Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Coz skoro wczoraj odpadla ostatnia z angielskich druzyn, to moze dzisiaj Anglicy sie odbija w LE. Najpierw ciekawy mecz o 19 bo Inter zmierzy sie z Totenhamem. Tutaj Spurs juz raczej pewni awansu bo u siebie ograli Inter 3 do 0. Potem w drugim meczu o 21 Chelsea bedzie probowala pokonac i odrobic straty Steaue. Mam nadzieje ze Chelsea zagra dobry mecz i pewnie pokona Rumunow. Nie wyobrazam sobie zreszta innego scenariusza. Dla ciekawych tego meczu oprocz kanalu nsport ten mecz bedzie mozna obejrzec w stacji tvn turbo. Po meczu rowniez ta stacja pokaze skroty spotkan lm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma jakieś życzenia co do paringów w LM?

Mi się widzi najchętniej:

Bayern - Real
Barca - Borussia

A potem już:

Juve - Malaga
Galatasaray - PSG

Oczywiście, gdybym przypadkowo się w strzelił, stwierdzam, że nie mam żadnych wtyk w uefie.

Isildur

A to bardzo ciekawa ta gradacja wulgaryzmów. Zatem: dupa, dupa, dupa, skoro można pisać, to czemu nie?
I przy okazji, skoro sprzeciw jest spamem, to tym bardziej odpowiedź na spam jest spamem, zgodnie z zasadą a maiori ad minus. Zatem też zgłaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 14:26, Ecko09 napisał:

Borussia to niech trafi na PSG, Galate albo Malage, niech sobie wejdą do półfinału :D


Osobiście widzę Borussię, jako potencjalnego faworytu do tytułu, a co najmniej majacego sporo szanse na zajście wysoko, ale chciałbym, żeby się drużyna miała szanse wykazać, ile naprawdę są warci. W grupach pociśneli i Real i ManCity, z pozostałych w LM drużyn to z bardziej wartościowych przeciwników, nie licząc ligowego Bayernu, to tylko Barca no i w sumie Juve zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 14:25, vonArnold napisał:

A to bardzo ciekawa ta gradacja wulgaryzmów. Zatem: dupa, dupa, dupa, skoro można pisać,
to czemu nie?
I przy okazji, skoro sprzeciw jest spamem, to tym bardziej odpowiedź na spam jest spamem,
zgodnie z zasadą a maiori ad minus. Zatem też zgłaszam.


Tak Interwencja Moderatora który ma większe kompetencje niż zwykły użytkownik to spam. Radzę tobie przestać mnie prowokować.

Nie odpisuj na tego posta bo uznam to za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 14:25, vonArnold napisał:

A ktoś ma jakieś życzenia co do paringów w LM?


Jako Fan Realu , chciałbym , aby zagrali z PSG.
Barca mogłaby zagrać z Juventusem.
Malaga z BVB.
Galatasaray z Bayernem.

@Isildur.
Powiadasz , że drogą e-mail się kontaktować , w takim razie czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 14:49, ManweKallahan napisał:

Czyli "pociśnięcie" City i Realu nie pokazało ile naprawdę są warci, muszą przejść na
swojej drodze dokładnie każdego mocnego przeciwnika?
Btw. Ja swoje życzenia par 1/4 podałem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=62765


1. Faza pucharowa wywiera wieksze napiecie na zawodnikow niz grupowa. 6, a 2 mecze, a do tego czasem bywa, ze po pierwszy spotkaniu jest juz pozamiatane (Bayern vs Arsenal) albo gra się pod hprendalna presją (Barca vs Milan). Tutaj by Bvb wykazalo jak znosi presje w kluczowych momentach.
2. Real jak gral w grupie, każdy wie, byli bez formy. A City to jakoś kuriozalny przypadek, biorąc pod uwagę ich grę w lidze, a w LM.
3. Jak Bvb rozbije w dobrym stylu w pucharach jakichś gigantow pilki, to sądzę, ze ostatecznie rozwieje wątpliwości. Jakby się nie patrzeć to drużyna, która tak w zasadzie do niedawna była niezbyt znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za sam awans do fazy grupowej LM są 4 punkty. Co do tych wyników, to akurat Chorwaci są niżej w rankingu od nas (o jedną pozycję, ale jednak). Maccabi, Debreczyn i Żylina owszem, wszystko przegrały, ale jednaki Hapoel w sezonie 10/11 1 mecz wygrał i 2 zremisował, więc zdobył za wyniki kolejne 4 punkty rankingowe, czyli w sumie 8 (nie licząc tych za zwycięstwa w rundach eliminacyjnych). Tak czy siak za sam awans do fazy grupowej LM są grube pieniądze, nawet jak się przegra wszystkie spotkania to żeby zarobić tyle samo w LE trzeba by było dojść chyba co najmniej do ćwierćfinału. Do tego dochodzą pieniądze z praw marketingowych - dla klubów z takich krajów niewielkie, ale to zawsze coś. W zeszłym sezonie Man Utd nie wyszło z grupy LM a i tak zarobiło więcej niż Atletico, które wygrało LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 12:37, Eff3ctiv3 napisał:

Powinni w końcu zmienić ten przepis, że liczy się liczba strzelonych bramek na wyjeżdzie.
Niby było 3-3 w dwumeczu, a i tak przeszedł Bayern, bo strzelił 3 bramki na wyjeżdzie.
Powinna być dogrywka, a nie jakieś idiotyczne liczenie goli na wyjeżdzie. Na takim poziomie
gry dla mnie ten przepis jest beznadziejny.


Tak przeczytałem sobie Twojego posta i muszę stwierdzić, że zgadzam się z tym co napisałeś. Powinna być w takiej sytuacji dogrywka, wprawdzie przy takich przepisach mielibyśmy o wiele więcej dogrywek w fazie pucharowej, ale co to za problem rozegrać dodatkowe 30 minut + ewentualne karne, a i dla widza było by ciekawiej. Równie dobrze można by powiedzieć, że Bayern nie strzelił gola u siebie, co tym bardziej jest godne wstydu.

@ManweKallahan
>Za sam awans do fazy grupowej LM są 4 punkty. Co do tych wyników, to akurat Chorwaci są niżej w rankingu >od nas (o jedną pozycję, ale jednak). Maccabi, Debreczyn i Żylina owszem, wszystko przegrały, ale jednaki >Hapoel w sezonie 10/11 1 mecz wygrał i 2 zremisował, więc zdobył za wyniki kolejne 4 punkty rankingowe, czyli >w sumie 8 (nie licząc tych za zwycięstwa w rundach eliminacyjnych)

Tylko należy dodać, iż wszystkie zdobywane przez daną drużynę punkty do rankingu dzielone są przez liczbę uczestników pucharów europejskich reprezentujących dany kraj. Dlatego w przypadku Polski każdy zdobyty punkt dzielony jest przez 4, a np. w przypadku Anglii przez 7. Dlatego za każde zwycięstwo w fazie pucharowej (w eliminacyjnej dzieli się to jeszcze przez 2) nie dostaje się 2 pkt, a 0,5 (w przypadku Polski).

@kedzior141
>Kiedy losowanie?

Jutro w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO, w dogrywce już nie powinno być przywileju bramek strzelonych na wyjeździe. Przecież to faworyzuje zespół, który rewanż gra na wyjeździe, bo wiadomo, że po jednym meczu dogrywki być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nic bym nie obstawiał, że Inter da radę odrobić stratę trzech bramek, brawo.
Oglądałem tylko dogrywkę, ale tempo gry było godne podziwu, jeśli Inter by awansował byłaby to większa niespodzianka niż wygrana Barcy moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea 3 - 1 Steaua
Torres to ma pecha. Dzisiaj strzelił decydującą bramkę, pierwszy raz od dawna zachował się jak rasowy napastnik i w ogóle rozegrał bardzo dobry mecz, ale co z tego, skoro parę minut później nie trafił karnego i ostatnie minuty meczu to był u mnie prawie, że stan przedzawałowy. Ciekawe jak będzie się przez to prezentował w kolejnych meczach.
W ogóle mecz bardzo dobry, pierwsza połowa już była niezła, ale druga jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów:

Malaga - Borussia
Real - Galatasaray
PSG - Barcelona
Bayern - Juventus

Ostatnie dwie pary zdecydowanie najciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 12:18, mati285 napisał:

Pary 1/4 finału Ligi Mistrzów:

Malaga - Borussia
Real - Galatasaray
PSG - Barcelona
Bayern - Juventus

Dnia 15.03.2013 o 12:18, mati285 napisał:

Ostatnie dwie pary zdecydowanie najciekawsze.


Oprócz ostatniej pary, reszta raczej ze zdecydowanym faworytem. PSG nie ma żadnych szans w starciu z Barcą grająca tak jak w ostatnim meczu z Milanem, a wydaje się, że Katalończycy mają już kryzys za sobą.

Jeśli chodzi o losowanie par ćwierćfinałowych LE, to liczę na jakiś angielski pojedynek, było by ciekawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 12:24, Wszystkozajete napisał:

Jeśli chodzi o losowanie par ćwierćfinałowych LE, to liczę na jakiś angielski pojedynek,
było by ciekawie ;]

Ja z kolei wolałbym, żeby cała trójka awansowała do półfinału, niech sobie Anglicy odbiją niepowodzenia w LM ;-) No i utrzymałaby się tradycja, że do półfinału wchodzą trzy drużyny z jednego kraju. Dwa lata temu Portugalia, rok temu Hiszpania, teraz Anglia? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borussia i Real to już praktycznie półfinaliści. PSG raczej nawet Ibra nie pomoże, a pojedynek Bayernu z Juve zapowiada się bardzo ciekawie.

Również miałem nadzieję, że Barca trafi na Bayern. To dopiero byłby hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 12:24, Wszystkozajete napisał:


Oprócz ostatniej pary, reszta raczej ze zdecydowanym faworytem. (...)


Też tak myślę, a na Bayern - Juve ostrze pazury, włosi na pewno powalczą.

edit:
Hartus
Ja liczę na taki mecz w finale, byłby pojedynek decydujący kto jest lepszy w tym sezonie, a gdyby to był finał to atmosfera byłaby jeszcze gorętsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować