Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2013 o 22:51, Paoro napisał:

Taka prawda, że Polacy tak mają, że jak jakiemuś rodakowi idzie to go udupić,
wyzwać od drewna,

Oj tam, przeciętny polski kibic pewnie meczu Bundesligi na oczy nie widział, CL ogląda od święta, później napatrzy się na marną reprezentację i taki efekt. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 13:36, Bambusek napisał:

>

Zabawna złośliwość biorąc pod uwagę, że w tym sezonie to akurat w Bundeslidze Bayern
rozwala wszystkich jak chce. Co ciekawe, nikt z tego powodu nie nazywa ligi niemieckiej
"drugą ligą szkocką" :)



Chciałem napisać, że w Szkocji grają 2 kluby o mistrzostwo, a w Niemczech jeden, ale w porę się ogarnąłem że Szkocja ma już tylko Celtic -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basel 1 - 2 Chelsea
The Blues zdobyli względnie szybko bramkę i potem już głównie kontrowali, grali mądrze i spokojnie w obronie, Basel przez cały mecz stworzyło sobie tylko kilka sytuacji. Ale w końcówce meczu dostali karnego z kapelusza i zapachniało remisem, na szczęście sprawiedliwości stało się zadość i Luiz ładnym strzałem z wolnego w 94 minucie dał zwycięstwo :) Ładna zaliczka przed rewanżem.
W drugim meczu Fenerbahce wygrało 1:0 z Benficą po golu w drugiej połowie, a na sam koniec pierwszej połowy jeszcze Turcy nie wykorzystali karnego.
Mam nadzieję, że Chelsea awansuje do finału i że zagra tam właśnie z Fenerbahce, dobrze by było znowu zobaczyć Meirelesa w akcji. Rok temu nie zagrał w finale LM przez kartki, to niech sobie to odkuje w tym sezonie. Tak samo Terry, Ramires i Ivanović po naszej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2013 o 23:16, ManweKallahan napisał:

Mam nadzieję, że Chelsea awansuje do finału i że zagra tam właśnie z Fenerbahce, dobrze
by było znowu zobaczyć Meirelesa w akcji. Rok temu nie zagrał w finale LM przez kartki,
to niech sobie to odkuje w tym sezonie. Tak samo Terry, Ramires i Ivanović po naszej
stronie :)


Chelsea wygrało LM w zeszłym roku i w tym należy im się zwycięstwo LE. Uważam jednak, że jest to drużyna na poziomie Ligi Mistrzów, mimo tego że nie jestem ich kibicem, brakowało mi ich w fazie pucharowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jednak stalo sie,niestety ale Klopp zakonczyl niesamowita passe Lewego wpuszczajac go w 70min w ostatnim meczu niemieckiej bundesligi gdzie grali sami rezerwowi i niestety Robert nie zdolal ustrzelic kolejnej bramki,nie bedzie rekordu bundesligi:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dla Kloppa, jako trenera, rekord Lewandowskiego nie ma żadnego znaczenia :D Wpuścił Lewego i Kubę na boisko, żeby wygrać mecz i te zmiany okazały się bardzo dobre - Kuba w ciągu minuty strzelił bramkę, Lewandowski też miał przy tym golu swój udział :D
Nie podniecajmy się tak tymi wszystkimi rekordami, bo nie są one najważniejsze ;) Wystarczy spojrzeć na Bayern - gdyby Heynckes przez cały sezon stawaił na Mandžukića, to pewnie on by był pewniakiem do tytułu Króla Strzelców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 12:23, szaryczlowiek napisał:

No i jednak stalo sie,niestety ale Klopp zakonczyl niesamowita passe Lewego wpuszczajac
go w 70min w ostatnim meczu niemieckiej bundesligi gdzie grali sami rezerwowi i niestety
Robert nie zdolal ustrzelic kolejnej bramki,nie bedzie rekordu bundesligi:(((


Mi ta seria wydawała mi się nieco naciągana, bo w jej środku pauzował dwie kolejki przez czerwoną kartkę.

@DambialkoX
Miło coś takiego usłyszeć od kibica innego zespołu :)
Chelsea musi teraz mocno walczyć w lidze żeby skończyć w TOP 4 bo na 2 miejsca jest trzech chętnych, których dzieli po 1 punkcie. Wczoraj Tottenham tylko zremisował z Wigan, dzisiaj Arsenal gra z United, a Chelsea ze Swansea. Będzie się działo w ostatnich kolejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 16:36, Kadaj napisał:

Akurat jak dla mnie nominowanie Bale''a do tytułu młodego piłkarza roku to jakieś nieporozumienie.
Ani z niego młodzik (24 lata już), ani debiutant, który nagle zabłysnął, tylko uznana
marka.


No i Bale zgarnął obie nagrody.
Jedenastka sezonu Premier League według piłkarzy:
De Gea - Zabaleta, Ferdinand, Vertonghen, Baines - Hazard, Mata, Carrick, Bale - Suarez, Van Persie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 14:36, ManweKallahan napisał:

No i Bale zgarnął obie nagrody.
Jedenastka sezonu Premier League według piłkarzy:
De Gea - Zabaleta, Ferdinand, Vertonghen, Baines - Hazard, Mata, Carrick, Bale - Suarez,
Van Persie


Trochę dziwna ta jedenastka - nie wiem co tam robi Ferdinand, Vertonghen i Hazard. Moim zdaniem dużo bardziej zasłużyli na to wyróżnienie Jagielka, Evans i Fellaini.
Podwójna nagroda dla Bale''a też mocno kontrowersyjna - trochę mało asyst, nie jest już taki młody (24 lata), chyba więcej dawał drużynie w pucharach :)
Mnie cieszy jeszcze nagroda dla najlepszego gracza Championship dla Zahy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Evans wymiatał. Ale bądź co bądź Ferdy też grał solidnie cały sezon. Hazard, no nie wiem. Jakoś mnie nie przekonuje. Carrick na pewno zasłużenie, tak jak van Persie, Mata, De Gea. Suarez jeszcze powinien otrzymać nagrode za najlepszy "gryz" ;) Fellaini, lepiej chyba grał w pierwszej połowie sezonu. Podwójna nagroda dla Bale''a. No cóż, taka troszke wymuszona. Ale co by nie powiedzieć zasłużył tym jak gra. Vertonghen, też mnie lekko zaskoczył, ale nie wiem co mam o nim powiedzieć, bo specjalnie się nie przyglądałem jak grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 16:38, BoloMaster napisał:

reforma ekstraklapy bez podziału punktów. Kolejny doskonały pomysł, na ulepszenie tego
świetnego systemu...

Bez podziału punktów? Czyli, że po rundzie zasadniczej nie podzielą punktów na pół tak jak to mieli zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 18:41, BoloMaster napisał:

Tak, wygląda na to, że czeka nas walka 1-2 zespołów o tytuł, a reszta zagra dodatkowe
7 sparingów.


Lepsze te 7 sparingów , niż nic.
Przynajmniej będą w rytmie meczowym i nie będą mieć 3 miesięcznych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie by było, gdyby któregoś sezonu trafił się jakiś porządny killer, który zapewniłby sobie tytuł jeszcze przed podziałem na grupy :D Ale to się pewnie nieprędko, o ile w ogóle, trafi, bo ostatnimi czasy wszyscy mistrzowie wyłaniali się w mękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 20:40, ManweKallahan napisał:

Ciekawie by było, gdyby któregoś sezonu trafił się jakiś porządny killer, który zapewniłby
sobie tytuł jeszcze przed podziałem na grupy :D Ale to się pewnie nieprędko, o ile w
ogóle, trafi, bo ostatnimi czasy wszyscy mistrzowie wyłaniali się w mękach.


Dziwota, skoro zdobycie mistrzostwa to więcej problemów niż powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 18:41, BoloMaster napisał:

Tak, wygląda na to, że czeka nas walka 1-2 zespołów o tytuł, a reszta zagra dodatkowe
7 sparingów.

Równie dobrze można byłoby powiedzieć to samo o tym sezonie, Lech i Legia mają taką przewagę, że o tytuł grają tylko one. Tak jednak nie jest i reszta gra jeszcze o puchary. Jeśli chodzi o drużyny z dołu tabeli to sytuacja wygląda gorzej, ale i tak słabych drużyn nie oglądam z polskiej E-klasy, szkoda kibiców np. Wisły, bo faktycznie będą oglądali mecze o pietruszkę, ale za lata sukcesów za pieniądze właściciela trzeba teraz zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować