Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2013 o 00:11, Szczep_NML napisał:

Mam rozumieć że pasujesz? ;] Wiedziałem że zabraknie ci "super-mega-strategicznych-pseudo-argumentów"

po prostu argumenty nie docieraja do takich hejterkow jak wy. dla was nie bylo czerwa i juz, a ja, glupi fanboj se cos ubzduralem. dlatego mowie, ze skoro moje slowa do was nie docieraja, to moze dotra z analizy dziennikarzy. zaklad stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:16, Szczep_NML napisał:

Jest jeszcze coś. Mówisz o madryckiej prasie? ;D

moze byc angielska, mi to bez znaczenia.

PS. gol dla manchesteru nie powinien pasc, bo byl spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:30, Szejkon napisał:

PS. gol dla manchesteru nie powinien pasc, bo byl spalony.

No racja. Ramos był na spalonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:43, cubbek napisał:

> znowu głupia odpowiedź i hejtowanie faktów
Krzywa linia, GG

krzywe oczy. nie tylko linia musisz sie sugerowac. ofsajd ewidentny, fakt iz nawet tu zaprzeczasz pokazuje, ze jestes zaslepiony i tyle, to jak mozesz widziec czerwo naniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie mesiu, be-yacz, moutywator, the_special_one, szejkon itd. (sry nie wiem którego używać bo tyle tych nicków miałeś), tylko ty tutaj jesteś zaślepiony. Nawet Mou twierdzi, że mecz przegrała LEPSZA drużyna i że tej kartki NIE powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:51, cubbek napisał:

Panie mesiu, be-yacz, moutywator, the_special_one, szejkon itd. (sry nie wiem którego
używać bo tyle tych nicków miałeś), tylko ty tutaj jesteś zaślepiony. Nawet Mou twierdzi,
że mecz przegrała LEPSZA drużyna i że tej kartki NIE powinno być.

bo Real był słabszy w tym spotkaniu. natomiast kartka powinna byc, co juz argumentowalem. nani prostuje noge w ostatniej fazie specjalnie, i to widac na potworce ktora zalaczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:53, Szejkon napisał:

bo Real był słabszy w tym spotkaniu. natomiast kartka powinna byc, co juz argumentowalem.
nani prostuje noge w ostatniej fazie specjalnie, i to widac na potworce ktora zalaczylem.


Mou mówi, że kartki być nie powinno, ale ty i tak wiesz lepiej. Co tu więcej dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 00:59, sirufok napisał:

Mou mówi, że kartki być nie powinno, ale ty i tak wiesz lepiej. Co tu więcej dodawać.

Mou nie analizowal dokladnie powtorek. roy keane tweirdzi ze byla i co z tego? to sa zwykle twierdzenia. jak sedziowie byli, eksperci, z anglii i hiszpaniii dokladnie przeanalizuja powtorki i sie wypowiedza, to wtedy to bedzie o czyms swiadczyc. to ze mou na goraco po meczu powiedzial, ze kartki czerwonej nie bylo, to dobrze tylko o nim swiadczy.

tutaj czerwo wam nie przeszkadza?
http://www.youtube.com/watch?v=jH5t58FCs3k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czerwona kartka dla Lopeza na początku meczu + karny dla Manchesteru. Zapomniałeś o tym. ;p A coś mi się zdaje, że to by już całkiem ustawiło mecz. Co nie zmienia faktu, że sam się cieszę ze zwycięstwa Realu i jestem za karaniem takich wejść jak Naniego czerwienią. Pewnie też co innego by wszyscy mówili, gdyby to skończyło się poważną kontuzją. A że Arbeloa wyszedł z tego bez szwanku, no to ''przecież on go nie widział i chciał przyjąć piłkę''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 01:09, Szejkon napisał:

http://mufc.pl/aktualnosci/18261/okiem-sedziego-nani-wyrzucony-slusznie/#ixzz2MiH6ZYiQ

i co teraz mistrzu? należała się jeszcze czerwona dla Rafaela i karny dla Realu + gol
Manchesteru ze spalonego. faktycznie, sędzia skrzywdził Manchester, buahahaha.


Dziwne żeby sędzia mówił inaczej, skoro sam dał czerwo :D

Poza tym - jeśli czytałeś link z powyższego artykuł€ to w 27 min United powinno dostać kanrego a opez powinien wylecieć z boiska(kolega w pubie próbowałe mi to wyperswadować, ale Ja broniłem Lopeza...). Kartka wg dla naniego z dupy - za takie zgrania max żółć, widziałeś kiedykolwiek za takie zgranie czerwo? Daj pan lin k(I nie dawaj jakiś kartek z dupy a''la Eboue, o kóryxch Ja, fan United, mam zdanie zgoła odmienne niż sędzia.

Real dziś/wczoraj nei pokazał nic wielkiegio - Bayern powinien wygrać w tym roku LM z palcem w ..., no - są zdecydowanym faworytem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 01:09, Szejkon napisał:

http://mufc.pl/aktualnosci/18261/okiem-sedziego-nani-wyrzucony-slusznie/#ixzz2MiH6ZYiQ

i co teraz mistrzu? należała się jeszcze czerwona dla Rafaela i karny dla Realu + gol
Manchesteru ze spalonego. faktycznie, sędzia skrzywdził Manchester, buahahaha.


Wg mnie to czerwone kartki się należą całemu Realowi i Manchesterowi, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odnoś się do mnie jak do kibica MU, bo nim nie jestem.
Obawiam się, że twój maniakalny upór nie pozwoli ci dziś zasnąć, bo będziesz przeszukiwał cały internet w poszukiwaniu jak największej ilości "dowodów" swojej racji.
Teraz znowu wynalazłeś jakąś sytuację sprzed kilku lat, w momencie gdy dyskutujemy tylko i wyłącznie o tej dzisiejszej. Wysil się bardziej, podaj jakiś przykład sprzed dekady albo i dalej.

Niedługo pewnie zobaczymy twoją kolejną błyskotliwą wypowiedź, zapewne powtarzającą wszystkie mądrości, które już do tej pory przedstawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 01:05, Szejkon napisał:

roy keane tweirdzi ze byla i co z tego?


Przesapłeś ostanie 10 lat czy co? :D Poczytaj jak Roy wypowiada się na temat United i SAFa po opuszczaeniu ManUtd w 2005 r.

Po mnie ten mecz po prostu... spłynął. Od kiedy oglądam mecze United(ponad 7 lat), żaden z ostatnich tak ''wielkich'' meczów nie wpłynął na mnie tak minimalnie. Sędzia - owszem - dał ciała, sam Mou to przyznał na konfie, ale jestem dziwnie pewien że i tak od 0-1, nawet gdyby United grało w 11, Real dałbyby radę przejść dalej. Mimo tak przeciętnej gry. Nie wiem dlaczego mam takie wrażenie :D

EPL ważniejsza od LM, tak więc 12 pkt przewagi na tym etapie powinno starczyć do wygrania ligi. SAF musi celować w dyblet. Dla mnie Fa Cup>LM, tego trofeum nie wygraliśmy od 9 lat! W tym roku musi ptzryjść koniec posuchy!

Świetna reakcja Rio :D
http://i.minus.com/ifMqWF94BPM1p.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz ze strony sędziego był dziwny.
Real zaczął dopiero grać po czerwieni dla Naniego.
Co do kartki , to powiem Wam tak. Ja nie jestem przekonany , czy czerwień powinna być.
Niby Nani wskoczył korkiem na klatkę piersiową Arbeloi , a to w przepisach jednoznacznie mówi , że powinno takie sytuację karać czerwoną kartą. Natomiast nie widział on Arbeloi i to może go trochę usprawiedliwiać.

Szkoda , że sędzia też nie zauważył ręki Rafaela na linii bramkowej , bo wtedy poszła by czerwień i powinien być rzut karny. O tym już nikt nie mówi , bo po co.

Jedno jest pewne , że na taki mecz , sędzie powinien być z najwyżej pułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować