Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Świetny finał LM. Szkoda Atletico mimo, że jestem za Realem. Real grał słabo do bramki Ramosa, potem posypało się Atletico - fizycznie i psychicznie, szkoda bo walczyli pięknie - świetny trener, w meczu Real - Atletico wygrana Realu, w pojedynku trenerów Simeone wygrał. On jest obok Kloppa najlepszym klubowym trenerem w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość gry to był to jeden z najsłabszych finałów jaki kiedykolwiek widziałem. Był okres, że żadna z drużyn nie potrafiła wymienić trzech podań, ale emocji nie brakowało i to się chyba liczy. Gratulacje dla Realu, oby ten puchar nie skończył pod kołami autobusu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny finał, bardzo nieprzewidywalny no bo kto spodziewałby się bramki w 93 minucie przy tak szczelnej obronie Atleti? Jako kibic Realu jestem tym trumfem wniebowzięty, ale szanuję Atletico i to czego dokonali w tym sezonie - zasłużone mistrzostwo Hiszpanii i zasłużony udział w finale Ligi Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 00:44, Gumisiek2 napisał:

Przecież do 70 minuty Atletico klepało piłkę tak, jakby grali z drużyną z polskiej B-klasy.

A w dogrywce przy stanie 2:1 zaczęli się zachowywać jakby byli pewnie że ten mecz jest już przegrany ;) a to że się walczy do końca udowodnił real strzelając gola w 93 min zresztą styl gry Realu dużo bardziej mi się podobał niż Atletico które dla mnie od początku 2 połowy postanowiło po prostu zamurowac bramkę i liczyć na to że uda się ten wynik utrzymać do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 11:21, MrGregorA napisał:

Ale Ronaldo dał żałosny popis w ostatniej minucie. Szkoda, bo to była plama na zwycięstwie

Zjarał się tak jakby strzelił gola na wagę pucharu, czy nawet dogrywki xp

Chciałem żeby Real wygrał, ale nie w tak żałosnym stylu ;/
Dlatego bardzo szkoda mi Atletico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki żałosny styl? Mecz przez większość czasu był wyrównany, obie drużyny grały słabo w ataku i nieźle w obronie. A potem zwyczajnie Real zajechał Atletico kondycyjnie. Co w tym żałosnego to nie wiem.

Mi Atletico nie szkoda. I tak osiągnęli rzeczy ponad stan. Nie da się jedną XI grać całego sezonu i zgarniać hurtowo trofeów. Wygrali ligę, to ogromne osiągnięcie, dotarli to finału LM. Ale Real też swoje zrobił, odprawił ten rzekomo niepokonany Bayern 5-0, w finale swoje przeżył i wyczekał, nikt mi nie powie, że ten gol w końcówce nie był zasłużony. Mógł nie paść, jasne, taki jest futbol, ale nie zmienia to faktu, że Real poziomem nie odstawał, a fizycznie AM zmiażdżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 14:13, MisticGohan_MODED napisał:

Chciałem żeby Real wygrał, ale nie w tak żałosnym stylu ;/
Dlatego bardzo szkoda mi Atletico.


Żałosny styl? Nie bardzo rozumiem. Mecz trwa do ostatniej minuty. Do Atleti id 50 minuty nie wychodziło ze swojej połowy. Całe szczęście, że Ronaldo zanurkował jak było już po wszystkim. Inaczej smród byłby nie do zniesienia.

Dodatkowo. Atleti było w tym roku jedną z lepszych drużyn w Europie. Nawet jeśli Real by przegrał, to wstydu na pewno by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 14:13, MisticGohan_MODED napisał:

Zjarał się tak jakby strzelił gola na wagę pucharu, czy nawet dogrywki xp



dla niego ten gol był zwieńczeniem całego sezonu i rekordu, który udało mu się jeszcze wyżej zawiesić. nie był to jego mecz, ale nie widzę nic dziwnego w takim sposobie okazania emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanurkował? Wg mnie został kopnięty w stopę. Acz widać było, że specjalnie po to ją zostawił, jednak to nie zmienia faktu, że został kopnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale takich "fauli" nie gwiżdże się w takim meczu. Sędzia wyraźnie dał możliwość, żeby Ronaldo wpisał się na listę strzelców. Dobrze, że już wtedy było po meczu, ale niemniej 3:1 wyglądałoby ładniej dla Atletico, niż 4:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 16:21, JayL napisał:

Zanurkował? Wg mnie został kopnięty w stopę. Acz widać było, że specjalnie po to ją zostawił,
jednak to nie zmienia faktu, że został kopnięty.


Proszę, chyba każdy jest w stanie rozpoznać upadek udawany. Poczuł dotknięcie i upadł. A tamci nawt nie mieli sił już protestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam furstratów. Wy nie zdajecie sobie sprawy co oznacza Decima dla prawdziwych Madritistów. Płaczcie dalej. Atletico dobrze grało? Strzelili bramkę po koszmarnym błędzie Casillasa, a poza tym nie stworzyli sobie praktycznie żadnej klarownej sytuacji. Byli po prostu gorsi, poza tym często zachowywali się chamsko. Burak Simeone też pokazał się z dobrej strony. Puchar dla Realu, w innym wypadku byłaby to kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 16:30, Chaotizz napisał:

Puchar dla Realu, w innym wypadku byłaby to kradzież.


Bez przesady z tą kradzieżą, Casillas zachował się jak idiota i tyle. Sędzia nie miał nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 16:25, Kraju napisał:

Ale takich "fauli" nie gwiżdże się w takim meczu. Sędzia wyraźnie dał możliwość, żeby
Ronaldo wpisał się na listę strzelców. Dobrze, że już wtedy było po meczu, ale niemniej
3:1 wyglądałoby ładniej dla Atletico, niż 4:1.


Dlaczego takich fauli się niby nie gwiżdże? Ronaldo został zahaczony i nie miał szans utrzymać się na nogach, karny ewidentny, zwłaszcza, że na nic już nie wplywał. Powtorkę oglądalem przynajmniej 5 razy i nie było tam żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 17:37, Chaotizz napisał:

Atletico niech klęka do miecza. Madryt może być tylko biały.


Kolejny nawiedzony fan Realu? :D W tym temacie raczej staramy się szanować kibiców drużyn przeciwnych jak i same te drużyny. Dwoch fanow Realu, którzy tego nie respektowali już z nami nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować