Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mam wrażenie, że gdyby to Boateng tak potraktował Lewandowskiego to by go Szpakowski z Juskowiakiem ukrzyżowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zasłużone zwycięstwo Bayernu. Borussia dobrze zaczęła, ale później się pogubiła, gdyby nie Weidenfeller to ten mecz rozstrzygnąłby się wcześniej.

Ciekaw jestem czy incydent z Lewandowskim spacerującym po nodze Boatengowi zostanie przez nasze media przemilczany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki beznadziejny komentarz na TVP. Tez byłem za Borussią, ale na Boga to finał LM. A tutaj przy golu Bayernu cisza w eterze. BEZNADZIEJA Szapku po raz kolejny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 22:39, Ostrowiak napisał:

sezonowi fani borussi płakusiają


A sezonowi fani Bayernu się cieszą ;)
ja, oczywiście byłem za Dortmundem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz w TVP jak zwykle na poziomie... zerowym. Jak przez chwilę Borrussia nie pokazywała nic to zamiast pochwalić Bayern nasi geniusze wymyślili to, że kibice Borrussii są jednak lepsi i fajniejsi. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 22:43, lis_23 napisał:

A sezonowi fani Bayernu się cieszą ;)

Nie wydaje mi się, żeby w naszym kraju było takich zbyt wielu. Niechęć do Niemców wciąż jest silna w narodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 22:39, Ostrowiak napisał:

sezonowi fani borussi płakusiają


Płaci Ci ktoś za prowokacyjne i bezsensowne posty, czy nie masz nic w swoim życiu lepszego do roboty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce było za chłopakami z Polski i Kubą, który mieszkał kilka kilometrów dalej. Głowa wiedziała, że Bayern ma większe szanse. I głowa miała rację. Brawa dla Bayernu za wygraną, brawa dla BVB za walkę do końca i kapitalny sezon. Ile nerwów, wylanego piwa i łez było w tym roku podczas ich spotkań w LM... Szkoda, ale cieszę się, że dotarli tak daleko. Jeszcze raz gratulacje dla ekipy z Monachium.

Apel do forumowiczów - nie hejtujcie się wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby policzyć przez jaki czas Lewy miał piłkę przy nodze, to nie uzbierałoby się 30 sekund :)
Jego najgorszy i najważniejszy mecz w jednym.

Ale mecz generalnie wyrównany (z lekką przewagą Bayernu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos mi sie prypomnialo. Jak moja chelsea grala zajebiscie pare lat temu za Mou czy Hiddinka z Liverpoolem czy nawet United w finale nie dalo sie wygrac. Zagrali slabo i wygrali rok temu. To samo pare dni temu slabizna i co? Wygrali z Benfica. Dzisiaj Bayern potwierdzil ta regule chyba. Bo i z nami zagrali lepiej i gowno. Z united byli lepsi gowno. Ba z Valencia byli lepsi i ledwo wygrali. Nalezalo im sie jak nikomu. Chodz cos czuje i jak Uefa pozwoli za rok rewanz w finale.
Aha Panowie. Superpuchar Europy. Cep vs Mou !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak zwycięstwo Bayernu i trzeba przyznać, że raczej zasłużone. Może historia potoczyłaby się innym torem, gdyby Borussia wykorzystała jedną z tych kilku okazji, jakie miała na początku meczu, kiedy Dortmundczycy dość mocno zaskoczyli Bawarczyków swoją agresywnością i wysokim pressingiem. Jednak później z każdą minutą rosła przewaga Bayernu, co znalazło odzwierciedlenie w końcowym wyniku, choć niepotrzebny karny mógł popsuć szyki Bawarczykom. Tak się jednak nie stało, a piłkę meczową zaliczył Robben, stając się (co do niego niepodobne) bohaterem finału.

Gratulacje dla Bayernu, bo jednak w przeciągu sezonu najbardziej zasłużyli na to trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo BVB, przy ostatniej grze Bayernu nie spodziewałem się aż takiej walki. Super sezon, finał na który liczyłem już rok temu. Dzięki za super spotkania w fazie grupowej, za cudowną końcówkę z Malagą, za półfinał z Realem i za walkę w finale. Oby teraz skład utrzymać i następny rok półfinał minimum.

Co do finału do mecz wyrównany gdzieś do karnego. Później jakby BVB straciła siły, więc w dogrywce raczej byłoby jeszcze gorzej. Dlatego, aż tak bardzo nie załamałem się po golu w końcówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz, brawo dla Bayernu ale zastanawia mnie, dlaczego Subotić przy pierwszym golu? Albo drugim, zamiast wystawić nogę to schował i ślizgał się na kolanach. O co chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 23:11, Ostrowiak napisał:

rzekł forumowy zwolennik prowokacji


Tak, w dziennikarstwie :) Polecam czytać posty ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 23:22, Bithda napisał:

Świetny mecz, brawo dla Bayernu ale zastanawia mnie, dlaczego Subotić przy pierwszym
golu? Albo drugim, zamiast wystawić nogę to schował i ślizgał się na kolanach. O co chodziło?

Nie miał szans już trafić w piłkę, gdyby wystawił nogę byłby karny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 23:22, Bithda napisał:

Świetny mecz, brawo dla Bayernu ale zastanawia mnie, dlaczego Subotić przy pierwszym
golu? Albo drugim, zamiast wystawić nogę to schował i ślizgał się na kolanach. O co chodziło?


Przy drugim golu był za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować