Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kolejny, po derbach Warszawy, "popis" duetu liniowy + bramkowy. Ibra na najmniej metrowym spalonym, a bramka uznana. Ktoś jeszcze uważa, że te patałachy przy bramkach cokolwiek zmieniają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta końcówka? What?

Jak na mój gust, Barca szału nie pokazała, wyróżniał się w sumie Alves, Valdes też parę dobrych parad (ten gol w 94 nie do końca zawiniony), rzecz bardziej leży w słabej grze PSG. Coś im się nie kleiło, Ibra zbyt często zostawiany bez wsparcia (zresztą, też grał bez szału), wystawienia Beckhama nie rozumiem (zmarnowane miejsce na zawodnika), u nich to błędy w obronie, bezsensowne wybicia piłek, itd.

W sumie drugi mecz będzie chyba ciekawszy. Bo tutaj I połowa była nazbyt usypiająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, że pierwszego półfinalistę już mamy, Bayern był zdecydowanie lepszy.
Szkoda, liczyłem, że Juventus pokaże coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 22:42, Arthas97 napisał:

Bardzo prawdopodobne, że pierwszego półfinalistę już mamy, Bayern był zdecydowanie lepszy.

Szkoda, liczyłem, że Juventus pokaże coś więcej...


Wciąż mamy jeszcze rewanże. Karty mogą się odwrócić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 22:42, vonArnold napisał:

W sumie drugi mecz będzie chyba ciekawszy. Bo tutaj I połowa była nazbyt usypiająca.


Moim zdaniem, to właśnie II połowa była usypiająca do momentu strzelenia wyrównującej bramki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 22:42, Arthas97 napisał:

Bardzo prawdopodobne, że pierwszego półfinalistę już mamy, Bayern był zdecydowanie lepszy.

Szkoda, liczyłem, że Juventus pokaże coś więcej...


Nie skreślał bym Juventusu. Grali słabo , przegrali 0:2 , ale grali w Niemczech. Liczę na to , że u siebie zagrają zdecydowanie lepiej i nie zapomnijmy jak Bayern grał w rewanżu z Arsenalem , gdzie ledwo awansował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 22:42, vonArnold napisał:

wystawienia Beckhama nie rozumiem (zmarnowane miejsce na zawodnika)


Stałe fragmenty gry i wrzutki z gry na Ibrahimovicia, Silvę, Alexa, do tego bezpośrednie strzały z dystansu z wolnych i z gry, czyli potencjalne gryzienie Barcelony z daleka. Za dużo szans na to nie miał, ale w grze nie był według mnie taki zły jak przez większość meczu sugerował Stefan Białas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juventus nie istniał. Ciężko powiedzieć czy są tacy słabi, czy Bayern to po prostu maszyna do wygrywania.
Clattenburg nie lubi symulowania bardziej niż fauli (o czym Torres już się kiedyś przekonał) :D
No i powie mi ktoś o co chodzi z wybiciami Buffona (a raczej ich brakiem)? Wszystkie piły grał po ziemi, kiedy bawarczycy grali takim pressingiem, że nie dało się przyjąć piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 23:44, Ecko09 napisał:

Jak tam Beckham się spisał?

Ja nie widzialem wysciowych skladow.I mecz ogladalem od 20 minuty i dopiero w 33 minucie sie szczailem ze becks gra. Wiec wiadomo jak zagral. Zreszta chyba w 56 minucie go zdjeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to był słaby występ. Początkowo szło mu całkiem nieźle, miał kilka dobrych zagrań, ale im dalej tym coraz gorzej. To już nie ten sam piłkarz co kiedyś, więc ciężko od niego wymagać cudów. Nie postawiłbym na niego w rewanżu. Na francuskie ogórki może i jest dobry, ale na pewno nie na Ligę Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować