Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Aj Synuś, wmawiasz mi teraz :) Potwierdzam po prostu na Twoim zespole tezę, którą napisałeś o Valencii. Że też zacytuję "aj tam forma... po prostu valencia sobie odpuszcza." Twoja teza, nie moja :D
A powiedz, jak tam nauka nazw? Jeszcze Besel, czy już Basel? :D

Swoją drogą, chyba Ci zalazłem za skórkę Synku, bo od jakiegoś czasu odpowiadasz na moje posty, chociaż nie mam ochoty z Tobą dyskutować :) Frustracja, Panie Besel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:36, Diverso napisał:

Aj Synuś, wmawiasz mi teraz :) Potwierdzam po prostu na Twoim zespole tezę, którą napisałeś
o Valencii. Że też zacytuję "aj tam forma... po prostu valencia sobie odpuszcza." Twoja
teza, nie moja :D

to była twoja teza, nie moja, wlasnie dlatego ironizowanie z niej brzmi jak ironizowanie z siebie, stad tez moje gratulacje ze potrafisz sie smiac z siebie. to twoj tok myslenia, nie moj.

Dnia 11.03.2013 o 23:36, Diverso napisał:

A powiedz, jak tam nauka nazw? Jeszcze Besel, czy już Basel? :D

slabo, moze gdyby real odpadal z leszczami w LM to by mi ta wiedza latwieej przychodzila.

fakt iz przypominasz jakas literowke z przed roku, ktora nawet nie pamietam bym popelnil tylko pokazuje jak glodny jestes argumentow, ze musisz wyciagac cos tak slabego. :)

Dnia 11.03.2013 o 23:36, Diverso napisał:

Swoją drogą, chyba Ci zalazłem za skórkę Synku, bo od jakiegoś czasu odpowiadasz na moje
posty, chociaż nie mam ochoty z Tobą dyskutować :) Frustracja, Panie Besel?

i znow, besel, besel. jesli popelnilem taki blad, to nie dlatego, ze nie znalem nazwy tego zespolu, po prostu sobie odpuscilem poprawna pisownie tej druzyny, panie "odpuscili, bo przegrali".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Synek, to była Twoja teza :) Nie pisałem nigdy nic o Valencii, który sobie odpuszczał :) Inną miałem tezę :P Tylko i wyłącznie Twoja robota Besel :D

Synku, to nie jest literówka SPRZED (Z przed, lol) roku tylko sprzed paru tygodni/miesięcy. Zresztą, mógłbym stworzyć niezły słowniczek z tego jak wszystko przekręcasz.

>fakt iz przypominasz jakas literowke z przed roku, ktora nawet nie pamietam bym popelnil tylko pokazuje jak glodny jestes argumentow, ze musisz wyciagac cos tak slabego. :)

Cóż, jeśli to jest słabe, to jak nazwać autora takich "literówek"? Pewnie, że jestem głodny, bo Ty mnie nimi na pewno nie nakarmisz :D

Powodzenia na maturze z takim tłumaczeniem Besel. "Proszę Pana, ja to wiem, tylko sobie odpuściłem :D"

Ty sobie nie odpuszczasz Synek, Ty po prostu tego nie wiesz, jak i wielu innych rzeczy, dlatego zaproszę przed komputer mojego 13 letniego brata, bo to jest mniej więcej ten sam poziom wiedzy i charakteru, z całym szacunkiem do Ciebie i do Niego :)
Mnie się już znudziło dyskutowanie z Tobą, boś jest typowy Polski Beselowy beton, dlatego odpowiedz mi jeszcze, żeby Twoje na wierzchu było, a E-ego Ci urosło i git :D
Miłego dnia w szkole Besel i odpuszczaj sobie dalej wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

Nie Synek, to była Twoja teza :) Nie pisałem nigdy nic o Valencii, który sobie odpuszczał
:) Inną miałem tezę :P Tylko i wyłącznie Twoja robota Besel :D

ok, powiedzmy tak, moja ironiczna teza oparta na twoim rozumowaniu, twoim ciagu logicznym.

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

Synku,

masz jakiś kompleks? nie mów do mnie synku, ja cię nie nazywam dzieciakiem, choć bym chciał, bo staram się przestrzegać regulaminu, takze i ty sobie daruj durne docinki.

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

to nie jest literówka SPRZED (Z przed, lol) roku tylko sprzed paru tygodni/miesięcy.
Zresztą, mógłbym stworzyć niezły słowniczek z tego jak wszystko przekręcasz.

no i? glupi blad pozostaje glupim bledem - zalosny tok rozumowania i argumentacji pozostaje zalosnym tokiem rozumowania i argumentacji.

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

Cóż, jeśli to jest słabe, to jak nazwać autora takich "literówek"? Pewnie, że jestem
głodny, bo Ty mnie nimi na pewno nie nakarmisz :D

dokladnie, ja cie nimi nie karmie, dlatego w rozmowie ze mna musisz lapac sie wszystkiego by w jakikolwiek sposob sie odrgrysc - merytorycznie nie dajesz rady.

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

Powodzenia na maturze z takim tłumaczeniem Besel. "Proszę Pana, ja to wiem, tylko sobie
odpuściłem :D"

to autoironia? to sa wlasnie twoje tlumaczenia, wlasnie z ciebie sie nabijam. ze ty takich oczywistosci nie dostrzegasz. :)

akurat szkole mam juz dawno za soba, takze teraz wole sie skupiac na zarabianiu pieniedzy niz na walce o oceny. :)

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

Ty sobie nie odpuszczasz Synek, Ty po prostu tego nie wiesz, jak i wielu innych rzeczy,

widze, ze ty nie rozumiesz co ja do ciebie pisze. :D ja sobie drwie z ciebie, a ty nawet tego nie wychwyciles. no brawo! :D

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

dlatego zaproszę przed komputer mojego 13 letniego brata, bo to jest mniej więcej ten
sam poziom wiedzy i charakteru, z całym szacunkiem do Ciebie i do Niego :)

prosze moderatora w tym miejscu by dal ostrzezenie, bo to jest juz obrazanie i wycieczki osobiste.

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

Mnie się już znudziło dyskutowanie z Tobą, boś jest typowy Polski Beselowy beton, dlatego

znow obrazanie. widze dobre frustru. nie obslin klawiatury przypadkiem, lepiej napij sie herbatki. :)

Dnia 12.03.2013 o 09:23, Diverso napisał:

odpowiedz mi jeszcze, żeby Twoje na wierzchu było, a E-ego Ci urosło i git :D
Miłego dnia w szkole Besel i odpuszczaj sobie dalej wszystko :]

to juz jest trolling. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> akurat szkole mam juz dawno za soba, takze teraz wole sie skupiac na zarabianiu pieniedzy niz na walce o oceny. :)


Przyspamuję, ale tu się uśmiałem szczerze Besel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 10:11, Diverso napisał:

Przyspamuję, ale tu się uśmiałem szczerze Besel :D

ciesze sie, ze sprawilem troche radosci tak zakompleksionej osobie. pewnie bierzesz kieszonkowe od rodzicow, mieszkasz z nimi itp. wiec takie rzeczy powinny cie bolec, ale smieszyc? no coz, skoro tak sobie z tym radzisz - spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 10:45, Szejkon napisał:

> Przyspamuję, ale tu się uśmiałem szczerze Besel :D
ciesze sie, ze sprawilem troche radosci tak zakompleksionej osobie. pewnie bierzesz kieszonkowe
od rodzicow, mieszkasz z nimi itp. wiec takie rzeczy powinny cie bolec, ale smieszyc?
no coz, skoro tak sobie z tym radzisz - spoko.


Dobra żarty się skończyły BAN za chamstwo i brak szacunku do rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 11:59, Transylvanian_Hunger napisał:

> Dobra żarty się skończyły BAN za chamstwo i brak szacunku do rozmówców.
Poza tym, że zbanowany był również prowokowany...

nie tylko byłem prowokowany ale i obrażany. dostałem bana za nazwanie kogoś kto mnie wyzywa od dzieciaków, mimo, że jestem sporo starszy od niego, zakompleksionym, takze jaja sa dobre. :D zidiociały moderator nie dał mu nawet ostrzeżenia, za nazwanie mnie polskim betonem, synkiem, i gosciem o inteligencji 13 latka - nie dal mu ostrzezenia. isildur sie skompromitowal, tak jak ten troll diverso, ktory beselowal na kazdym kroku. tutaj czlowiek nie dostal nawet ostrzezenia za nazwanie innego skurwysynem i to tez pokazuje miernotę moderatorków na tym portalu.

zaraz pewnie dostane drugiego, ale co to ma za znaczenie, skoro udzielajace sie tu osoby jak diverso czy pawbuk to typowe planktony. tylko czas zaoszczedze. :) zreszta czego sie spodziewac, skoro moderator jest plantkonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 11:30, Isildur napisał:

Dobra żarty się skończyły BAN za chamstwo i brak szacunku do rozmówców.

brawo planktonie. nazywanie innych [m], betonami, synkami o inteligencji 13 latka to nie jest chamstwo, nazwanie kogos zakompleksionym juz jest. buahahahhaahah dobry jestes, naprawde dobry. :D na onet wypad, a nie fora moderowac. :D masz IQ jak moj 13-letni chrzesniak! <- to nie jest chamstwo ani brak szacunku, pamietaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 11:59, Transylvanian_Hunger napisał:

Poza tym, że zbanowany był również prowokowany...


Zbanowany już kiedyś dostał bana za dokładnie to samo, ale to że był prowokowany w niczym go nie usprawiedliwia, od takich rzeczy jest formularz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 12:58, alesssssandro napisał:

nie tylko byłem prowokowany ale i obrażany.

Dlatego zwróciłem na to uwagę. Choć sam nie byłeś bez winy, to nie karałbym wybiórczo. Wymiana zdań nie tyczyła się tylko ciebie (pewnie dlatego, że dziwne by było gdybyś pisał sam do siebie), więc jak karać to obie strony. Pełno jest na każdym forum trolli i hejterów - a nie zawsze karani i eliminowani są ci co trzeba. Raz sobie przekląłem i dostałem śmiesznego degrada w odpowiedzi na post osoby, która notorycznie przeklina na forum.
Ale dość, od tego jest wątek o Moderatorach a nie o Piłce nożnej. Żeby było w myśl wątku przewodniego - dostałeś czerwoną kartkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra panowie wyjaśnijcie, zapomnijcie, wyluzujcie. Myślę, że to nie ten temat, nie ten czas na takie pierdoły wg mnie.

Wracając do tematu trzymam kciuki za Barcelonę. Mają zagrać 4-3-3. Milan ponoć tak samo. Barca będzie atakowała jak tylko może, a Rossoneri będą bronić wyniku ewentualnie wykorzystać błąd i pojechać z kontry. Mam nadzieję, że dzisiaj zakończy się "kryzys" Barcy. Milan ostatnie wyniki miał bardzo dobre, remis z Interem, wygrana z Lazio i Genoą. Ciekawe czy wygram symboliczną złotówkę z zakładu z kumplem wielkim fanem AC Milanu hehe :)
VeB <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 19:51, DambialkoX napisał:

Wracając do tematu trzymam kciuki za Barcelonę. Mają zagrać 4-3-3. Milan ponoć tak samo.
Barca będzie atakowała jak tylko może, a Rossoneri będą bronić wyniku ewentualnie wykorzystać
błąd i pojechać z kontry. Mam nadzieję, że dzisiaj zakończy się "kryzys" Barcy. Milan
ostatnie wyniki miał bardzo dobre, remis z Interem, wygrana z Lazio i Genoą. Ciekawe
czy wygram symboliczną złotówkę z zakładu z kumplem wielkim fanem AC Milanu hehe :)
VeB <3

Ja bd 3mał kciuki za Milan. Lubię bardziej Juve, ale tutaj wyjątkowo bd za Milanem, bo jeszcze bardziej niż Milanu nie lubię Barcelony :P oby dostali jakąś kontre i skończyło się upokorzeniem Barcy na Camp Nou np. 0:1 czy coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na dobre widowisko przede wszystkim i jak to bywa w przypadku drużyn, które są mi obojętne - liczę na "słabszego", czyli Milan :)

Chociaż może w końcu spełni się marzenie Wojtka Jagody o finale Real - Barcelona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiego jednego dobrego streama, że jak jest jakiś spadek prędkości to się nie zacina, tylko jakość się pogarsza. Szukam gdzieś od 10 minut i nic takiego nie mogę znaleźć. A wiem, że takie coś jest, bo oglądałem Real - MANU. Za odpowiedź z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sercem za Barcą i wynikiem 2:0 do 90 min, ale coś mi mówi, że Milan coś właduje, co oznacza koniec zabawy. Bo obrona Barcy nie daje rady ostatnimi czasy w ważnych spotkaniach (tyle dobrego, że przestali strzelać do własnej bramki, a był taki okres).

I oczywiście kolejna sensancja na pewnym portalu sportowym, jak nie Lewy i jego transfery do wszystkich klubów, to Mou co już rzekomo podpisał umowę na coacha w Chealsea...

Szczep_NML

Od wtedy jak ktoś Barcy nie lubi to wszystko powyolbrzymia, normalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:25, vonArnold napisał:

Sercem za Barcą i wynikiem 2:0 do 90 min, ale coś mi mówi, że Milan coś właduje, co oznacza
koniec zabawy. Bo obrona Barcy nie daje rady ostatnimi czasy w ważnych spotkaniach (tyle
dobrego, że przestali strzelać do własnej bramki, a był taki okres).


Dogrywki nie będzie. Mecz albo skończy się 2:1, 3:1 albo 3:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować