Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeżeli Arsenal myśli poważnie żeby w końcu powalczyć w lidze i LM, to niestety jest to nieuniknione. Najważniejsze, żeby te pieniądze wydawali z głową. Nie mogą raptem kupić wszystkim. Trzeba mieć solidne podstawy. Po cichu wierzę, że PSG będzie takim prekursorem, pokazującym, że jednak można zrobić bardzo dobry zespół wykorzystując przy tym ogromne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 22:24, Kraju napisał:

Zanim coś napiszesz doczytaj dokładnie. Wszędzie cytowane są słowa Valdesa, więc nie
sil się na własną interpretację. Kartka dla mnie kuriozalna i sędzia powinien za to dostać
w pysk.

Kuriozalna to jest twoja odpowiedź. Valdes 5 cm od twarzy sędziego krzyczał mu, że ich okradł i że ma przeje***, tak więc się ogarnij, kartka bardzo słuszna, niech go jeszcze zaiweszą na kilka meczy. To raz, dwa, tego karnego nawet nie było.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=44041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o kartce, Ty oczywiście o karnym. Śmieszny jesteś. Sędzia zdecydował, że karnego nie będzie. Jego decyzja, ciężko mieć o to żal, skoro Barca grała żwir (piachem już tego nazwać nie można). Jednak to zdjęcie pokazuje, że kontakt był: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644656_487068008021930_1052181031_n.jpg A w takiej sytuacji należałoby podyktować rzut karny, bo zawodnik atakujący nie miał już żadnej możliwości, bo piłki i tak by już nie dogonił. Akcja przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem o kartce i śmieszny to jesteś ty udając, że tego nie widzisz.

To zdjęcie pokazuje też, że kontakt miał miejsce jak już Alexis zaczynał upadać. Jeśli był faul, to bardzo delikatny, a że eksperci uważają, że faulu nie było, to sędzia tu nie zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 00:33, 1096 napisał:

Mam mieszane uczucia, nie chcę, aby z Arsenalu powstał nowy Manchester City czy Chelsea.


Czyli czego konkretnie nie chcesz? Dużych pieniędzy w klubie? Więc wolisz, żeby powstał drugi Liverpool, bo Arsenal zmierza do tego prostą drogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 14:30, Szejkon napisał:

To zdjęcie pokazuje też, że kontakt miał miejsce jak już Alexis zaczynał upadać. Jeśli
był faul, to bardzo delikatny, a że eksperci uważają, że faulu nie było, to sędzia tu
nie zawinił.


To jest Adriano. :D Opinie są podzielone. Jedni mówią, że się należało, Ramos ograniczył grę i faul był, drudzy, że takich się nie dyktuje. Jestem w stanie zgodzić się z obiema opiniami, bo już nie takie faule były i nie były dyktowane. Sędzia zadecydował tak a nie inaczej i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Derby Londynu jak zwykle nie rozczarowują. Żywy mecz, sporo się dzieje, świetnie wyprowadzone 2 ciosy Tottenhamu. Ciekawe tylko czy Adebayor wytrwa do końca spotkania. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 17:52, Kadaj napisał:

Derby Londynu jak zwykle nie rozczarowują. Żywy mecz, sporo się dzieje, świetnie wyprowadzone
2 ciosy Tottenhamu. Ciekawe tylko czy Adebayor wytrwa do końca spotkania. ;p


No i nie wytrwał bo kontuzja. A Sigurdson szkoda że podawał do Bale tak to 3-1 by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 19:46, mati285 napisał:

A co tu widzieć? Przecież ten dwumecz już się rozstrzygnął po pierwszym spotkaniu.


Bawarczycy to dla nich ciężki orzech do zgryzienia, ale Arsenal albo dostaję w tyłek, albo potrafi zaskoczyć i wygrać wielką przewagą. Większość myśli (w tym i ja), że nie mają szans, bo to prawda. Forma Bayernu jest znakomita, nie przegrali ligowego meczu od 28 października (przeczytałem na stronie) i nie ma powodów by przegrali jeszcze na swoim stadionie, ale Londyńczycy potrafią czasami zaskoczyć. Zresztą poczekamy, zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam Państwa na Allianz Arena! Wydaje się, że dzisiejszy wieczór nie przyniesie emocji, bo czyż słaby Arsenal jest w stanie przeciwstawić się niemieckiej machinie, która jedną nogą jest już w ćwierćfinale LM? Eksperci uważają, że dwumecz już się rozstrzygnął, ale jak mawiał śp. wybitny szkoleniowiec Kazimierz Górski, dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe"


Tak Darek zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że zacznie od gadki o tym że LEWANDOWSKI JUŻ PODPISAŁ KONTRAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z Bayernem itd :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego co w CFC czyli zmiany trenera co chwilę (Jesli przejęcie przez Arabów oznaczałoby to, że pozycja Wengera byłaby bardzo zagrożona to jestem na nie) i tego co w City czyli kupowanie bez zastanowienia olbrzymiej ilosci piłkarzy i niesamowicie wysokich tygodniówek dla przeciętnych piłkarzy, np. Nasri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. I tak Arsenal "bez pieniędzy" bardzo długo trzyma się w TOP4. W tym roku będzie nieprawdopodobnie ciężko, ale trzeba wierzyć. Dziwi mnie tylko, że żaden Arabski/Rosyjski inwestor nie złożył podobnej oferty wczesniej. Przecież Arsenal to potężna marka dająca murowany komercyjny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 21:18, 1096 napisał:

Niestety. I tak Arsenal "bez pieniędzy" bardzo długo trzyma się w TOP4. W tym roku będzie
nieprawdopodobnie ciężko, ale trzeba wierzyć. Dziwi mnie tylko, że żaden Arabski/Rosyjski
inwestor nie złożył podobnej oferty wczesniej. Przecież Arsenal to potężna marka dająca
murowany komercyjny sukces.


Bo mają dobrych zawodników. Ich polityka kupowania zawodników jest bardzo dobra, lecz ostatnio trochę podupada. Jednak Arsenal nie wygrał nic o 10 czy 11 lat. To długi okres. Zarówno City jak i Chelsea coś przez ten okres zdobywały, nie mówiąc już o United. Taka pomoc Arsenalowi wyjdzie tylko na dobre, chyba że zrobią drugie City albo Chelsea. Trzeba z rozwagą wykorzystywać fundusze. A co do marki. Jest znacząca i bardzo wartościowa, ale trzeba włożyć naprawdę wiele pieniędzy, żeby Arsenal zaczął wygrywać trofea. I tu jest problem, bo nie każdy chce ryzykować. Nie ma żadnej gwarancji, że inwestycja się zwróci. Obecnie jest niewielu piłkarzy z najwyższej półki, którzy szukali by klubu. Barcelona, Real, United, Bayern, City, PSG, Chelsea, Juventus, Milan id. mają wielu świetnych zawodników, najlepszych na świecie, ale jak wielu z nich zdecydowałoby się odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat szejki tak często jak Abramowicz nie zmieniają trenera, Mancini się trzyma w City mimo średnich wyników (szczególnie mam na myśli LM).
Poza tym Arsenal już ma bogatego właściciela, inna sprawa jak on podchodzi do zarządzania klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować