Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2014 o 19:29, Ecko09 napisał:

Lucas bez powołania na mundial? Aż tak cienko gra w tym PSG? No i brak Leandro Damiao
też zaskakujący. Przynajmniej dla mnie.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=52134

Przecież wiadomo, że Scolari zawsze powołuje swoich i tylko swoich.
Jak widać Moura nie należy do jego fanklubu... chociaż Marcelo się załapał.

Brak Kaki żadnym zaskoczeniem przy obecnej beznadziejnej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słabo to nie gra, ale zawodnikiem pierwszego składu, to nazwać go nie można. Scolari powołał tych, co mu odpowiadają, przy okazji pomijając zawodników, których miał w kadrze na mundialu w 2002 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:12, Mange napisał:

Atletico wygra LM i Real zostaje z niczym xD

Krajowy puchar wygrali. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:12, Mange napisał:

Atletico wygra LM i Real zostaje z niczym xD


Real wygral Puchar Krola, Atleti wygrywa La Liga i Barca zostaje z niczym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Barcelona wygrywa z Atletico i ma mistrzostwo. Sam kibicuje Atletico w tej walce, ale wygląda na to, że będą musieli zagrać mecz o wszystko na Camp Nou. Cuda się dzieją w tej lidze na koniec sezonu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:33, Ecko09 napisał:

No bez jaj, że Barca wygra lige po tak żenującym sezonie...

A kto powiedział, że wygra? Atletico ma 3 punkty przewagi i mimo że zagrają jeszcze z Barcą to myślę, że ze spokojem można czekać na tryumf ekipy z Madrytu i nie mówię tu o Realu :) Teraz mecz z Malagą i nie sądzę by stracili punkty przed ostatnią kolejką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>..........

Na weekendzie Barca i Atletico przegrywają a w ostatniej kolejce w meczu tych drużyn pada remis.
Real wygrywa swoje ostatnie 2 mecze i w ten sposób zdobywa ligę.

Czyż nie piękne?:D
Szkoda tylko, że praktycznie niemożliwe. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca jednym(no w sumie dwoma) meczami moze sprawic ze tragiczny sezon stanie sie nie taki zly.Mimo ze wieksze szanse na wygranie meczu na Camp Nou daje Athletico to jednak wierze ze pilkarze z Barcelony wygraja dzieki wiekszemu doswiadczeniu i checi odkupienia win za zmarnowany sezon,bez watpienia bedzie to mecz sezonu tylko zeby nie wygladal tak samo jak te z przed kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy królem strzelców z 20 golami na koncie. Nie przepadam za nim specjalnie, ale miło. :) Szkoda tylko, że po sezonie idzie do Bayernu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy strzelił z wolnego, jakby robił to setki razy, ładnie technicznie brawo dla Roberta za króla strzelców.

Mam też takie pytanko: Czemu Bayern jako jedyny w maju gra już z nowymi koszulkami przeznaczony na kolejny sezon. BTW widać, że nawiązują do stroju z lat 90, ale dziwnie jakoś to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiadomo już jak będą ułożone mecze chodzi mi o transmisje w TV C+ .. Chciałbym obejrzeć zarówno mecz Barcelony i Atletico.. Jak to zrobić nie mam w tunerze nagrywark ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca z Elche podobno ma być na Canal+ Family 2. Chociaż Canal+ sam nie wie, który mecz gdzie puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie koniec tego chorego sezonu Premier League. Mam nadzieję, że już nie doczekam czasów, w których będę liczył na to, że Man City wygra tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon świetny. Fakt, że dwie drużyny skończyły go z ponad setką goli na koncie mówi sam za siebie. Szkoda Liverpoolu, ale to drugie miejsce to i tak spory sukces po ostatnich chudych latach. Sama ostatnia kolejka bez większych emocji, bo losy tytułu, awansu do LM i spadku rozstrzygnęły się już wcześniej. Trochę szkoda, bo liczyłem po cichu na finisz podobny do tego sprzed dwóch lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować