Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kartka na wyrost - nie widział Arbeloi i szedł na wysoką piłkę...
Ale pewnie już z Szanghaju przyszły instrukcje...
EDIT Super sub Modrić i 1:1. No proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widział go? A to wstrzymuję się z głosem, bo nie zwróciłem na to uwagi, obejrzę potem.

Swoją drogą Wojtek Kakę wychwala - ten nic nie daje. Po Modriciu jedzie - strzela gola. Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież UEFA nie mogła sobie pozwolić na ryzyko, że żaden z przedstawicieli "najwspanialszej ligi świata" nie awansuje do ćwierćfinału stąd pomoc Królewskim.

I już 2:1. Jestem mocno zniesmaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec meczu... Sędziemu należy się jeden celny i precyzyjny strzał snajperką w łeb... Mam nadzieję, że kibice United przygotują mu piełko i do kraju wróci w kawałkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nie bede przelewał tego tutaj co myślę o tym meczu.
to już koniec. GO GO Milan/Bayern, wygrajcie LM proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilipiuk jest jeden, którego warto cytować i widocznie oczytanyś strasznie w polskiej literaturze :)
Polaczki to określenie użyte przez Ciebie, więc Ty nas obrażasz.. Chociaż Polaczki istnieją, to siedzą przed komputerkami i telewizorkami i tak ględzą jak Ty, przy okazji nabijając się od czasu do czasu w butelke np. przelewami za dobrą wizję.. śmiechu warte. Saleta-Gołota pewnie przez ppv z wypiekami wyczekiwałeś :P
kończę temat.

Borussia pocisnęła Schachtar iście mocno. Może na honorową strzelą, ale obstawiam jeszcze po jednej bramce dla obu zespołów.
CO się dzieje w Real-Utd?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, bo każdy, kto płaci za cokolwiek jest polaczkiem dającym się nabić w butelkę. No genialne podejście po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę żenujący spektakl z winy sędziego.

Czerwona kartka na wyrost.
2 niepodyktowane karne (po jednym dla obydwu zespołów).

Być może rację miał jeden z zawodników, który powiedział, że mecz wygra ten kto strzeli pierwszy gola. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:34, Ecko09 napisał:

Kaka i Higuain na boisku xD Real może się żegnać z LM jak dla mnie już...

Hahaha - tyle w temacie!

REAL MADRYT PRZESZEDŁ!

Do wszystkich co płaczą na sędziego - nie ośmieszajcie się. Zobaczcie sobie powtórkę, nani wchodzi wyosko nogą, a gdy już złapał kontakt z Alvaro szybko ją prostuje by zrobić mu krzywdę. Czerwona kartka ewidentna, jeszcze mógł być karny dla Realu jak Rafael blokował ręką piłke. Świetny mecz, Real dwa słupki, Manchester też duożo sytuacji. Dwie doskonałe ekipy, jakaś musiała odpaść. Padło na ManU. Gratulacje dla nich za walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:13, pawbuk napisał:

No i koniec meczu... Sędziemu należy się jeden celny i precyzyjny strzał snajperką w
łeb... Mam nadzieję, że kibice United przygotują mu piełko i do kraju wróci w kawałkach...

Mam nadzieje, że tacy ludzie jak ty nie będą więcej wypowiadać się na temat piłki, bo ewidentnie im to nie idzie. Czerwona kartka ewidentna. Nani wyskakuje wysoko z nogą i uderza Alvaro - to żółta, ale już w momencie dotknięcia alvaro Nani energicznie prostuje nogę, by uszkodzić Arbeloe - czerwo ewidentne, więc nie płakać mi tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:41, vonArnold napisał:

Być może rację miał jeden z zawodników, który powiedział, że mecz wygra ten kto strzeli
pierwszy gola. Coś w tym jest.


Czyżby to był Ramos? Może miał sen, że kto pierwszy strzeli gola ten wygra mecz, a wiadomo do której bramki łatwiej trafić ;p

Podsumowując mecz. Real nie istniał do momentu wyrzucenia z boiska Naniego. Także można powiedzieć, żę była to decydująca sytuacja w tym spotkaniu. Pytanie czy należała się te czerwień? Sam nie mogę powiedzieć na 100%, bo akurat w tym momencie zaciął mi się stream, ale z powtórki wyglądało, że wejście było ostre, ale nie było w nim przesadnej i wyrachowanej brutalności. Wydawało się, iż Portugalczyk chciał zagarnąć piłkę, ale trochę się spóźnił i z zamiast w nią, trafił w zawodnika Realu. Także zagranie wyglądało brutalnie, ale myślę, że żółta karta by tutaj wystarczyła. Później to już całkowita dominacja Realu, 2 gole rozstrzygające sprawę awansu, po czym Królewscy odpuścili, a Manchester rzucił się do ostatniego zrywu i co zaskakujące był bliski wyrównania. Mogło być jeszcze ciekawie w końcówce, ale Diego Lopez grał dziś kapitalne zawody i to w dużej mierze dzięki niemu Real gra dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:49, pawbuk napisał:

Mówiłem, że z Tobą nie będę dyskutował!! Tobie wyraźnie nie idzie myślenie, więc mnie
się nie czepiaj...

Jak zawsze trafna argumentacja. odpowiedziec i obrazic, to mozesz, ale uzasadnic swoje bzdurne teorie - jak zawsze nie. hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:50, Wszystkozajete napisał:

Podsumowując mecz. Real nie istniał do momentu wyrzucenia z boiska Naniego.

Ahahahaha, to ciekawe jakim sposobem oddał strzał więcej do tego momentu. Śmieszny jesteś. :)

Dnia 05.03.2013 o 22:50, Wszystkozajete napisał:

Także można
powiedzieć, żę była to decydująca sytuacja w tym spotkaniu. Pytanie czy należała się
te czerwień? Sam nie mogę powiedzieć na 100%, bo akurat w tym momencie zaciął mi się
stream, ale z powtórki wyglądało, że wejście było ostre, ale nie było w nim przesadnej
i wyrachowanej brutalności.

a właśnie że była. Nani, gdy już w locie dotyka Arbeloe wtedy zaczyna szybko prostować nogę by kopnąć gracza Realu w żebra. Obejrzyj dokładnie powtórkę.

Dnia 05.03.2013 o 22:50, Wszystkozajete napisał:

Wydawało się, iż Portugalczyk chciał zagarnąć piłkę, ale
trochę się spóźnił i z zamiast w nią, trafił w zawodnika Realu. Także zagranie wyglądało
brutalnie, ale myślę, że żółta karta by tutaj wystarczyła. Później to już całkowita dominacja
Realu, 2 gole rozstrzygające sprawę awansu, po czym Królewscy odpuścili, a Manchester
rzucił się do ostatniego zrywu i co zaskakujące był bliski wyrównania. Mogło być jeszcze
ciekawie w końcówce, ale Diego Lopez grał dziś kapitalne zawody i to w dużej mierze dzięki
niemu Real gra dalej.

prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Casillas nie wróci w tym sezonie już do bramki, chyba, że jakimś cudem odzyska formę sprzed jakiś 5 lat powiedzmy. Diego Lopes bije na głowę to co wyczyniał Casillas przez ostatnich parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować