Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Czy mi się wydaje, czy z ostatnich doniesień w sprawach transferów Barcy i Realu wychodzą machloje? Ktoś powinien się zainteresować tym sportem skoro pierze się taką gotówkę jak przy transferze Bale''a czy Neymar''a właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 15:59, Accid napisał:

Czy mi się wydaje, czy z ostatnich doniesień w sprawach transferów Barcy i Realu wychodzą
machloje?


Gdzie ty widzisz pranie gotówki w przypadku transferu Bale''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 16:38, Smooqu napisał:

Gdzie ty widzisz pranie gotówki w przypadku transferu Bale''a?

Mundo Deportivo opublikowało, że Real zapłacił za Bale'a 265 mln euro. Eurodeputowany Derk Eppink nakazał Komisji Europejskiej zbadać ten proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże. Ty tak na poważnie? Serio, wierzysz w to co pisze Mundo Deportivo na temat Realu? Przecież to katalonski szmatławiec, AS (czyli madrycki szmatławiec) napisał, ze Neymar kosztował 150 mln euro. Jedna i druga gazeta to poziom gówna z rynsztoku.

Poza tym Mundo Deportivo wliczył w koszt Bale''a jego pensję razem z podatkami, którą pomnożył razy 2.

Transfer Neymara : do Santosu trafiło 17 mln euro z 86 mln.
Transfer Bale''a: sami zobaczcie ile Tottenham nasprowdzał piłkarzy, praktycznie wydali całą kasę czyli ok. 100 mln.

Ale komu ja to tłumaczę, jak ktoś wierzy w historie na temat Realu z Mundo Deportivo...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 16:54, Transylvanian_Hunger napisał:

Mundo Deportivo opublikowało, że Real zapłacił za Bale''a 265 mln euro. Eurodeputowany
Derk Eppink nakazał Komisji Europejskiej zbadać ten proceder.


Tutaj chodzi chyba tylko i wyłącznie o przykrycie tej afery związanej z Barceloną i Neymarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 17:07, pawbuk napisał:

Tutaj chodzi chyba tylko i wyłącznie o przykrycie tej afery związanej z Barceloną i Neymarem
:)


Dokładnie, a gdyby podliczyć Messiego tak jak Bale''a to by wyszło że nie przyszedł za darmo tylko kosztował Barcę ok. 300 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 17:16, Smooqu napisał:

Dokładnie, a gdyby podliczyć Messiego tak jak Bale''a to by wyszło że nie przyszedł za
darmo tylko kosztował Barcę ok. 300 mln euro.

Może i tak, jakoś nie czytam hiszpańskich "szmatławców". Może to coś jak nasz sensacyjny Fakt :)
Ponoć jednak w każdej plotce jest ziarno prawdy. Co ja o tym myślę? Mam to gdzieś.
Pieniądze jakie się wydaje na sportowców i ile się im płaci jest chore. 100 mln euro żeby jakiś piłkarz pograł 3 lata w danym klubie? Bardzo miarodajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Neymarem i Santosem to nie było czasem tak, że kilka "stron" miało udziały w kartach piłkarza i trzeba było odpowiednie sumy każdemu zapłacić? Wydaje mi się, że czytałem kiedyś coś takiego w PN, lub gdzieś w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 16:54, Transylvanian_Hunger napisał:

> Gdzie ty widzisz pranie gotówki w przypadku transferu Bale''a?
Mundo Deportivo opublikowało, że Real zapłacił za Bale''a 265 mln euro. Eurodeputowany
Derk Eppink nakazał Komisji Europejskiej zbadać ten proceder.

Hehehe. Real to się chociaż przyznał, że zapłacił 90-100 mln euro. A reszta to wynagrodzenie może za 5 lat i podatek.

A Barca niby 50 mln zapłaciła za Neymara, ta tu akurat zapewne dali dużo więcej pewnie gdzieś w okolicach 90 mln. pewnie te 86, żeby było Real kupuje za mln, a by takich samych graczy o połowe mniej, a reszta to wychowankowie - wszyscy za to mają DNA Barcy we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję znaleźć z jakich klubów pochodzą koszulki których zdjęcia są w załącznikach, pomoże ktoś?

Koszulka z drugiego zdjęcia ma z tyłu nr. 9.

Pomoże ktoś?

Szukałem tego herbu z pierwszego zdjęcia ale bezskutecznie.

20140126163453

20140126163523

20140126163537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga to barwy Interu Mediolan, a trzecia Realu Sociedad San Sebastian. Ale bez herbu to nie można ich uznawać za ich koszulki, na pewno znajdą się inne kluby z takimi kolorami strojów.
Ta pierwsza ma w herbie chyba jakiegoś jelenia albo łosia? To może być nawet jakiś mały klub z północy Europy albo Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

Sprawa koszulki nr.2 i 3 rozwiązana- rzeczywiście to zwykłe koszulki (bez odniesienia do konkretnego klubu).

Koszulka nr.1 to kolega mi podpowiada koszulka jakiejś reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 17:30, Citkowsky napisał:

Koszulka nr.1 to kolega mi podpowiada koszulka jakiejś reprezentacji.

Sprawdziłem wszystkie reprezentacje z http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Adidas_sponsorships#National_teams_4 ale przy żadnej nie ma podanego takiego loga jak na tej koszulce. To więc albo stare logo, albo obecnie nie mają koszulek adidasa, albo coś przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 17:30, Citkowsky napisał:

Koszulka nr.1 to kolega mi podpowiada koszulka jakiejś reprezentacji.


Przypomina którąś z wersji koszulek reprezentacji Francji, jednak herb się nie zmienia. Stawiam, że to tez zwykła firmowa koszulka Adidasa, tylko z dodanym jakimś śmiesznym herbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1748,title,LEquipe-PSG-zaplaci-klauzule-za-Messiego,wid,16359020,wiadomosc.html

Jeśli to faktycznie nie plotka dziennikarska i jeszcze to przejdzie to ktoś najwyraźniej upadnie na łeb. Żaden piłkarz nie jest wart 250 mln.

A przy okazji Barcy gratuluję wyboru nowego bramkarza. Co prawda wolałbym Thibaut Courtois''a, ale tego pewnie Chealsea nie odda (przynajmniej tanio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 20:43, vonArnold napisał:

http://sport.wp.pl/kat,1748,title,LEquipe-PSG-zaplaci-klauzule-za-Messiego,wid,16359020,wiadomosc.html

Jeśli to faktycznie nie plotka dziennikarska i jeszcze to przejdzie to ktoś najwyraźniej
upadnie na łeb. Żaden piłkarz nie jest wart 250 mln.


Wiesz od nadmiaru hajsu w głowach się ten tego :D

Dnia 26.01.2014 o 20:43, vonArnold napisał:

A przy okazji Barcy gratuluję wyboru nowego bramkarza. Co prawda wolałbym Thibaut Courtois''a,
ale tego pewnie Chealsea nie odda (przynajmniej tanio).


Pan Courtois sam powiedział niedawno, że wróci do Chelsea i nie będzie się baw rywalizacji z Cechem :)
A Ter Stegen to bardzo dobry transfer Barcy. Młody, utalentowany i myślę że godnie zastąpi Victora chociaż będzie mi go brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem po 90 minutach gry (a być może i dogrywce) miał zostać wyłoniony czwarty półfinalista Copa Del Rey w Hiszpanii. Okazało się, że mecz ''trwał'' zaledwie minutę - ze względu na zachowanie prezesa, który od września wstrzymuje płace, po krótkiej rozmowie z kapitanem Racingu arbiter uznał za stosowne przerwać spotkanie i przyznać walkower drużynie z Kraju Basków.

Protest: http://www.youtube.com/watch?v=Nce5DvHDroA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 20:20, Diverso napisał:

Z tym Neymarem i Santosem to nie było czasem tak, że kilka "stron" miało udziały w kartach
piłkarza i trzeba było odpowiednie sumy każdemu zapłacić? Wydaje mi się, że czytałem
kiedyś coś takiego w PN, lub gdzieś w necie.


Bo tak było. W Brazyli normą jest, że karta piłkarza jest tylko w cześci własnością klubu, a reszta jest gdzieś między różnymi inwestorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona 2 - 3 Valencia :D:D:D:D:D:D Bedzie lider w Madrycie! Santago Bernabeu lub Vicente Calderon - ale w Madrycie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 18:31, Kamiloos napisał:

Barcelona 2 - 3 Valencia :D:D:D:D:D:D Bedzie lider w Madrycie! Santago Bernabeu lub Vicente
Calderon - ale w Madrycie :D:D:D

Jak ja marze zeby Atletico mistrzq zdobyło. Moze by ta liga sie troche rozruszała. Chodz i tak wtym roku pojedynek o majstra bedzie bardzo ciekawy jakby nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować