Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wczorajszy mecz to jedna wielka żenada. Może niech od razu Brazylia wygra i zdobędzie złoty puchar. Sędzia był strasznie naiwny i dał się nabrać na sztuczkę Brazylijczyka, który po dotknięciu przez Chorwata padł. Chyba rzeczywiście Japończycy nadają się tylko do robienia sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może umiejętności maja ale czy doświadczenie ? Fred ,Neymar,Oscar,Hulk ,owszem grają dobrze ale są młodzi mówie głównie o Neymarze czy Oscar nie wiem czy dadzą rade w dalszej fazie gdy trafią na naprawdę kogoś mocnego ,bo nie oszukujmy sie co wczoraj zagrał Fred czy Hulk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na Brazylii 2002 roku (też trochę późniejszej), która grała magiczną piłkę. Nazwiska takie jak Dida (co on wtedy bronił), Cafu, Carlos, Ronaldinho, Ronaldo, Rivaldo, Lucio do dzisiaj przyprawiają mnie o szybszy bicie serca. Jak ich się przyjemnie oglądało, ach to były czasy. A co dzisiaj mamy? Na bramce Cesar (w klubie prawie nic nie grał), boki obrony może i ofensywne, ale gdzie tu do Carlosa czy Cafu. Środek pola? Zero magii. Niby jest Oscar ale on mnie nie przekonuje. O napastniku już nie wspomnę. Fred? Proszę was... Jedynie środek obrony wygląda w miarę dobrze (rzekłbym bardzo niebrazylijsko ;p). Chociaż Luiza zastąpiłbym Mirandą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sędzia wg Chorwatów nie znał angielskiego i gadał do piłkarzy po japońsku xD Jak można kogoś takiego zabrać na mistrzostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 14:01, Ecko09 napisał:

Ten sędzia wg Chorwatów nie znał angielskiego i gadał do piłkarzy po japońsku xD Jak
można kogoś takiego zabrać na mistrzostwa?


a skad masz to info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 14:58, MrGregorA napisał:

a skad masz to info?


Na konferencji prasowej wypowiadali się Corluka oraz Lovren. Wspominali, że mówił do nich tylko w języku japońskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 19:02, Diverso napisał:

No dają dziś czadu sędziowie. Czy będzie hat-trick składający się z trzech, niesłusznie
nieuznanych bramek? :D

Już myślałem, że teraz im się to uda, ale chyba sędzia uznał, że to będzie lekkie przegięcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 18:53, Traitor napisał:

> Ten Marquez co to dzisiaj gra to jest ten sam co kiedyś w Barcelonie grał?

Ano ten sam :D


Że też jeszcze go trzymają w tej reprezentacji, on ze 36 lat już ma chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 21:49, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Wooooaaw! 0_0
Trzeba jednak przyznać, że Holandia obrony to nie ma.


Dlatego tam 5 obrońcow jest :D O połowie nigdy nie slyszalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować