Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 22:59, MisticGohan_MODED napisał:

Milan zagrał jak [m] i przegrali jak [m].
Prześwietna postawa... ręce [m] aż się same składają do klaskania...

[m] farsę i messiego... niech w dupę wsadzi te swoją złotą nogę !


Degrad -1 za słownictwo oraz obrażanie innych osób, w tym przypadku zawodników innego klubu piłkarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:02, Bralo napisał:

> Milan zagrał jak [m] i przegrali jak [m].
> Prześwietna postawa... ręce [m] aż się same składają do klaskania...
>
> [m] farsę i messiego... niech w dupę wsadzi te swoją złotą nogę !


Degrad -1 za nie ocenzurowanie wulgarnego słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:25, sirufok napisał:

> [m]

Ostrzeżenie za nie ocenzurowanie wulgarnego słownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 13:54, Eff3ctiv3 napisał:

Czemu jeden dostał degrad -1 za nie ocenzurowanie, a drugi tylko ostrzeżenie?


Prawdopodobnie zadecydowała historia karalności.

A tymczasem czekamy na wyłonienie ostatnich dwóch ćwierćfinalistów. Na kogo stawiacie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVP znowu podjęło kontrowersyjną decyzję, jeśli idzie o wybór meczu. Jasne, Bayern i Arsenal to większe firmy niż Malaga i Porto, ale osobiście wolałbym obejrzeć mecz w którym będą jakieś emocje i sprawa awansu nie jest rozstrzygnięta. Cóż, Wojtuś Szczęsny w bramce robi swoje, aha, no i Podolski. O ile komentował będzie Szpakowski to nie wątpię, że jakieś 30 razy wspomni o jego polskich korzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 14:09, mati285 napisał:

Cóż, Wojtuś Szczęsny w bramce
robi swoje, aha, no i Podolski.

Żeby było śmieszniej, obu nie ma w meczowej 18. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 14:09, mati285 napisał:

i sprawa awansu nie jest rozstrzygnięta

A może Arsenal awansuje? Skąd wiesz, że sprawa awansu jest już rostrzygnięta? ;)

Ja tam stawiam na Bayern i Malage, btw: jak ktoś znajdzie jakiegoś dobrego streama do Porto - Malaga
to nie krępujcie się - wrzucajcie śmiało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 14:18, Traitor napisał:

btw: jak ktoś znajdzie jakiegoś dobrego streama do Porto - Malaga


Spoko, podrzucę na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 13:22, Isildur napisał:

> > Milan zagrał jak [m] i przegrali jak [m].
> > Prześwietna postawa... ręce [m] aż się same składają do klaskania...
> >
> > [m] farsę i messiego... niech w dupę wsadzi te swoją złotą nogę !
>
>
Degrad -1 za nie ocenzurowanie wulgarnego słownictwa.


Z jakiej paki dostałem Degrad''a ? , jak tego posta napisał MisticGohan_MODED.
Ja tylko dałem odpowiedź na jego posta i napisałem dokładnie tak :
"
Pojechałeś teraz. Jeśli przeciwnik gra słabo , to taka Barcelona potrafi wykorzystać każdy jego błąd. Tak się stało dziś. Wydaję mi się też , że trzeba mieć trochę szacunku dla przeciwnika. Ja jestem za realem , ale gratuluje Barcelonie , bo zagrali lepiej i wykorzystali wszystkie luki w Milanie :/. "

Proszę o wyjaśnienia.

Wszystko jest na poprzedniej stronie , mój post jest z nr. [62730] , a jego jeden post wyżej.

Tak samo nie wiem , dlaczego dostałem degrada -1 w dniu 16.05.2012 :/. Szkoda gadać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Proszę o wyjaśnienia.

Dnia 13.03.2013 o 16:59, Bralo napisał:


Wszystko jest na poprzedniej stronie , mój post jest z nr. [62730] , a jego jeden post
wyżej.

Isildur "Degrad -1 za nie ocenzurowanie wulgarnego słownictwa." Bardziej wyjaśnić się nie da. Widocznie regulamin i tego zabrania.

A co do wczorajszego meczu. Nie oglądałem (premiera Hots>LM), ale mimo mojej niechęci do Barcelony muszę im pogratulować. Chłopaki się zmobilizowali i wygrali, sądząc po wyniku, w spaniały sposób.
Pary 1/4 będą jeszcze losowane, czy już mniej więcej wiadomo kto z kim zagra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:04, Mange napisał:

Isildur "Degrad -1 za nie ocenzurowanie wulgarnego słownictwa." Bardziej wyjaśnić
się nie da. Widocznie regulamin i tego zabrania.



Ale Wy nic nie rozumiecie. Ja nie pisałem żadnych wulgarnych słów, a tym bardziej nic nie musiałem cenzurować.

Te słowa " > > Milan zagrał jak [m] i przegrali jak [m].

Dnia 13.03.2013 o 17:04, Mange napisał:

> Prześwietna postawa... ręce [m] aż się same składają do klaskania...
>
> [m] farsę i messiego... niech w dupę wsadzi te swoją złotą nogę " zostały napisane przez MisticGohan_MODED. , ja tylko edytowałem jego post i dałem odpowiedź , w której napisałem

"Pojechałeś teraz. Jeśli przeciwnik gra słabo , to taka Barcelona potrafi wykorzystać każdy jego błąd. Tak się stało dziś. Wydaję mi się też , że trzeba mieć trochę szacunku dla przeciwnika. Ja jestem za realem , ale gratuluje Barcelonie , bo zagrali lepiej i wykorzystali wszystkie luki w Milanie :/. ".
Rozumiecie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:04, Mange napisał:

Pary 1/4 będą jeszcze losowane, czy już mniej więcej wiadomo kto z kim zagra?

Ma być wolne losowanie, bez ograniczeń w postaci współczynników czy tej samej ligi. A czy nie jest już ustawione, kto wie. ;p

@Bralo
Ale cytowałeś czyjeś słowa. I tego cytatu nie ocenzurowałeś, tzn ze bluzgi nadal pałętałyby się po forum bez reakcji moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś cytujesz i w komentarzu są wulgaryzmy, to to też się liczy. Tamten dostał bezpośrednio degrada, Ty byś dostał ostrzeżenie, ale najwidoczniej już jednego miałeś na koncie. sirufok dostał tylko ostrzeżenie, bo najwidoczniej nie był karany. To tylko status. Co się przejmujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 14:26, cubbek napisał:

> btw: jak ktoś znajdzie jakiegoś dobrego streama do Porto - Malaga

Spoko, podrzucę na pewno ;)


To ja bym prosił o streama na Bayern Arsenal :) Chyba że na wczorajszym linku będzie.

Dziś obstawiam wygraną Bayernu i awans Malagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:13, Kraju napisał:

Jak kogoś cytujesz i w komentarzu są wulgaryzmy, to to też się liczy. Tamten dostał bezpośrednio
degrada, Ty byś dostał ostrzeżenie, ale najwidoczniej już jednego miałeś na koncie. sirufok
dostał tylko ostrzeżenie, bo najwidoczniej nie był karany. To tylko status. Co się przejmujesz.
;)


Pfffff. On jedzie z takimi tekstami i dostaje tylko ostrzeżenie , a nawet jak nie miał , to ostrzeżenie jest nie na miejscu.
Ja natomiast dałem odpowiedź na jego posta i nie zwracałem nawet uwagi na te bluzgi.
O moim ostrzeżeniu nic mi nie wiadomo , tak jak o degradzie z 16.05.2012.
Wiem , że to status , ale dostać degrada za to , że dałem odpowiedź na jego post , a tam się znalazły bluzgi , to bez sens. Rozumiałbym , gdyby te bluzki poszły z mojej strony. Jeszcze na jego post odpisałem kulturalnie , że trzeba mieć szacunek do rywala , a nie tak jeździć po nim , jak on to zrobił.
No , ale dobra , i tak nic nie podziałam w tej sprawie , bo zauważyłem , że ciężko tu dyskutować.
Aaa , jeśli moderatorowie , czy ktoś inny prowadza kartotekę , czy coś podobnego , to mógłbym się dowiedzieć , za co dostałem degrada w 16.05.2012 i czy miałem już ostrzeżenie , że dostałem degrada na wejście ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On dostał degrada. To sirufok, który też cytował tamtą wypowiedź, dostał ostrzeżenie. Zawsze możesz odwołać się do moderatorów gramu pisząc maila.

Trochę to zaśmieciło temat. Dlatego jak coś to pisz maila do moderatorów, bo tu na forum nic nie wskórasz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:24, Kraju napisał:

Trochę to zaśmieciło temat. Dlatego jak coś to pisz maila do moderatorów, bo tu na forum
nic nie wskórasz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora.


E-mail wysłany.

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze. Stawiam na Malagę , że odrobi 1-dną bramkę straty i awansuje dalej.
To może być na prawdę ciekawy mecz. Chyba właśnie wolałbym ten mecz obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować