Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2013 o 19:16, Ecko09 napisał:

Cieszyć się nie wolno?


Wolno , tylko to jest komentator , który komentuje mecze klubów piłkarskich w LM i to nie Polskich.
I sorry , ale takie darcie ryj* , bo Niemiecka drużyna strzeliła bramkę jest dla mnie niezrozumiałe.
I co z tego , że grają tam trzej Polacy ? , skoro mecz oglądali tez kibice Malagi , albo Ci , którzy byli po prostu za Malagą.
Taki komentator powinien być obiektywny.... takie jest moje zdanie.
Takich emocji u komentatora , to ja wymagam , ale w meczu Reprezentacji Polski , a nie Niemieckiego klubu .. Proszę Was ... żałosne to jest.
Założę się , że nie piał by tak z zachwytu , gdyby to Polska drużna strzeliła zwycięską bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 19:16, Ecko09 napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=K_kTvlu89co&feature=player_embedded#!
>
> Żałosny Typ.

Cieszyć się nie wolno?


Przypominam jeszcze, że ten typ palnął coś (o kibicach Bvb), że "są idiotami". Oczywiście biorąc pod uwagę kontekst, to jest to wypowiedzieć jako tako zrozumiała, ale mimo nie, z ust komentatora niedopuszczalna.

PS

Nie mam problemu, jak komentator lekko faworyzuje czy tam ukazuje swoje sympatie wobec któregoś z klubów. Też człowiek. Może to nieprofesjonalne, ale w granicach umiaru jest dopuszczalne. Jak dla mnie dodaje smaczku (bo mogę albo się z nim utożsamić albo go zrypać jak jestem za przeciwną drużyną), ale tu rzecz sprowadzała się do tego, że typ w zasadzie komentował pod BvB. Malaga niemalże dla niego nieistniała ani na boisku, ani poza. Null, mecz jednej drużyny. A skoro to LM, w której nie gra żadna z naszych drużyn, to po cholerę tak przeginać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Vucinić zdejmie spodnie jak mu się uda trafić bramkę ;p
Swoją drogą wolałbym zobaczyć w dalszej części rozgrywek Juve niż Bayern, więc mam nadzieję, ze się "chłopaki" postarają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 13:08, ManweKallahan napisał:

No to wyszło ile by mógł znaczyć karny dla Galatasaray na Santiago Bernabeu tydzień temu.
Szkoda Turków, bo pięknie się podnieśli. A dla Borussii wielkie brawa za końcówkę.


Przy 3:2 nic nie zmieniał. Gdyby było 3:1 to by miało znaczenie faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to faworyci wygrali, założe się, że w piątek wyjdą pary Real-Bayern BVB-Barcelona. W każdym bądz razie Real nie wpadnie na Barce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten stały fragment na końcu spotkania to nie był wolny dla PSG tylko aut :/ Beckham zasadziłby w okno Valdesa i byłbym szczęśliwszy :/
Po tym meczu widać jak dużo traci Barcelona gdy nie ma Messiego na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy będą tylko mówić jak słaba jest Barca bez Messiego. To prawda, że bez niego Barcelona jest bez szans w LM. Ale chce zwrócić uwagę na świetną postawę PSG. Autobusu nie postawili, ale w defensywnie tworzyli mur nie do przebicia. Zagrali idealnie w obronie i bardzo dobrze w ataku. PSG może być jednym z czołowych kandydatów do wygrania przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że jest bardzo słaba. Ale różnica jest, bez Messiego byli praktycznie na równym poziomie z PSG, momentami nawet goście grali lepiej, a jak wszedł Messi to dopiero PSG musiało się cofnąć do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alba swoim głupim zachowaniem (już po raz kolejny) przynosi tylko wstyd klubowi i kibicom. Nie dać się przeprosić za zwykły faul i reagować jak 10 latek? Lol. Dobrze, że mu nóg nie urwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 23:32, Diverso napisał:

Alba swoim głupim zachowaniem (już po raz kolejny) przynosi tylko wstyd klubowi i kibicom.
Nie dać się przeprosić za zwykły faul i reagować jak 10 latek? Lol. Dobrze, że mu nóg
nie urwało.


No tak, dziwne, że nie chciał przyjąć wspólnych przeprosin od Lavezziego i Ibry.
Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 23:32, Diverso napisał:

Nie dać się przeprosić za zwykły faul i reagować jak 10 latek?

http://www.youtube.com/watch?v=wWMtXAgKf0g Został tak ostro potraktowany przez Arbeloe, że w pierwszej chwili nie wiedział za co go boli (kolano, głowa czy klata) ;p A wrzucam linka bo też zachował się jak dzieciak gdy podszedł Ramos z wyciągniętą ręką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś o 23 na TVN Turbo będą też skróty wszystkich dzisiejszych meczów LE.

Co do samego rewanżu Rubin - Chelsea, to Rosjanie zagrali jak Galatasaray we wtorek, ambitnie i z dużą wolą walki, przez co końcówka była dość nerwowa i chociaż The Blues przegrali 3:2, to jednak awansowali. Goście nie zagrali dobrze, poza kilkoma pojedynczymi akcjami niewiele im wychodziło w ataku, niestety :/ A w obronie - żeby wysocy, mocni, na co dzień grający w Anglii stoperzy, z Terrym na czele dali się zdominować w walce o górne piłki? To trochę nie przystoi. A John Obi Mikel skoro tak nie znosi Ligi Europy i nie lubi grać w czwartki to już niech lepiej w niej nie gra, bo dzisiaj po jego wejściu zamiast uspokoić grę na 30 metrze przed własną bramką to się zrobiło jeszcze gorzej niż było. Na szczęście jest awans, zobaczymy jutro kogo nam przydzieli losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 22:44, Paoro napisał:

Ja się pytam gdzie jest Bale?


Kontuzje ma. Złapał w ostatnich minutach pierwszego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Tottenham za burtą LE. Basel wg. mnie awansował zasłużenie, byli lepsi w obydwu spotkaniach, mimo, że dwa razy padł remis 2:2. Karne za to bardzo pewnie wykonywane przez Szwajcarów, czego nie można powiedzieć o graczach Tottenhamu, czułem nawet że Huddlestone i Adebayor spudłują. Bazylea już odniosła historyczny sukces, a kto wie co moga jeszcze ugrać, bo z taką grą są w stanie wygrać z każdym z pozostałej 3 półfinalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AVB chciał walczyć zarówno o LE jak i miejsce w LM, natomiast przy w miarę solidnej Chealsea, będącym na fali Arsenalu i z takimi problemami kadrowymi Tottenham pewnie skończy sezon poza pierwszą czwórką. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować