Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2013 o 23:07, Azazell napisał:

Mnie ciekawi czy barca się odbuduje do meczu z Milanem.


Po pierwsze to Barca, piszemy nazwy z wielkiej litery, haterze jeden :P

Dnia 06.03.2013 o 23:07, Azazell napisał:

Musza coś zrobić bo jak nic nie
zrobią to na 100% nie strzelą milanowi 2 goli (bez straty żadnej). + właściwie muszą
aż 3 gole strzelić aby awansować :D O matko to niemożliwe przy takiej obronie milanu
oraz z taką "nieskutecznym atakiem" barcy :D


Rzecz druga, ja osobiście w Barcę nie wierzę w nadchodzącym spotkaniu. 2 gole do dogrywki, niby niewiele, ale biorąc pod uwagę, iż w obecnym sezonie Barca ledwo dawąła radę grając z drużynami murującymi się w LM (Celtic; Milan jako tako), gdy np. takie Juve Celtic rozwaliło sumarycznie 5:0, to obstawiam, że problem nadal będzie obecny, drużyna nie zmieni stylu gry, a Pedro będzie dalej chrzanić 100%. Nie chce mi się rozważać na ile zawodniczy czują się wypaleni, nie w formie, itd, ale odnoszę wrażenie, że głównym winowajcom ostatnich porażek jest Roura. Facet zdaje się nie mieć konceptu na grę, co się na murawie dzieje, to on nie reaguje względnie przeprowadza kosmetyczne zmiany. Absencję trenera w Barsie szczególności widać jak zestawi się dowodzenie obecnego p.o. z innymi czołowymi trenerami (choćby ostatni mecz ManU-Real).

Jak wpadnie dla Milanu na 1 bramka to po meczu. Podejrzewam zresztą, że goście nie zdecydują się na murowanie cały mecz, tylko podejmą się ofensywy, choć raczej będą ta momenty epizodyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale stacja Orange Sport wykupiła prawa do FA Cup do 2014 roku. A więc juz w najbliższą niedziele o godz. 17:15 Bitwa o Anglię czyli spotkanie Manchesteru United z Londyńską Chelsea. Super wiadomość bo w końcu będzie można bez problemu te mecze obejrzeć bo do tej stacji nie problemu z dostepem. Każda platforma ją posiada, a mecz chyba nawet na ich stronie internetowej będzie można obejrzeć za darmo.
Aha. Do tego mają tez prawa do wszystkich meczy Anglików na stadionie Wembley:) A więc w dniu meczu Anglia vs Polska bedziemy mieli 3 stacje do wyboru (jezeli ktoś oczywiście posiada cyfrowy polsat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca nie awansuje, wygra ale 1:0, albo 2:1, jakbym miał obstawiać to tak jak kiedyś jak grała Barca-Inter, obstawiłem ze Barca wygra i w tym samym kuponie, że awansuje Inter i wygrałem nieźle, bo jeszcze inne mecze były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Collina ocenił pracę sędziego w meczu z Manchesterem na 8,2 a sama UEFA wypowiedziała się, że nie ma żadnych kontrowersji w wyrzuceniu Naniego z boiska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:06, Szejkon napisał:

Collina ocenił pracę sędziego w meczu z Manchesterem na 8,2 a sama UEFA wypowiedziała
się, że nie ma żadnych kontrowersji w wyrzuceniu Naniego z boiska. :)

Wszyscy bagatelizują ten faul, a przecież to był atak w powietrzu z wyciągniętą nogą który zagrażał zdrowiu rywala. Interwencja Naniego była bardzo agresywna. Co prawda mógł nie widzieć zawodnika Realu, ale nie umniejsza to faktowi że to był faul jak najbardziej na czerwoną kartkę i mnie też nie dziwi, że Nani został wyrzucony z boiska.
P.S. Nie lubię ani Realu, ani MU więc nie jestem tu stronniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:17, Transylvanian_Hunger napisał:

Wszyscy bagatelizują ten faul, a przecież to był atak w powietrzu z wyciągniętą nogą
który zagrażał zdrowiu rywala. Interwencja Naniego była bardzo agresywna. Co prawda mógł
nie widzieć zawodnika Realu, ale nie umniejsza to faktowi że to był faul jak najbardziej
na czerwoną kartkę i mnie też nie dziwi, że Nani został wyrzucony z boiska.
P.S. Nie lubię ani Realu, ani MU więc nie jestem tu stronniczy.

No właśnie, a ludzie się doszukują sensacji tam gdzie jej nie ma. Ciężko im przyznać, że to wina Naniego po prostu.

PS. Green Arrow! Lubie go. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:06, Szejkon napisał:

Collina ocenił pracę sędziego w meczu z Manchesterem na 8,2 a sama UEFA wypowiedziała
się, że nie ma żadnych kontrowersji w wyrzuceniu Naniego z boiska. :)


Nota 8 tylko dlatego, że turek nie pokazał kartki Ferdinandowi za klaskanie tuż przy jego twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czelsi przegrala z jakimis slabiaczkami. Wyszli podstawowym skladem, sprawdzilem. A jak odpadna znowu ktos bedzie spierwal, ze sobie odpuscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 21:40, Szejkon napisał:

Wyszli podstawowym skladem, sprawdzilem. A jak
odpadna znowu ktos bedzie spierwal, ze sobie odpuscili.

Naprawdę sądzisz, że zawodnicy, którzy w ubiegłym sezonie wygrali Champions League będą sobie wypruwać żyły w pucharze pocieszenia? Kwestia motywacji. Inna sprawa, że Chelsea pod wodzą Beniteza gra po prostu marnie, więc ten wynik to kombinacja tych dwóch rzeczy.

Tottenham zaś póki co nie daje szans Interowi. Wygląda na to, że Spurs mają trochę inne podejście do tego pucharu niż The Blues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 21:52, mati285 napisał:

Tottenham zaś póki co nie daje szans Interowi. Wygląda na to, że Spurs mają trochę inne
podejście do tego pucharu niż The Blues.


Szczególnie Bale, który jest ostatnio w wyśmienitej formie i już krążą plotki o transferze do Realu. Tottenham gra ostatnio dobrze i mam nadzieję, że utrzymają trzecie miejsce w PL, albo nawet zdołają nawiązać walkę o drugą lokatę, bo City męczy się z wieloma rywalami ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 21:56, SongoX napisał:

Szczególnie Bale, który jest ostatnio w wyśmienitej formie i już krążą plotki o transferze
do Realu.

Akurat Inter powinien pamiętać Bale''a. Dwa sezony temu, gdy oba zespoły rywalizowały jeszcze w Lidze Mistrzów też mieli z nim masę problemów ;-)
>Tottenham gra ostatnio dobrze i mam nadzieję, że utrzymają trzecie miejsce

Dnia 07.03.2013 o 21:56, SongoX napisał:

w PL, albo nawet zdołają nawiązać walkę o drugą lokatę, bo City męczy się z wieloma rywalami
ostatnio.

Wydaje mi się, że Tottenham akurat powinien sobie Ligę Europy odpuścić. Też uważam, że mają szansę nawet na wicemistrza, ale mają najtrudniejszy terminarz z całej czołówki i jeśli jeszcze AVB* będzie chciał też zajść jak najdalej w LE to może im zabraknąć pary.

*- swoją drogą Abramowicz pewnie teraz żałuje, że nie pozwolił mu rozwinąć skrzydeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:06, mati285 napisał:

*- swoją drogą Abramowicz pewnie teraz żałuje, że nie pozwolił mu rozwinąć skrzydeł


Mówiło się, że za dużo do powiedzenia miała stara gwardia Chelsea, typu Terry, Lampard, Cole i nie chcieli się podporządkować. Abramovicz też liczył, że w bardzo krótkim okresie uda się odmłodzić zespół bez jakichkolwiek większych konsekwencji. A teraz są skazani na warsztat Beniteza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:06, mati285 napisał:

*- swoją drogą Abramowicz pewnie teraz żałuje, że nie pozwolił mu rozwinąć skrzydeł


Może akurat Villas-Boas (dobrze napisałem?) nie sprawdził się w Chelsea, bo to nie była dobra drużyna dla niego. Ciężko znaleźć wszechstronnego trenera, który poradzi sobie w każdym zespól. Tottenham to świetny zespół z wielkimi graczami. Ale żaden nie ma aż tyle do powiedzenia ile Terry czy Lampard w Chelsea. Nie lubię Villas-Boasa ale miło ogląda się jego Tottenham. Szkoda tylko, że Bale wkrótce odejdzie, a nawet jeżeli nie w tym sezonie, to w następnym jest to raczej nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:15, Kraju napisał:

Może akurat Villas-Boas (dobrze napisałem?) nie sprawdził się w Chelsea, bo to nie była
dobra drużyna dla niego.

Coś w tym jest, że po sukcesie w Porto rzucono go na zbyt głębokie wody, do zespołu gdzie wymagano zbyt wiele w zbyt krótkim czasie. Nie każdy jest jak Mourinho.

Tymczasem już 3:0 po golu Vertonghena. Inter zbiera niezłe lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek Tottenham - Chelsea byłby bardzo ciekawy w następnej fazie. Oczywiście, jeżeli Chelsea wygra, co pewnie im się uda, bo Inter już bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:06, mati285 napisał:

Wydaje mi się, że Tottenham akurat powinien sobie Ligę Europy odpuścić. Też uważam, że
mają szansę nawet na wicemistrza, ale mają najtrudniejszy terminarz z całej czołówki
i jeśli jeszcze AVB* będzie chciał też zajść jak najdalej w LE to może im zabraknąć pary.


Tylko czy jest jakaś wielka różnica między zajęciem 2 czy 3 miejsca? Może do końca nie znam zwyczajów Premiership, ale wydaje mi się, iż liczy się przede wszystkim mistrzostwo, natomiast czy dana drużyna zajmie 2 czy 3 miejsce ma mniejsze znaczenie i dopiero 4 jest mniej atrakcyjne, bo po pierwsze jest się poza podium, a po drugie trzeba walczyć w el. LM. Poza tym Villas-Boas już raz wygrał LE z Porto i wydaje mi się, że nie ma zamiaru odpuszczać tego pucharu prowadząc Tottenham.

Kraju

Wydaje mi się, że Chelsea nie da rady. Już ze Spartą się męczyli, a mieli korzystny wynik z pierwszego spotkania, to teraz tym bardziej. Nie dość, że drużyna jest obecnie po prostu słaba, to zapewne brakuje motywacji do walki w LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 23:09, Wszystkozajete napisał:

Tylko czy jest jakaś wielka różnica między zajęciem 2 czy 3 miejsca?


Zapewne są różnice w kwocie otrzymanej za zajęcie danego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 23:09, Wszystkozajete napisał:

Tylko czy jest jakaś wielka różnica między zajęciem 2 czy 3 miejsca?


Różnica finansowa pomiędzy drugim, a trzecim miejscem nie jest duża i wynosi od 1-2 mln funtów (podobno 1,2 mln). Jednak kto nie będzie walczył o jak najlepszą pozycję w lidze? :D Tottenham ma ciężki terminarz, ale jest też w świetnej formie, a Bale grający tak jak ostatnio jest najlepszym piłkarzem na świecie, a na pewno MVP - nikt tyle nie daje drużynie co on :)
Myslę, że AVB nie odpuści ani ligi, ani LE, bo ma dość szeroki skład, którym może rotować i nie zamęczyć zawodników. Gorzej wygląda sytuacja Chelsea, która gra po prostu słabo. Nie oglądałem ostatnio zbyt wielu meczów Chelsea (chyba tylko z City i jakieś skróty), więc ciężko mi się wypowiedzieć co może być przyczyną słabszej formy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować