta Praga. Mecz na najwyzszym poziomie, media od dwoch tygodni rozpisuja sie o tym meczu. Mozna powiedziec mecz gigantow. Jestem ciekaw czy gadka Beniteza, Cecha czy Johna o wygraniu to tylko czce gadanie czy pojda na maxa w tych rozgrywkach? No bo z jednej strony nie wypada przegrac ze Sparta zas z drugiej w lidze trzeba tylko bronic miejsca na podium. Wiec zawsze fajnie o cos powalczyc. Bo w sumie zostala nam LE i FA Cup. Zobaczymy, licze jednak na sto procent zaangazowania i po prostu wygrania tego pucharu. Zawsze lepszy rydz niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak powiem po wczorajszych meczach: Wszystkie 4 drużyny mnie zaskoczyły.
Dziwne, że Szachtar dominuję sporą liczbą zawodników z Brazylii, ale za to ma korzyści. D.Costa, Taison kozaki no i ten wolny Srny. Weidenfeller by sobie poradził gdyby nie złe ustawienie i wolne rzucenie się. Niech Szachtar żałuje, że sprzedał Williana Borges da Silva, ale i tak byłem za BvB, który wg mnie zagrał nieco lepszy mecz. Brawa dla Lewego przez swój kiks trafił bramkę no i Hummels uratował wynik. Myślę, że Borussia da sobie radę z Szachtarem na własnym stadionie, ale nic nie jest powiedziane i to tylko moje głupie przypuszczenia i pragnienia. Za tydzień zamierzam oglądać FC Barcelona - AC Milan i tu (nie jako jakiś fanboy) myślę, że Barca wygra u siebie, a zremisuje na San Siro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sparta Praga 0 - 1 Chelsea
Mecz nudny, szczególnie w drugiej połowie. Gola zdobył Oscar dosłownie sekundy po swoim wejściu na boisko, to był chyba jego pierwszy kontakt z piłą w meczu. Ten zawodnik to niezły paradoks, w Lidze Mistrzów grał bardzo dobrze, zdobył 5 goli, teraz w LE też zaczął od bramki, a w Premier League gra strasznie przeciętnie i jest zwykle pierwszym do zmiany. Cieszy zaliczka przed rewanżem, skromna, ale jednak. Momentami CFC dominowała, ale brakowało ostatniego podania albo wykończenia, ale Czesi też potrafili kilka razy zagrozić bramce Cecha.

W pozostałych meczach największym zaskoczeniem jest na pewno wysoka porażka Napoli z Viktorią Pilzno 0:3 u siebie. Poza tym Leverkusen przegrało z Benficą 0:1, z ławki wchodzili Milik i Boenisch. Obraniak zdobył wyrównującą bramkędla Bordeaux w meczu z Dynamem Kijów. Zenit pokonał 2:0 Liverpool, a Anży 3:1 Hannover (Sobiech wszedł z ławki). Za chwilę mecze grają m.in. Atletico, Inter, Newcastle i Tottenham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 19:24, DambialkoX napisał:

Za tydzień zamierzam oglądać FC Barcelona - AC Milan i tu (nie jako jakiś fanboy) myślę, że Barca wygra u siebie, > a zremisuje na San Siro :)

Na odwrót... pierwszy mecz na San Siro :]
Ja osobiście najbardziej chciałbym zobaczyć... "bezstronnego sędziego" xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że obrońcy trofeum LE pożegnają się z tegorocznym pucharem już w 1/16 finału. Atletico zaskakująco łatwo uległo Rubinowi na własnym stadionie 0:2, mimo, iż przez całą drugą połowę grali w przewadze.

Ja oglądałem fragment spotkania Tottenham - Lyon i na uwagę zasługują tutaj piękne bramki, dwa gole Bale''a w rzutów wolnych, które wykonuje niczym C. Ronaldo w formie, oraz przepiękny gol Umtitiego dla Francuzów. Polecam obejrzeć skrót tego meczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować