Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie chcę być posądzony o rasizm, ale mój znajomy głosi teorię według której czarni zawodnicy nie powinni wykonywać jedenastek. Akurat dziś się to sprawdziło. Widząc rozbieg Adebayora czułem że to się słabo skończy ;)

Swoją drogą jestem zadowolony, że wybrałem akurat ten mecz, bo i bramki były, emocje również, kartki w dwóch kolorach no i przede wszystkim rzuty karne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koguty muszą mieć nadzieję na jak najszybszy powrót Bale''a. Walijczyk może już wrócić w kolejnej kolejce. Odpadło im LE, więc wszystkie siły mogą skupić na Premier League. Bardzo ważny dla końcowego układu tabeli będzie z pewnością mecz Tottenham - Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 00:44, ManweKallahan napisał:

Koguty muszą mieć nadzieję na jak najszybszy powrót Bale''a. Walijczyk może już wrócić
w kolejnej kolejce. Odpadło im LE, więc wszystkie siły mogą skupić na Premier League.
Bardzo ważny dla końcowego układu tabeli będzie z pewnością mecz Tottenham - Chelsea.

Mam nadzieje, że Bale przejdzie po sezonie do Realu i nie będzie się marnował kolejny sezon w LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 06:50, Paoro napisał:

Mam nadzieje, że Bale przejdzie po sezonie do Realu i nie będzie się marnował kolejny
sezon w LE.


A ja bym wolał, żeby Tottenham się jednak zakwalifikował do LM, najlepiej kosztem Arsenalu :P
Ale może, jeśli plotki o odejściu Cristiano Ronaldo okazałyby się prawdziwe, to może właśnie w Bale''u by widzieli zastępce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 00:44, ManweKallahan napisał:

Bardzo ważny dla końcowego układu tabeli będzie z pewnością mecz Tottenham - Chelsea.

Grają na SB, z tego co wiem. ;p

A co do Arsenalu, też bym wolał żeby przyszły sezon spędzili w LE, ale patrząc na to z kim jeszcze zagrają: United u siebie, w którym coś pękło po nieszczęsnym meczu z Realem, poza tym Norwich, Fulham, QPR, Wigan, Newcastle, to wydaje mi się, że Wengerowi znów się uda, będzie mógł latem kogoś sprzedać i wiadomo co później. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 11:14, Kadaj napisał:

Grają na SB, z tego co wiem. ;p


Nie sprawdzałem kto jest gospodarzem, napisałem po prostu, że będzie taki mecz ;)

Dnia 12.04.2013 o 11:14, Kadaj napisał:

A co do Arsenalu, też bym wolał żeby przyszły sezon spędzili w LE, ale patrząc na to
z kim jeszcze zagrają: United u siebie, w którym coś pękło po nieszczęsnym meczu z Realem,
poza tym Norwich, Fulham, QPR, Wigan, Newcastle, to wydaje mi się, że Wengerowi znów
się uda, będzie mógł latem kogoś sprzedać i wiadomo co później. ;p


United po porażce z City już pewnie nie będzie chciało żadnych prestiżowych meczy przegrać. Norwich, Wigan, Newcastle nadal bronią się przed spadkiem i na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą", a z Fulham to będą derby, więc też nic łatwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 10:58, ManweKallahan napisał:

Ale może, jeśli plotki o odejściu Cristiano Ronaldo okazałyby się prawdziwe, to może właśnie w Bale''u by widzieli zastępce...


Ronaldo chyba nikt nie zastąpi godnie, mam nadzieję, że zostanie jeszcze 3-4 sezony i pobije pare rekordów klubowych. Raula w bramkach nie przegoni, ale jakby doprowadził Real do paru triumfów znaczących to na pewno będzie zapamiętany jako jeden z najlepszych piłkarzy w historii klubu.

Bale jest niesamowity swoją drogą, to jakie bramki w tym sezonie strzela to kompletny kosmos.

Jeszcze trochę i poznamy pary półfinałowe, oby Real uniknął Bayernu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 11:30, ManweKallahan napisał:

Nie sprawdzałem kto jest gospodarzem, napisałem po prostu, że będzie taki mecz ;)

Trochę dziwny zapis jak na kibica Chelsea. ;pp

Dnia 12.04.2013 o 11:30, ManweKallahan napisał:

United po porażce z City już pewnie nie będzie chciało żadnych prestiżowych meczy przegrać.

Chcieć a być w formie (mentalnej?) to dwie różne kwestie, choć mam nadzieję że Fergie w końcu ten zespół postawi na nogi. To świetna okazja do odblokowania się dla RvP. :D

Dnia 12.04.2013 o 11:30, ManweKallahan napisał:

Norwich, Wigan, Newcastle nadal bronią się przed spadkiem i na pewno "tanio skóry nie
sprzedadzą", a z Fulham to będą derby, więc też nic łatwego.

W PL w ogóle nie ma łatwych spotkań, jednak bywają trochę łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 11:59, Kadaj napisał:

Trochę dziwny zapis jak na kibica Chelsea. ;pp


Mamy taki terminarz w ostatnich i najbliższych tygodniach, że nie chcę się dodatkowo stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - FC Barcelona
Borussia Dortmund - Real Madryt

Cóż, moim zdaniem zaskoczenia nie ma, od pewnego czasu wydaje mi się, że UEFA dąży do Gran Derbi w finale LM. Nie dość, że Hiszpanie nie trafili na siebie, to jeszcze decydujący mecz grają na własnym stadionie. Spory atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 12:34, Diverso napisał:

Bayern Monachium - FC Barcelona
Borussia Dortmund - Real Madryt

Cóż, moim zdaniem zaskoczenia nie ma, od pewnego czasu wydaje mi się, że UEFA dąży do
Gran Derbi w finale LM. Nie dość, że Hiszpanie nie trafili na siebie, to jeszcze decydujący
mecz grają na własnym stadionie. Spory atut.


To się zdziwią, jak Bayern się bo Barcy przejedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 12:34, Diverso napisał:

Gran Derbi w finale LM. Nie dość, że Hiszpanie nie trafili na siebie, to jeszcze decydujący
mecz grają na własnym stadionie.

Prędzej będzie niemiecki finał niż Gran Derbi, gdyż Bayern zmiażdży Barcelonę, a i mecz Realu z "Wielką Trójką" z Borussi się ciekawie zapowiada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem mecz Barcy z Bayernem na finał, ale może to i lepiej, bo tam zwykle nie ma takiego otwartego meczu jak np. w półfinale. No i w końcu okaże się w bezpośrednim pojedynku kto jest obecnie najlepszym zespołem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, gdzie ja te mecze obejrzę? Na Nsport będzie komentował Ryczel to chyba wścieklizny dostanę, pozostaje liczyć na to, że się facet ogarnie. W końcu RealMadrid.pl to jedna z najpopularniejszych stron o tematyce sportowej, sam Real ma w Polsce mnóstwo fanów i ktoś go tam pacnie w ucho, żeby chociaż udawał bezstronnego, a nie mówił o Borussi (my, musimy itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 13:00, Diverso napisał:

Ale przecież Borussia to NASZ, POLSKI zespół!


Hehe :) Lubię czytać w necie, że Borussia (już pomijając, że Borussia to z łaciny Prusy, a każdy wie jak Prusacy nas kochali) to Polski zespół, bo gra tam kilku Polaków :D

Mam nadzieję, że będzie srogi rewanż za fazę grupową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować