Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Liga szkocka jest bogata, ale ogólnie wysokiego poziomu nei prezentuje. Czy jakikolwiek klub stamtą, z wyjątkiem duetu Celtic-Rangersi, pokazał sieostatnio w pucharach? jakoś nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:10, boogie85 napisał:

Zawodnik bez formy może być świezy niczym polne kwiaty, a i tak bedzie grał żałośnie. Natomiast
nie można doprowadzić do przemęczenia zawodników, którzy grali przez cały sezon i byli "na
gazie" a właśnie to zrobił Janas.


Tyle, ze wlasnie wielu z reprezentantow wcal nie gralo caly sezon, bo grzali lawe. Pamietam, ze Listkiewicz tlumaczyl na MS, ze po pierwszych badaniach lekarskich na zgrupowaniu niektorzy pilkarze mieli tak fatalne wyniki, ze Janas zarzadzil calkowita zmiane programu przygotowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 19:15, A-cis napisał:

A co do jego rewelacyjnych wyników w lidze szkockiej, to ja akurat tej ligi zbyt wysoko nie
oceniam.
I Celtikowi, który jest drużyną naszpikowaną stosunkowo niezłymi zawodnikami, przychodzi bez
specjalnego wysiłku strzelać bramki pozostałym drużynom.


Wlasnie, LM bedzie tu dla Celtiku niezlym sprawdzianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 19:15, A-cis napisał:

(...)
A co do jego rewelacyjnych wyników w lidze szkockiej, to ja akurat tej ligi zbyt wysoko nie
oceniam.


Ja również, ale ileż bym dał, żeby nasza liga potrafiła się tak doskonale sprzedawać...
Nie zapominajmy, że jakieś 3-4 lata temu Celtic grał w finale PUEFA - to jednak coś znaczy, niezależnie od tego, jak stopniowo maleje ranga i poziom prezentowany w tychże rozgrywkach.

Dnia 30.07.2006 o 19:15, A-cis napisał:

(...) To tak jakby u nas Legia grała z drugoligowymi
drużynami i byśmy się cieszyli, że strzelają gole.


Ja bym sie nie cieszył :P
;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiega końca pierwsza kolejka naszej pomarańczówki. Zagłebie pokazuje, że jednak nie jest i raczej nie będzie drużyną z poprzedniego sezonu. Przegrali na wyjeździe z Odrą Wodzisław 0-1 po golu Chmiesta w 61 minucie i pomimo przewagi jednego zawodnika w ostatnich sześciu minutach nie zdołali zremisować. Zastanawiam się czy to bardziej wina zawodników, którzy jednak woleliby grać w naprawdę mocnych klubach, czy Klejndinst naprawdę jest aż tak przereklamowanym fachowcem.

Natomiast w Poznaniu po pierwszej połowie... zaskoczenie? No nie wiem, ja obstawiałem wygraną Płocka ;) Szkoda by było kolejnego zawodu takiego grona kibiców, ale wspominałem już o tym trochę wcześniej, że nowy Lech jest trochę za stary, zbytnio zaufano w to, że starczy po prostu połączyć się z Amiką i potęga sama wyrośnie. Chociaż z drugiej strony to dopiero pierwsza połowa i - co najważniejsze! - pierwsza kolejka, więc nie będę wyciągać aż tak daleko idących wniosków. Poza tym drużyny Smudy zawsze mają marne początki rundy, a potem lecą jak burza (w tym przypadku może to być lokomotywa;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 20:14, .Darnok napisał:

Natomiast w Poznaniu po pierwszej połowie... zaskoczenie? No nie wiem, ja obstawiałem wygraną
Płocka ;)


To chyba dobrze obstawiales, bo jest juz 2:0. Smuda zaczyna chyba dzialac na nerwy dzialaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 20:21, Hegemon napisał:

(...(
To chyba dobrze obstawiales, bo jest juz 2:0. Smuda zaczyna chyba dzialac na nerwy dzialaczom.


Hehe, i jednak Lech wygrał 3:2 :) Podobno mecz niezwykle emocjonujący, decydujące bramki wpadały w ostatnich minutach, doliczonym czasie gry.
Płock chyba zbyt wcześnie uwierzył w wygranie meczu, a Smuda potwierdza, że jego drużyny potrafią walczyć do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:12, .Darnok napisał:

Hehe, i jednak Lech wygrał 3:2 :)


Kurcze, zupelne zaskoczenie, moze beda jeszcze z niego ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Kolejorz, jak go nie kochać :) Mecz piłkarsko nędza, ale jakie emocje! Pełne trybuny, no i atmosfera - po prostu szał - zarówno na stadionie, jak i później w tramwaju :D

I dwa okrzyki, które strasznie mi przypadły do gustu:
"Orlen złodzieje, przez was paliwo drożeje!"
(przy stanie 0:2) "Ch** z wynikami, Kolejorz jesteśmy z Wami!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 23:00, Badzi napisał:

(...)


Macie logo Amiki jako sponsora na koszulkach? Bo nie wiem czy będzie można się drzeć w razie czego w trakcie meczu z wami do sędziego "oddaj kuchenke, hej *** oddaj kuchenke!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś :P Na koszulkach jest nasz dobrodziej z pobliskiej Opalenicy - Remes. A swoją drogą to dziwne, że Warka nie zdecydowała się wykupić miejsc na strojach. W końcu rywalizacje między browarami są bardzo prestiżowe :)

A przy okazji - Petrescu mówił, że gdyby mógł zmieniłby w przerwie 9 zawodników. To kogo poza Cleberem by zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 23:29, Badzi napisał:

A przy okazji - Petrescu mówił, że gdyby mógł zmieniłby w przerwie 9 zawodników. To kogo poza
Cleberem by zostawił?


Ehehehehe pewnie Pawełka, bramkarz nie miał zbyt wiele do roboty w tym meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 23:29, Badzi napisał:

Chciałbyś :P Na koszulkach jest nasz dobrodziej z pobliskiej Opalenicy - Remes. A swoją drogą
to dziwne, że Warka nie zdecydowała się wykupić miejsc na strojach. W końcu rywalizacje między
browarami są bardzo prestiżowe :)


Nie jestem pewien czy mieliby w ogóle takową możliwość. Ekstraklasa wprowadziła pewne ograniczenia jeśli chodzi o ilość miejsc reklamowych na koszulkach. W sumie dobrze, bo akurat Lech to miał ich zawsze w nadmiarze :P Współczuje natomiast wyboru Pumy jako nowego producenta koszulek - są tragiczne pod każdym względem.

A browarów trochę już w lidze mamy - Tyskie, Harnaś, Królewskie, Bosman... chyba tyle?

Dnia 30.07.2006 o 23:29, Badzi napisał:

A przy okazji - Petrescu mówił, że gdyby mógł zmieniłby w przerwie 9 zawodników. To kogo poza
Cleberem by zostawił?


Pewnie Pauliste. Smigał, szarpał, dryblował i w miarę dobrze się zastawiał. Praktycznie jedyne zagrożenie z przodu.
W drugiej połowie miał parę okazji do strzelenia gola, ale brakowało skuteczności - niestety to nie jest przecież nominalny napastnik... jak prędko nic się nie zmieni, to będzie powtórka z wiosny. Wisła będzie mieć 10 sytuacji strzeleckich i wszystko zmarnuje a rywal tylko jedną i wygra mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 00:15, boogie85 napisał:

(...) pewnie Pawełka, bramkarz nie miał zbyt wiele do roboty w tym meczu :)


Jak na mecz z takim rywalem jak Górnik to jednak trochę jej miał. Ogólnie spisuje się dobrze, trudno mi go co prawda porównywać do Majdana, z pewnością musi trochę popracować nad odbijaniem piłek. Raz prawie puścił gola, ale na szczęście Burns wywalił piłkę z linii bramkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 00:37, .Darnok napisał:

Nie jestem pewien czy mieliby w ogóle takową możliwość. Ekstraklasa wprowadziła pewne ograniczenia jeśli chodzi o ilość miejsc reklamowych na koszulkach.

Zawsze można piłkarzom poprzywiązywać do ramion baloniki. Będzie sporo nowego miejsca na reklamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się plotki na temat potencjalnego nastepcy Misia:

http://pilka.interia.pl/news?inf=776066

Z całym dla niego szacunkiem, ale na tą funkcję totalnie się nie nadaje. Wszyscy dookoła mówią, że PZPN to organizacja z zeszłej epoki, że pełno tam jest "kolesiów" i wszystko wygląda to trochę partyjniacko, a wystarczy spojrzeć jakie są sympatie polityczne Grzegorza Laty. To nie będzie żadne rozwiązanie, to będzie wręcz krok w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:19, .Darnok napisał:

Pojawiają się plotki na temat potencjalnego nastepcy Misia:

http://pilka.interia.pl/news?inf=776066

Z całym dla niego szacunkiem, ale na tą funkcję totalnie się nie nadaje. Wszyscy dookoła mówią,
że PZPN to organizacja z zeszłej epoki, że pełno tam jest "kolesiów" i wszystko wygląda to
trochę partyjniacko, a wystarczy spojrzeć jakie są sympatie polityczne Grzegorza Laty. To nie
będzie żadne rozwiązanie, to będzie wręcz krok w tył.


kolejny zgredzik co sie pcha na takie stanowisko. tam w tym pzpn powinni wywalic tych wszystkich dziadków i wpuścic młodych żeby wnieśli troche świeżości do polskie piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:24, janusz82 napisał:

> Pojawiają się plotki na temat potencjalnego nastepcy Misia:
>
> http://pilka.interia.pl/news?inf=776066
>
> Z całym dla niego szacunkiem, ale na tą funkcję totalnie się nie nadaje. Wszyscy dookoła
mówią,
> że PZPN to organizacja z zeszłej epoki, że pełno tam jest "kolesiów" i wszystko wygląda
to
> trochę partyjniacko, a wystarczy spojrzeć jakie są sympatie polityczne Grzegorza Laty.
To nie
> będzie żadne rozwiązanie, to będzie wręcz krok w tył.

kolejny zgredzik co sie pcha na takie stanowisko. tam w tym pzpn powinni wywalic tych wszystkich
dziadków i wpuścic młodych żeby wnieśli troche świeżości do polskie piłki.

swierzosc sie przyda ale mysle ze doswiadczenie bardziej i mysle ze trzeba szukac rozwiazania zeby pogodzic te dwie zeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:19, .Darnok napisał:

Pojawiają się plotki na temat potencjalnego nastepcy Misia:


No niestety. Koleś zastąpi kolesia. Tak to jest u nas - aby był ktoś wolny od układu to chyba musiałby być w ogóle nie związany z piłką nożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:45, HumanGhost napisał:

> Pojawiają się plotki na temat potencjalnego nastepcy Misia:

No niestety. Koleś zastąpi kolesia. Tak to jest u nas - aby był ktoś wolny od układu to chyba
musiałby być w ogóle nie związany z piłką nożną.

wolny od ukladu jest zwykly czlowiek w polsce a taki takiego stanowiska nie dostanie cierzko bedzie wyjsc na prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować