Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 21:34, Ecko09 napisał:

Kaka i Higuain na boisku xD Real może się żegnać z LM jak dla mnie już...


Real nie stworzył ani jednej groźnej sytuacji pod bramką Manchesteru, zaś gdyby Diabły miały więcej szczęścia i skuteczności mogło być już spokojnie 2:0 do przerwy. Ciekaw jestem co Mourinho zrobi teraz w szatni i jak Real zagra w 2 połowie ale jedno jest pewne - muszą się otworzyć i zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:39, JayL napisał:

Znaczy wysłałeś smsa i jeszcze puściłeś przelew? Nie będę ryzykował, aż tak mi nie zależy.
;p


Jak sms nie przychodził przez 10 min to puściłem przelew. Alior. Ale wątpię, by bank miał znaczenie, skoro płatnikiem są platnosci.pl

11 zł mnie nie zbawi, przecież to parę groszy jest. A te 6 sobie odbije, wbrew pozorom nie tak trudno takie rzeczy wyegzekwować. A na mecz zbyt się czekało, by nie obejrzyć albo męczyć się z tnącym streamem w 240p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:40, Kraju napisał:

Kaka bo di Maria zszedł z kontuzją. Higuain bo Morata to średni pomysł, a Benzema lepszy
nie jest.


Ale czemu Kaka, a nie Modrić...Kaka nawet z tak słabą Barcą zagrał tragicznie. Awans realu to będzie sensacja na obecną chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przelewem lepiej. Różnica jest, ale akurat ja mam Pekao 24 i też dostęp natychmiastowy, w niektórych bankach jest podane, że można czekać do 12 godzin. No nic, teraz tylko oby onet mi kasę zwrócił, jak mówisz dużo to nie jest, ale zawsze coś. ;p

O, 1-0 dla Man Utd. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wojtuś Jagoda dopiero co mówił, że Kaka ma dobry sezon, ciągnie grę do przodu i jest tuż tuż 1-szego składu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:59, pawbuk napisał:

Co za skurwiel z tego sędziego...


Kartka w kolorze koszulki. Sędzia widać musi robić swoje. Bo na czerwoną to nigdy nie zasługiwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moim zdaniem nawet jeśli popełnił błąd, to nieduży. Wejście spodem butów na poziomie klatki piersiowej? No kiddin, za mniejsze przewinienia czerwa szły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:02, JayL napisał:

No cóż, moim zdaniem nawet jeśli popełnił błąd, to nieduży. Wejście spodem butów na poziomie
klatki piersiowej? No kiddin, za mniejsze przewinienia czerwa szły.


Ale nie w takich sytuacjach, kiedy jeden zawodnik nie widzi drugiego! Sędzia wyraźnie chce jeden zespół puścić dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować