Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2013 o 13:09, Smooqu napisał:

(już pomijając, że Borussia to z łaciny Prusy, a każdy wie jak Prusacy nas kochali)


No proszę, tego nie wiedziałem :D
Na TVP będzie chyba pierwszy mecz BVB - Real, bo TVP puszcza środowe mecze na żywo, a chyba ta para gra pierwszy mecz w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pamięcią, czy w zeszłych latach półfinały były tylko w środy? Jakoś mi się coś kojarzy, nie wiem czemu.

Skądinąd, trochę szkoda, że jeszcze Guardiola nie objął Bayernu, śmiechu byłoby dla mnie wdziieć Tito z Barcą i Pepa z Bayernem. Ciekaw jestem, ich reakcji.

A Ryczel pewnie w gotowości głębokie gardło szykuje, oj się przejedzie po królewskich. Jego Borussia będzie dominować i znów grać sama ze sobą jak w 1/4, gdzie ciężko byłoby po jego komentarzu wywnioskować, jaka jest druga drużyna i kto w niej gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 21:23, DambialkoX napisał:

Ciekawe mecze będą na pewno, chociaż wg mnie Borussia powinna wygrać LM należy im się
:)

Ta, a co innego miałby powiedzieć kibic Barcy.. moim zdaniem LM należy się Realowi, bo Mou zdobywał LM z Porto i Interem, z Chelsea pewnie jeszcze zdobędzie, a w Realu już nie będzie trenował, także musi zdobyć to trofeum w tym sezonie i słaba Barca im w tym nie przeszkodzi. A tak nawiasem mówiąc, LM należy się Polskiej Borussii, bo gra tam Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostanie jeszcze na następny sezon. Dlatego będzie miał jeszcze szansę na zdobycie LM. Niezaprzeczalnie faworytem jest Bayern i z taką grą jaką prezentują od początku sezonu, należy im się ten puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 23:57, Kraju napisał:

Niezaprzeczalnie faworytem jest Bayern i z taką grą jaką prezentują od początku sezonu,
należy im się ten puchar.

Właśnie tego się obawiam, że to Bayern po łatwym wyeliminowaniu Juve, teraz to samo zrobi z Barceloną, a na koniec załatwi Real/BVB. Oby nie i wygrał ktoś z moich faworytów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 23:19, Paoro napisał:

> Ciekawe mecze będą na pewno, chociaż wg mnie Borussia powinna wygrać LM należy im
się
> :)
Ta, a co innego miałby powiedzieć kibic Barcy.. moim zdaniem LM należy się Realowi, bo
Mou zdobywał LM z Porto i Interem, z Chelsea pewnie jeszcze zdobędzie, a w Realu już
nie będzie trenował, także musi zdobyć to trofeum w tym sezonie i słaba Barca im w tym
nie przeszkodzi. A tak nawiasem mówiąc, LM należy się Polskiej Borussii, bo gra tam Robert
Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.


Słaba czy nie słaba, ale przechodzą dalej. To progres zrobił właśnie PSG, ale nie oszukujmy się Mourinho maczał w tym palce. Fakt jestem kibicem Barcy, ale chcę żeby to Borussia wygrała, nie ze względu na polaków tylko na całą ekipę. Real będzie miał problemy z BVB widać to zresztą było w fazie grupowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 11:59, DambialkoX napisał:

Słaba czy nie słaba, ale przechodzą dalej. To progres zrobił właśnie PSG, ale nie oszukujmy
się Mourinho maczał w tym palce. Fakt jestem kibicem Barcy, ale chcę żeby to Borussia
wygrała, nie ze względu na polaków tylko na całą ekipę. Real będzie miał problemy z BVB
widać to zresztą było w fazie grupowej.


Pamiętaj, że obecny Real jest zupełnie innym niż ten z początku sezonu. Oczywiście na plus. BVB ostatnio gra słabiej, co nie oznacza, że należy ich lekceważyć, bo to, że mieli problemy z Malagą, było tylko i wyłącznie ich winą, ale wszystko jest do poprawienia. Półfinały na pewno będą emocjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sędzie Jarzębak pięknie dzisiaj załatwił Legii trzy punkty, w ogóle nie wiem po co wprowadzono tych sędziów bramkowych. Inna sprawa, że skuteczność Wisły była dzisiaj po prostu okropna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 20:15, Hoplita napisał:

Sędzie Jarzębak pięknie dzisiaj załatwił Legii trzy punkty, w ogóle nie wiem po co wprowadzono
tych sędziów bramkowych. Inna sprawa, że skuteczność Wisły była dzisiaj po prostu okropna...


Jako alibi dla FIFY, żeby mogli powiedzieć, ze coś robią z sędziowaniem. A że nie robią nic, a w naszej lidze potrafią nawet działać na szkodę (w co najmniej jednym meczu bramkowy namowił głównego do zmiany decyzji z dobrej na złą) to już taki tam szczegół. Blatter i przyjaciele i tak śpią spokojnie.

Strasznie głupio, że Legia z najsłabszą Wisłą od lat wygrywa na wyjeździe po wielbłądzie arbitrów. Zwłaszcza w drugiej połowie zespół z Warszawy grał mocno zachowawczo, jakby nie chcąc sie męczyc przed wtorkowym meczem w PP z Ruchem. A Wisła, jak należało się spodziewać, mogła ostatnio grać piach ale na to jedno spotkanie się zebrali.

Jesli Rumak widzi spiski i ustawianie terminarza juz teraz to nie chcę myśleć co bedzie siedziało w jego głowie i jakie kolejne oskarżenia wygłosi jesli jego chłopcy nie zdobedą 3 punktów w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2013 o 14:01, Kraju napisał:


Pamiętaj, że obecny Real jest zupełnie innym niż ten z początku sezonu. Oczywiście na
plus. BVB ostatnio gra słabiej, co nie oznacza, że należy ich lekceważyć, bo to, że mieli
problemy z Malagą, było tylko i wyłącznie ich winą, ale wszystko jest do poprawienia.
Półfinały na pewno będą emocjonujące.


Powiem tak: Real tak samo może być teraz słaby tak samo jak i pozostałe 3 drużyny. BVB miało problemy z malagą, ale to oni jednak dominowali na boisku. Real niby też dominował, a przegrał z Galatą 3:2 uratowało ich to, że wcześniej wygrali u siebie. Póki co najsilniejszy z tego zestawienia jest zespół z Bawarii chociaż Arsenal udowodnił, że można też ich zaskoczyć :) Poczekamy zobaczymy jak zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z półfinalistów w tej edycji LM miał wzloty i upadki. Statystycznie to BVB prezentuje się najgorzej, ale może zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg jakiej statystyki? BVB ograło już Real, Man City, o ile się nie mylę jest też wciąż jedyną niepokonaną drużyną w LM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 01:37, JayL napisał:

Wg jakiej statystyki? BVB ograło już Real, Man City, o ile się nie mylę jest też wciąż
jedyną niepokonaną drużyną w LM...


Wyniki to nie wszystko. Wystarczy zobaczyć na ostatni mecz. Grali fatalnie.
Na Real też nie ma co patrzeć. Po wygranej 3 - 0 i strzeleniu bramki na wyjezdzie...
Dla mnie faworytem jest bayern jak i w poprzednim roku. Grają najlepiej i najładniej i potwierdzają wszystko wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 20:26, Bambusek napisał:

Jesli Rumak widzi spiski i ustawianie terminarza juz teraz to nie chcę myśleć co bedzie
siedziało w jego głowie i jakie kolejne oskarżenia wygłosi jesli jego chłopcy nie zdobedą
3 punktów w Gliwicach.

Weź, ta pierwsza bramka dla 7egii, piłka pół-metra za linią końcową, sędzia bramkowy patrzy się jak wół, jest nawet zdjęcie na weszło.pl i nie widzi! co to ma być! tam jest fotka do tej sytuacji..

http://www.weszlo.com/news/14488-LIVE_Wisla_przegrywa_z_sedziami

A weszło to przecież prolegijny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować