Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2013 o 09:10, Wszystkozajete napisał:

Szkoda, że Legia odpadła przez ten głupi przepis o golach na wyjeździe


Dzięki temu przepisowi przeszłą Molde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 09:10, Wszystkozajete napisał:

Szkoda, że Legia odpadła przez ten głupi przepis o golach na wyjeździe

Bardzo dobry przepis.

Dnia 28.08.2013 o 09:10, Wszystkozajete napisał:

Ale jak się wychodzi na taki mecz w pełnych gaciach to po 10 minutach jest
po zawodach

Nie do końca było po zawodach. Prawie im się udało. Ja wiem że to tylko gdybanie, ale gdyby sędzia się pomylił przy tym spalonym albo Kucharczyk był ciutkę z tyłu to Rzeźniczak byłby bohaterem, bo jego gol dawałby awans. Legii naprawdę niewiele brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Legii naprawdę niewiele brakowało :)

Legii to akurat brakowało 13 minut normalnej gry. Jakby zagrali te 13 jak 77 reszty to raczej by przeszli. ALe jak się wychodzi na murawę z nastawieniem "brońmy 0:0"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po losowaniu LM

Grupa A

Manchester United
Szachtar Donieck
Bayer Leverkusen
Real Sociedad

Grupa B

Real Madryt
Juventus Turyn
Galatasaray Stambuł
FC Kopenhaga

Grupa C

Benfica Lizbona
PSG
Olympiacos Pireus
Anderlecht Bruksela

Grupa D

Bayern Monachium
CSKA Moskwa
Manchester City
Viktoria Pilzno

Grupa E

Chelsea Londyn
Schalke 04
FC Basel
Steaua Bukareszt

Grupa F

Arsenal Londyn
Olympique Marsylia
Borussia Dortmund
Napoli

Grupa G

FC Porto
Atletico Madryt
Zenit St. Petersburg
Austria Wiedeń

Grupa H

FC Barcelona
AC Milan
Ajax Amsterdam
Celtic Glasgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jeśli Arsenal nie wyjdzie z grupy. United też muszą się spiąć. Chelsea dostała dwóch rywali z zeszłorocznej LE i nie wyobrażam sobie nie zajęcia 1. miejsca. W sumie nie ma "grupy śmierci" porównywalnej do tych z poprzednich lat.

Ribery najlepszym graczem sezonu i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 19:28, ManweKallahan napisał:

Ribery najlepszym graczem sezonu i słusznie.


No nie wiem czy słusznie. Moim zdaniem znacznie lepiej przez cały sezon prezentował się choćby Müller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynku Barca - Milan nie mogło oczywiście zabraknąć i w tej edycji ;]

Borussia trafiła do bardzo podobnej grupy, co dwa sezony temu, tylko zamiast Napoli był Olympiakos. Zajęli wtedy ostatnie miejsce w grupie, więc czas na rewanż.

Nie widzę w tym roku jakieś typowej grupy śmierci, niemniej najtrudniejsze wydają się być grupy A, F i H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 20:48, Wszystkozajete napisał:

Pojedynku Barca - Milan nie mogło oczywiście zabraknąć i w tej edycji ;]

Barca, Milan, Celtic w jednej grupie to już tradycja. W sumie to takiej grupy śmierci jak w poprzednim sezonie to nie ma. BVB trafiło ze słabymi Arsenalem i Olympique Marsylia. Napoli chyba druga drużyna w tej grupie. Nom ale w porównaniu z innymi grupami chyba i tak najmocniejsza, albo inaczej najbardziej wyrównana, w pozostałych grupach dwie mocne drużyny plus dwie słabe.

Śląsk przegrywa u siebie.. nom i moje przed sezonowe przewidywania się sprawdziły. W LE zagra tylko Legia, tylko dlatego, że miała najłatwiejszą drogę. Nom oczywiście Lech dał ciała na całego, bo będąc rozstawionym mieli równie łatwo. Teraz zanim się sytuacja powtórzy by polski team był tak rozstawiony to ja nie wiem, nom chyba ze ktoś inny niż Legia zdobędzie MP w tym roku. Co roku można by pisać to samo, wpadki ze słabeuszami, kto jeszcze w formie to akurat wpadnie na drużynę poza zasięgiem, koniec końców gramy bez polskich drużyn w pucharach, ew. z jedną.. ah co to był za rok jak grała Wisła i Legia w LE na raz!?

Ranking krajowy:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2014.html
Jest blisko do Białorusi, ale jeszcze bliżej jest Chorwatom do nas, pewnie skończy się ze i tak zostaniemy na tym samym miejscu czyli 21. Dajemy ciała jak co roku, brawo za konsekwencje, za rok będzie już 18 lat od kiedy to ostatni polski klub zagrał w LM? Czy dobijemy do 20? Nic tylko 3mać kciuki za naszych by czegoś dokonali, choćby dwudziestolecia bez LM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 19:53, pawbuk napisał:

No nie wiem czy słusznie. Moim zdaniem znacznie lepiej przez cały sezon prezentował się
choćby Müller.


Zgadzam się co do Muellera, według mnie jeśli to nie najlepszy gracz w Monachium to na pewnie nie odstaje od Ribery'ego i Robbena, ale wszyscy zapatrzeni w nich. Statystycznie miał w zeszłym sezonie podobny wynik do Francuza, jeśli nie lepszy. Napisałem, że słusznie, w sensie, że z tej nominowanej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 22:28, ManweKallahan napisał:

Zgadzam się co do Muellera, według mnie jeśli to nie najlepszy gracz w Monachium to na
pewnie nie odstaje od Ribery''ego i Robbena...


Meuller to dosyć ciekawa postać jak dla mnie ;) Przede wszystkim chodzi mi o jego styl. Gość jest skuteczny i potrafi zrobić różnicę, ale jego styl poruszania się po boisku i koordynacja wyglądają dla mnie drewnianie :P Nigdy nie byłem co do jego klasy przekonany, ale muszę przyznać, że już kiedyś zmieniłem co do niego zdanie. Nie jest efektywny, ale efektowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze nadzieja dla Śląska. Wszystkie drużyny, które wczoraj odpadły mają szanse zostać wylosowane w miejsce wykluczonego Fenerbahce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż liga Hiszpańska to jednak dla nas poziom nie do przeskoczenia i pogrom jak najbardziej zasłużony. Zresztą drugi klub z Sevilli wygrał z czeskim Jabloncem (drużyna na poziomie Śląska) w rewanżu 6:0.
Oglądałem też fragmenty meczów Realu Sociedad z Lyonem i tam też było widać różnice klas - wynik 4:0 w dwumeczu nieprzypadkowy. Niestety ale nasze kluby czy reprezentacja będą mogły nawiązać rywalizację z Hiszpanami za jakieś min. 10 lat, przy założeniu, że u nas zacznie się profesjonalnie szkolić młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowanie LE

Grupa A: Valencia CF, Swansea City, Kubań Krasnodar, St Gallen

Grupa B: PSV Eindhoven, Dinamo Zagrzeb, Czernomorec Odessa, Łudogorec Razgrad

Grupa C: Standard Liege, FC Salzburg, IF Elfsborg, Esbjerg fB

Grupa D: Rubin Kazań, Wigan Athletic, NK Maribor, Zulte Waregem

Grupa E: Fiorentina, Dnipro Dniepropietrowsk, FC Paços de Ferreira, Pandurii Targu Jiu

Grupa F: Girondins Bordeaux, APOEL FC, Eintracht Frankfurt, Maccabi Tel-Aviv

Grupa G: Dynamo Kijów, KRC Genk, Rapid Wideń, FC Thun

Grupa H: Sevilla FC, SC Freiburg, Estoril Praia, Slovan Liberec

Grupa I: Olympique Lyon, Betis Sevilla, Vitoria Guimaraes, HNK Rijeka

Grupa J: SS Lazio, Trabzonspor, Legia Warszawa, Apollon Limassol

Grupa K: Tottenham Hotspur, Anży Machaczkała, Sheriff Tiraspol, Tromso IL

Grupa L: AZ Alkmaar, PAOK Saloniki, Maccabi Hajfa, Szachtior Karaganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tragicznych okolicznościach Chelsea przegrywa w karnych z Bayernem. Lukaku chciał strzelić jak Drogba, ale chłopcze - to jeszcze nie ta para kaloszy.

Wnerwia mnie niekorzystanie z Maty przez Mourinho - co Oscar robił na boisku przez 120 minut to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować