Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kurw... przegrac wygrany mecz. Cos mnie strzela. Oscar pilke meczowa zaje... po poslizgnieciu dante i sie skonczylo. Jestem wkurzony na maxa bo moglismy ich owalic ladnie. Ehh. Czemu na tym forum nie mozna przeklinac?Porque?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno. Nie odbierzcie tego jako ze nie wiem, ze jestem zdenerwowany. Ale wkurza mnie fakt w jakim kierunku ida przepisy uefa. Druga zolta kartka dla ramiresa wedlug dzisiejszych przepisow wiadomo uzasadniona. Ale kiedys nie byla do pomyslenia. Na chłopski rozum Ramires pierwszy byl przy pilce chcial ja wybic ale jak z drugiej strony biegnie chlop ktory tez ja chce zdobyc. Coz zderzyli sie mimo ze pierwszy w pilke trafil Ramires i sie zderzyli. Kiedys faulowany bylby Ramires. Ale zasady sie sraja i o dziwo jest na odwrot. Smiesza mnie tłumaczenia uefa ze dbaja o pilkarzy i ich zdrowie. Kontuzje zawsze byly i beda. A symulki coraz wiecej. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z neutralnego punktu widzenia to był piękny meczyk. Wyglądał trochę jak barca vs real bez podawania do bramkarza, symulek i obskakiwania sedziego :D
Zastanawia mnie trochę czerwona dla Ramiresa. Zdeptał Goetze, ale to brazylijczyk pierwszy dotknął piłki, więc w teorii to Goetze go zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę sędzia ustawił ten mecz - czerwona dla Ramiresa moim zdaniem niezasłużona. Pierwszy był przy piłce, pierwszy jej dotknął i chyba zwyczajnie poślizgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mourinho:,,przegrała drużyna lepsza". Szkoda że ja tego nie widziałem. Styl Bayernu to mniej skuteczna tiki-taka za najlepszych lat Barcy,choć pod koniec zamiast kombinatoryki do końca poszły zwykłe dośrodkowania i się udało. Neuer zawinił przy drugiej bramce ale zaliczył rewanż przy beznadziejnym karnym Lukaku. Także Bayern z tamtego sezonu bardziej mi się podobał ale to może dlatego że nie lubię Pepa a Chelsea opa Mourinho style...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się o zasady pilkarskie zapytam, poirytowała mnie sytuacja z orlika.

Napastnik kopnął piłkę, w zasadzie we mnie. Trafiła mnie w pięść. Rękę miałem wyprostowaną, opadającą wzdłuż linii ciała, pięść na wysokości uda/biodra. I tu nagle, że ręką. Jak na mój gust to nabita, trudno tu o celowym ruchu ręki do piłki. No ale wolny + dla mnie 2 minuty za przewinienie. Słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Guardiola będzie żałował wprowadzenia chociażby małego procenta tiki taki. Widać, że Bayern potrafi grać "stylem Barcy", jednakże przegrali mecz o superpuchar. O superpuchar Europy widać było trochę Barcy Bayernu i Chelsea Realu. Myślę, że Bayern nie da rady w tym sezonie wygrać 3 pozostałych trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 22:27, vonArnold napisał:

Tak się o zasady pilkarskie zapytam, poirytowała mnie sytuacja z orlika.

Napastnik kopnął piłkę, w zasadzie we mnie. Trafiła mnie w pięść. Rękę miałem wyprostowaną,
opadającą wzdłuż linii ciała, pięść na wysokości uda/biodra. I tu nagle, że ręką. Jak
na mój gust to nabita, trudno tu o celowym ruchu ręki do piłki. No ale wolny + dla mnie
2 minuty za przewinienie. Słusznie?

Też tak miałem, to zależy jak kto zinterpretuje, moim zdaniem nie powinno być. Mi jednak zagwizdali karnego ręka wzdłuż biodra, blisko ciała, byłem obrócony do strzelającego bokie i mnie nabił). Tak się wkurzyłem, że w następnej akcji przedryblowałem 3 ludków zszedłem z lewego skrzydła na bramkę i spokojnie pokonałem wychodzącego bramkarza, po czym pokazałem im, że karnego nie powinno być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No ale wolny + dla mnie

Dnia 31.08.2013 o 22:27, vonArnold napisał:

2 minuty za przewinienie. Słusznie?

Moim zdaniem całkiem niesłusznie, gdyż w piłce nożnej nie ma kar minutowych!

Co do ostaniego meczu Superpucharu Europy. Włączyłem meczyk w trakcie i juz chciałem pochwalić działaczy Monako że jak kasa się w klubie znalazła, to i boisko przestało przypominać klepisko. W trakcie spotkania okazało się że grają w Pradze. Czar prysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ale The Reds pokonali MU. I dobrze, mam nadzieje, że w tym sezonie liderami PL będą Tottenham i Liverpool. Należy się im. A ekipy z Manchesteru, Chelsea i Arsenal jak najniżej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:46, Paoro napisał:

mam nadzieje, że w tym sezonie liderami PL będą Tottenham i Liverpool.

Nadzieja matką głupich.

Dnia 01.09.2013 o 16:46, Paoro napisał:

Należy się im.

Potwierdzenie,że matką głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 13:26, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Moim zdaniem całkiem niesłusznie, gdyż w piłce nożnej nie ma kar minutowych!


Wiesz to akurat realia orlikowe. Pernametne ściąganie zawodników z boiska przy drużynach typu 5+1 nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:46, Paoro napisał:

Należy się im.

Należeć to się może tym którzy zdobędą najwięcej punktów :)
Meczyk przypominał mi MU-Chelsea sprzed tygodnia. United nieporadnie atakuje, a przeciwnik stawia autobus pod bramką. Jedyna różnica to gol z rzutu rożnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno cena za Bale''a to 100 milionów euro, tym samym stał się on najdroższym piłkarzem świata. Ależ Tottenham zrobił genialny interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować