Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 17:17, kedzior141 napisał:

> > btw: jak ktoś znajdzie jakiegoś dobrego streama do Porto - Malaga
>
> Spoko, podrzucę na pewno ;)

To ja bym prosił o streama na Bayern Arsenal :) Chyba że na wczorajszym linku będzie.

Dziś obstawiam wygraną Bayernu i awans Malagi.


Bayern będzie na tvp1 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:49, Ecko09 napisał:

Bayern będzie na tvp1 chyba.


Nawet na pewno będzie wraz z Arsenalem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:20, Bralo napisał:

Aaa , jeśli moderatorowie , czy ktoś inny prowadza kartotekę , czy coś podobnego , to
mógłbym się dowiedzieć , za co dostałem degrada w 16.05.2012 i czy miałem już ostrzeżenie
, że dostałem degrada na wejście ?.

Jest taki temat dla tych którzy dostali degrada i tam można się dowiedzieć za co, zajrzyj też do tematu moderatorzy.

Szkoda, że Arsenal nie ma szans na awans i wyeliminowywane Bayernu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższej dyskusji o degradach to polecam tematy:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87
Od paru stron nasz futbolowy temat jest trochę zaśmiecony, a tylu interwencji moderatora w tak krótkim czasie to nie pamiętam w ogóle.

Co do dzisiejszych meczy, to Bayern raczej nie wypuści awansu, wręcz przeciwnie, zapewne przejedzie się po Arsenalu podobnie jak w pierwszym meczu. Porto - Malaga to znowuż wielka niewiadoma, mała zaliczka z pierwszego meczu i wyrównany poziom. Malaga pewnie będzie dodatkowo zmotywowana, bo przez finanse z tego co wiem za rok nie będą mogli wystąpić w LM, więc w tej edycji pewnie będą chcieli zarobić jak najwięcej.

Liczę na takie pary w 1/4 i 1/2:
Galatasaray vs Porto/Malaga - Real vs Juventus
Barcelona vs Bayern - Borussia vs PSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:07, ManweKallahan napisał:

Liczę na takie pary w 1/4 i 1/2:
Galatasaray vs Porto/Malaga - Real vs Juventus
Barcelona vs Bayern - Borussia vs PSG


Podzieliłeś to na poziomy. Ale mało możliwe. Zarówno Galata jak i Porto/Malaga będą miały Barcę, Real albo Bayern. Po za tym mecz Barca - Bayern to nie pojedynek na ćwierćfinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Barcelona !!! powrót w wielkim stylu i tak ma być dalej. Widać nawet 2:0 nie było straszne.

To dziś Bayern dalej pewnie, chociaż może i tutaj będzie odwrotnie jak w przypadku Barcy i Milanu, chociaż to bardzo mało prawdopodobne i do tego jeszcze Monachijczycy grają u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:02, filip29 napisał:

Oczy bolą jak patrzy sie na Rosicky''ego. Mam nadzieje ze Arsenal nie wejdzie do nastepnej
lm.

Bo? Arsenal nie gra dziś źle. Przy bramce nieźle rozpykał obronę Bayernu. A Rosy nie ogarniam, jak wchodzi na chwilę to gra świetnie, jak całe mecze to jest chaotyczny, niedokładny. Swoją drogą Fabian nieźle dziś gra, właśnie obronił strzał Robbena praktycznie sam na sam. Po genialnym podaniu Muellera, trzeba dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:02, filip29 napisał:

Oczy bolą jak patrzy sie na Rosicky''ego. Mam nadzieje ze Arsenal nie wejdzie do nastepnej
lm.


Arsenal w tym meczu gra dużo lepiej. Szkoda , że nie wykorzystuje na razie tych swoich dobrych sytuacji bramkowych. Dużo plus dla Łukasza , bo gra na prawdę dobre spotkanie i pokazuję , że jeszcze może się liczyć w drużynie. Ooooooooo właśnie 2:0 !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nikt nei trafi na Bayern. A i Porto odpadło z Malagą.

Niezłe jaja, miało być tak pieknie dla hejterów, Barca miałą juz teraz popłynąć. A tu nic z tego, Katallończycy grajadalej a popłyneli inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 hiszpańskie kluby.
2 niemieckie.
1 włoski.
1 turecki.
1 francuski.

I gdzie ta rzekomo najlepsza liga świata, premier league, zgubiła swoje drużyny, rzekomo najlepsze? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak blisko... Znów jak w poprzednim sezonie zabrakło jednego gola. Szkoda mi tych chłopaków, zawsze trochę za mało by odnieść jakiś sukces. Jeszcze Walcott mógł wyjść sam na sam, ale odgwizdano spalonego, którego nie było. Świetny mecz Fabiana, 2 okazje wybronił fenomenalnie. No nic, pozostaje walka o top 4 w lidze, oby się udało.

Z drugiej strony warto odnotować, że bez Schweinsteingera Bayern nie umie grać. Pamiętam w poprzednim sezonie było to samo, z nim kosili, bez niego sobie zupełnie nie radzili. Tak samo było dziś. Niby mieli okazje, próbowali, ale nie były klarowne, 0 pomysłu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza liga =/= najlepsze zespoły. Najlepsza bo najbardziej wyrównana na wysokim poziomie. A jej kluby odpadły po wyrównanej rywalizacji z Realem Madryt i Bayernem Monachium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:40, vonArnold napisał:

I gdzie ta rzekomo najlepsza liga świata, premier league, zgubiła swoje drużyny, rzekomo
najlepsze? xD


Właśnie rzekomo :). Ostatnio w rankingu Premier League była na 5-tym miejscu. To nie jest ta liga sprzed kilku lat , gdzie w półfinałach były 3 angielskie kluby :). Teraz nie ma żadnej w ćwierćfinale :). Czas na zmiany :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern jak nie z Niemiec.. Arsenal za szybko zasnął i za późno się obudził.. Ogólnie obydwa kluby nie doszłyby dalej jak do ćwierćfinału (jeśli nie trafią oczywiście np. na Turków), a teraz tylko Bayern. Dziwny mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż radze nie śmiać sie z angielskich klubów bo dopiero po 17 latach zabraknie Anglii w ćwiercfinałach. Więc nie hejtujcie fani hiszpańskiej piłki. Słaby mecz dzisiaj był na Allianz Arena i byłyby niezłe jaja jakby słaby Arsenal ograł 3:0 grający b.dobry sezon Bayern. Ogólnie nie bede sie rozpisywal o meczu bo nie warto. Czy ktos tez idac tokiem rozumowania Cakira nie pokazalby czerwonej Martinezowi pod koniec spotkania ktory wszedl wyprostowana noga w Rosickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal musiał wygrać 3:0 żeby awansować, Bayern gra dalej. Tak czy siak brawa dla Kanonierów, nie spodziewałem się, że dadzą radę. Zabrakło niewiele tak jak z Milanem rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować