Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Prawda jest taka, że Granada zrobiła to samo co Atletico w rewanżowym meczu z Barcą. Rzucili się do ataku, zdobyli bramkę i cofnęli się całym zespołem gdzie Barcelona kompletnie nie miała miejsca. Po pierwsze Barcelona nie ma obrony z prawdziwego zdarzenia, kontuzja Pique i Valdesa. I tak z 3 tytułów dla Barcelony (nie oszukujmy się, nie wierzę w porażkę Atletico i Realu w najbliższej kolejce) robi się 1 - Copa Del Rey. Jak na środę się nie postarają to będą znów duże kłopoty piłkarzy ze stolicy Katalonii.

Dzisiaj ciekawi mnie pojedynek Liverpool vs Man City. Czyżby Liverpool na mistrza ? Miło ich będzie znów zobaczyć w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 11:00, DambialkoX napisał:

Dzisiaj ciekawi mnie pojedynek Liverpool vs Man City. Czyżby Liverpool na mistrza ? Miło
ich będzie znów zobaczyć w LM.

W LM to już będą na pewno, niezależnie od dzisiejszego wyniku. W sumie matematyczne szanse na wypadnięcie poza TOP 4 mają, ale w praktyce to już raczej niemożliwe. Ale liczę dzisiaj na ich zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spraw, żeby sędziowie Ekstraklasy ciągnęli za Twoim klubem przez cały sezon i nabierali się na marne popisy aktorskie.

Dziw się, że w europejskich pucharach dostajesz w dupę, bo sędziowie nie odgwizdują faulu dla Twojej drużyny za każdym razem, gdy się przewrócisz.

#LegiaWarszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mecz na Anfield! Godny batalii o tytuł mistrzowski. Gratulacje dla The Reds zwłaszcza, że wygrali mimo słabej postawy Suareza i Sturridge''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wielkie" GD chowają się przy dzisiejszym pojedynku, który miał miejsce na Anfield. oglądania takich meczy to czysta przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ostatnie GD były naprawdę świetnym widowiskiem. W ogóle jestem zdania, że w tym sezonie hity ligi hiszpańskiej wyglądają wyjątkowo godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że Sunderland będzie rozdawał karty w wyścigu o mistrza. Pierwsza ligowa porażka Mourinho na własnym stadionie jako menedżera Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 14:21, ManweKallahan napisał:

> Dzisiaj ciekawi mnie pojedynek Liverpool vs Man City. Czyżby Liverpool na mistrza
? Miło
> ich będzie znów zobaczyć w LM.
W LM to już będą na pewno, niezależnie od dzisiejszego wyniku. W sumie matematyczne szanse
na wypadnięcie poza TOP 4 mają, ale w praktyce to już raczej niemożliwe. Ale liczę dzisiaj
na ich zwycięstwo.


Późno odpowiadam, ale teraz już chyba nie ma wątpliwości. Liverpool na 99,9% ma mistrza.
No i wiem że w LM będą na pewno, ogólnie chciałem podkreślić że miło będzie ich znów zobaczyć w tych rozgrywkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 18:50, DambialkoX napisał:

Późno odpowiadam, ale teraz już chyba nie ma wątpliwości. Liverpool na 99,9% ma mistrza.


Tego to nigdy nie można być takim pewnym. Liga angielska lubi zaskakiwać :)
Jeśli Chelsea wygra wszystkie swoje mecze, to ma jeszcze szanse, bo Liverpool gra z Crystal Palace, który ostatnio jest w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 20:53, filip29 napisał:

> Późno odpowiadam, ale teraz już chyba nie ma wątpliwości. Liverpool na 99,9% ma
mistrza.

Tego to nigdy nie można być takim pewnym. Liga angielska lubi zaskakiwać :)
Jeśli Chelsea wygra wszystkie swoje mecze, to ma jeszcze szanse, bo Liverpool gra z Crystal
Palace, który ostatnio jest w formie.

Liverpool też jest w formie :]
Raczej na bank będzie już mistrzem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Chelsea wygra z Liverpoolem, to mistrza może zgarnąć City. I szczerze mówiąc, taki scenariusz bardziej by mi odpowiadał niż wygrana The Reds, której bym chyba nie zniósł... Ale jeszcze może się dużo wydarzyć. Tak czy siak jestem bardzo zły na tą porażkę z Sunderlandem, bo The Blues mieli wszystko w swoich rękach, wystarczyło wygrać każdy mecz i byłby mistrz, a tak to znowu trzeba liczyć na potknięcia przeciwników, i to obu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na mistrzostwo dla Liverpoolu oraz dla Atletico w lidze hiszpańskiej. To byłoby bardzo dobre, gdyby takie drużyny pokazały, że można wygrywać najlepsze ligi, nie budując drużyny za grube miliony, tylko głównie dzięki waleczności i zaangażowaniu zawodników oraz doskonałej pracy trenerów. Liverpool jest już bardzo blisko celu, Atletico będzie miało trudniej, bo przed nimi jeszcze dwa ciężkie mecze wyjazdowe, a do tego muszą dzielić siły między ligę i LM, ale liczę, że wytrzymają do końca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 10:06, Wszystkozajete napisał:

Ja tam liczę na mistrzostwo dla Liverpoolu

Dnia 22.04.2014 o 10:06, Wszystkozajete napisał:

nie budując drużyny za grube miliony


ke?
Liverpool w ostatnich latach wydał obok City najwięcej siana na piłkarzy, a ja się dowiaduje, że to drużyna nie budowana na grubych milionach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 10:34, Pernia napisał:

Liverpool w ostatnich latach wydał obok City najwięcej siana na piłkarzy, a ja się dowiaduje,
że to drużyna nie budowana na grubych milionach xD


To mnie zaskoczyłeś. Nie śledziłem za bardzo ich polityki transferowej, wiedziałem, że kupili Suareza za grubszą kasę, ale poza nim nie ma tam jakiś bardzo głośnych nazwisk (może poza Gerrardem, która gra tam od zawsze) i to mnie wprowadziło w błąd. Będę się nudził to z ciekawości zobaczę za kogo oni tyle płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 11:00, Wszystkozajete napisał:

To mnie zaskoczyłeś. Nie śledziłem za bardzo ich polityki transferowej, wiedziałem, że
kupili Suareza za grubszą kasę, ale poza nim nie ma tam jakiś bardzo głośnych nazwisk
(może poza Gerrardem, która gra tam od zawsze) i to mnie wprowadziło w błąd. Będę się
nudził to z ciekawości zobaczę za kogo oni tyle płacili.


Wydatki Liverpoolu na transfery w ostatnich latach:
Sezon 13/14 - 57.050.000 Euro
Sezon 12/13 - 67.600.000 Euro
Sezon 11/12 - 66.525.000 Euro
Sezon 10/11 - 97.525.000 Euro

Czyli razem w ostatnich 4 sezonach - ok 290 mln euro :) W tym samym czasie np Manchester United wydał na piłkarzy ok 240 mln euro, Arsenal ok 190 mln euro, Manchester City ok 450 mln euro, a Chelsea ok 470 mln euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 11:03, Pernia napisał:

Chociażby Downing, Carrol, Henderson - to nie byli tani piłkarze


Tylko dwóch z nich już nie gra w klubie, więc w żaden sposób nie przyczynią się do ewentualnego mistrzostwa :)

pawbuk

Czyli tak jak sądziłem, w porównaniu do Manchesteru City i Chelsea, a więc z trójki walczącej o tytuł mistrzowski Liverpool wydał zdecydowanie najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 11:27, Wszystkozajete napisał:

Czyli tak jak sądziłem, w porównaniu do Manchesteru City i Chelsea, a więc z trójki walczącej
o tytuł mistrzowski Liverpool wydał zdecydowanie najmniej.


Tak, ale jednocześnie wydał dużo więcej niż większośc zespołów w PL, w tym, jeszcze obecny, mistrz :D Nie można więc powiedzieć, że Liverpool to zespół budowany za stosunkowo niewielkie pieniądze, skoro pod względem wydatków na transfery mieści się w pierwszej 10, a moze nawet w pierwszej 5 w Europie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować