Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2013 o 23:54, MisticGohan_MODED napisał:

Francja jedzie na mundial... żal :P


Po raz kolejny strzelając bramkę, która nie powinna być uznana, w barażach.
Cztery lata temu pomogła im ręka Henry''ego, a tym razem spalony Benzemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 00:05, Arthas97 napisał:

> Francja jedzie na mundial... żal :P

Po raz kolejny strzelając bramkę, która nie powinna być uznana, w barażach.
Cztery lata temu pomogła im ręka Henry''ego, a tym razem spalony Benzemy...

Ta... bo jak tu se wyobrazić mundial bez wielokulturowej repry Francji ? xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 00:05, Arthas97 napisał:

> Francja jedzie na mundial... żal :P

Po raz kolejny strzelając bramkę, która nie powinna być uznana, w barażach.
Cztery lata temu pomogła im ręka Henry''ego, a tym razem spalony Benzemy...


Pierwszy gol Benzemy został nieuznany, a tam spalonego nie było, więc na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 00:05, Arthas97 napisał:

Po raz kolejny strzelając bramkę, która nie powinna być uznana, w barażach.
Cztery lata temu pomogła im ręka Henry''ego, a tym razem spalony Benzemy...


Dokładnie tak jak pisze Ecko09. Francja chwilę wcześniej strzeliła prawidłowego gola, ale sędzia dopatrzył się spalonego, jednak zapewne szybki telefon od Platiniego rozwiązał sprawę i sędzia przy następnej okazji oddał to co zabrał Francuzom ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 00:05, Arthas97 napisał:

Po raz kolejny strzelając bramkę, która nie powinna być uznana, w barażach.

No tak, ale tego, że Francja strzeliła prawidłowego gola, który NIE został uznany to już nie widziałeś? Najlepiej tylko jechać, że sędziowie dali Francji awans na MŚ. Prawda jest taka, że Ukraina zagrała za słabo. Francja pokazała jak odrabiać straty. To co było wtedy to było, też miałam bulwers z tego powodu, ale to nie powód by teraz po nich jechać. Żałuję, że Francja nie wygrała np. 5-0 albo nawet i wyżej. Nie mam nic do Ukrainy, ale byli słabsi w DWUMECZU, a tak to jest smród o tego gola-widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odejdę trochę od baraży i wrócę do meczu RPA-Hiszpania, gdzie było 1:0 dla RPA.
Hiszpanie dokonali 7 zmian i mecz został anulowany, a z tym idzie brak porażki hiszpanów.
Chłopaki przegrywali, to musieli coś wymyślić..ale posunięcie FIFA jest żałosne.
Dokonali 7 zmian, to z automatu powinien być walkower i 3:0 dla RPA. Podobnie było z nami w meczu z rumunami, ale tam chociaż walkowera dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 22:50, Bralo napisał:

Odejdę trochę od baraży i wrócę do meczu RPA-Hiszpania, gdzie było 1:0 dla RPA.
Hiszpanie dokonali 7 zmian i mecz został anulowany, a z tym idzie brak porażki hiszpanów.
Chłopaki przegrywali, to musieli coś wymyślić..ale posunięcie FIFA jest żałosne.
Dokonali 7 zmian, to z automatu powinien być walkower i 3:0 dla RPA. Podobnie było z
nami w meczu z rumunami, ale tam chociaż walkowera dali.

Serio? hahahhahha co za parodia :D z piłki nożnej ścierwo zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o mecz. RPA nie awansuje przez to w rankingu FIFA (w końcu mecz się nie odbył), a Hiszpania za to nie straci żadnych punktów, więc utrzyma bez żadnych konsekwencji pozycję lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 16:44, filip29 napisał:

Boruc znowu się nie popisał. Nie mogę go zrozumieć, czasami gra genialnie, a czasami
robi coś takiego ;/

Mam wrażenie, że brak koncentracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 23:41, vonArnold napisał:

Czasem się zastanawiam, on faktycznie tak chciał, czy ktoś jednak mecz ustawił?


Serio piszesz? Raczej kiepski sposób na ustawianie meczu, kiedy wystarczy np sprokurować głupiego karnego, co zdarza się prawie na co dzień...

Dnia 23.11.2013 o 23:41, vonArnold napisał:

Nie oglądałem, czemu on się kiwał? Dostał podanie od swoich i nie mógł w ręce złapać?


Tak, o ile się nie mylę piłka została do niego wycofana przez obrońcę. Co nie zmienia faktu, że miał czas 10x wywalić ją na aut czy rożny, zamiast kiwać się z napastnikiem. Szczególnie nie ogarniam, czemu nie zrobił tego, kiedy widział że Giroud nie odpuszcza i zaczynały się problemy. Ale nie, on wolał zrobić kolejny zwód, nie zadziałało, więc jeszcze jeden... No i w końcu stracił piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 23:41, vonArnold napisał:

Nie oglądałem, czemu on się kiwał? Dostał podanie od swoich i nie mógł w ręce złapać?


Dostał podanie od swojego kolegi z drużyny, ale spokojnie mógł od razu pilkę wykopać, a zaczął się kiwać :D Już w trakcie dryblingu mógł ze 3 razy wybić piłkę - pojęcia nie mam dlaczego tego nie zrobił. Facet jest nieodpowiedzialny, powinien na jakiś czas odpocząć od bronienia i w Soton i w kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 00:12, JayL napisał:

Tak, o ile się nie mylę piłka została do niego wycofana przez obrońcę. Co nie zmienia
faktu, że miał czas 10x wywalić ją na aut czy rożny, zamiast kiwać się z napastnikiem.
Szczególnie nie ogarniam, czemu nie zrobił tego, kiedy widział że Giroud nie odpuszcza
i zaczynały się problemy. Ale nie, on wolał zrobić kolejny zwód, nie zadziałało, więc
jeszcze jeden... No i w końcu stracił piłkę.


Przeczytaj to co zacytowałem. Jak widzisz, sam uznajesz sytuację za co najmniej kuriozalną.
Nie twierdzę, że był przekupiony, ale jak widzę tak idiotyczne zagrania to jednak przez głowę mi to przychodzi. Tym bardziej, że jasne karnego może bramkarz spowodować, ale czy sędzia podyktuje? Czasy, gdy kupowało się drużynę przeciwną, dawno minęło. Lepiej jednak zawodnika. Tak czy siak, też nie ogarniam. To już nawet na orliku wiedzą, że się ostatni nie kiwa pod bramką.

PS
Tegoroczne rozgrywki grupowe LM uznaję za nadwyraz interesujące, w większości grup będzie gra do końca. A taki Juventus czy Borussia (i w zasadzie Napoli paradoksalnie też, biorąc pod uwagę z kim mają grać) nie są w najlepszych sytuacjach. A sensacją byłoby jakby wyszła Kopenhaga, czy udałoby się Celticowi/Ajaxowi Milan wykopać (co biorąc pod uwagę kiepską dyspozycję Milanu jest możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała refleksja mnie naszła.

1. Bundesliga. Guardiola szuka kreta w szatni Bayernu

Nieważne, kto to jest, ale jego głowa poleci. Zwolnię go. Nigdy nie będzie już u mnie pracował - Guardiola

Mogę mu tylko doradzić, aby zmienił taktykę, bo nie będzie miał jedynie problemu z Guardiolą, ale z całym klubem - prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge

2. La Liga. Cassillas wynosi tajemnice z szatni Realu.

To legenda, wywalmy Mourinho; Gwiżdżmy na Diego Lopeza; Iker może wszystko; Del Bosque wspiera Ikera etc.


Puenta jest taka, że jeden klub wygrywa wszystko co można, a drugi w zeszłym roku nie wygrał nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 13:18, Diverso napisał:

Miala byc jutro transmisja United i Leverkusen, jednak znowu Real? :@

Już brak mi słów...
United gra o wyjście z grupy z 2. zespołem Bundesligi (lepszym od kochanej borussi), a oni puszczają Real vs Gala, kiedy Real ma prawie pewne wyjście z grupy (a Ronaldo nie zagra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować