Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2014 o 23:07, MrGregorA napisał:

Hiszpania tiki taki nie gra już od dłuższego czasu. Teraz dla odmiany w ogóle nic nie
gra : d

Dzisiaj coś tam próbowali zwłaszcza w 1 połowie.ale Holandia skutecznie wybiła im z głowy jakiekolwiek marzenie o zwycięstwie w tym meczu bramką na 3:1 , o dalszych ( zwłaszcza na 4:1 ) to już nie mówie . wystarczajaco wiele krytyki zbiera biedny Casillas za ten mecz i dajmy mu już spokój ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 22:34, mati285 napisał:

Nie rozumiem jak mając w składzie De Geę można stawiać na Casillasa.


A to De Gea to taki tytan bramki? Poza tym nie spodziewaj się zmian w składzie póki Del Bosque będzie trenerem.

P.S. Ludzie chyba zapominają, ze rok temu w Pucharze Konfederacji Brazylia również totalnie zniszczyła Hiszpanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie WKURZA mówienie Engela i reszty tych specjalistów, że Hiszpania przegrała bo wpadła bramka druga, która była po faulu. Że Casillas przez żółtą kartkę dostał depresji i wypuścił piłkę RvP, że ten wynik byłby korzystny dla Hiszpanii gdyby to i tamto. Że piękne podania mieli Xavi i Iniesta (w podsumowaniu) a nic o podaniach (genialnych) do Robbena i RvP jednego i tego samego piłkarza. Nie oglądam już studia bo frustracja jest ogromna.
Holandia do boju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kompromitacja.

Grał coś ktos w tej Hiszpanii?
Poza Costa i biednym Casilliasem to reszta niewidoczna. A Silva w ataku to nie była pomylka?
Cóż, jak Chile się postawi, to jeszcze Hiszpania z grupy nie wyjdzie. Co by to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 23:33, Accid napisał:

Jak mnie WKURZA mówienie Engela i reszty tych specjalistów, że Hiszpania przegrała bo
wpadła bramka druga, która była po faulu. Że Casillas przez żółtą kartkę dostał depresji
i wypuścił piłkę RvP, że ten wynik byłby korzystny dla Hiszpanii gdyby to i tamto. Że
piękne podania mieli Xavi i Iniesta (w podsumowaniu) a nic o podaniach (genialnych) do
Robbena i RvP jednego i tego samego piłkarza. Nie oglądam już studia bo frustracja jest
ogromna.
Holandia do boju:P

po tylu latach jeszcze oglądasz mecze z polskim komentarzem? Po polsku da się jedynie oglądać mecze na canal plus, bo tam nie denerwujesz się po każdym kolejnym słowie komentatora. Szpak i Szaranowicz od zarania dziejów komentując mowią: "aaj. gdyby nie ramos mielibyśmy bramkę" albo "gdyby hiszpania wykorzystała swoją sytuację mielibyśmy inną sytuacje". Krew człowieka zalewa. Pamiętam, że w pewnym momencie mecze w TVP oglądałem przy muzyce. Teraz korzystam ze streamingu angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz takowy w dobrej jakości bez ścięć? Bo teraz ja np tv nie mam, więc mecze oglądam na sport.tvp.pl, tam to działa całkiem ładnie.

Swoją drogą, Szaranowicz chyba od dawna nie komentuje, w FIFie tylko. Za to Szpaku raczy mądrościami od zawsze i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 23:17, Ecko09 napisał:

A to De Gea to taki tytan bramki?

Bardzo dobry bramkarz. Ostatnie dwa sezony miał świetne i na pewno jest obecnie o klasę lepszy od Ikera.
>Poza tym nie spodziewaj się zmian w składzie póki Del

Dnia 13.06.2014 o 23:17, Ecko09 napisał:

Bosque będzie trenerem.

Nie spodziewam się. Wiem, że u niego gra się za nazwiska.

Jestem mega zadowolony z tego meczu. Tiki taka oficjalnie uśmiercona, teraz mam nadzieję, że Chile ją pogrzebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 00:14, JayL napisał:

A masz takowy w dobrej jakości bez ścięć? Bo teraz ja np tv nie mam, więc mecze oglądam
na sport.tvp.pl, tam to działa całkiem ładnie.

Swoją drogą, Szaranowicz chyba od dawna nie komentuje, w FIFie tylko. Za to Szpaku raczy
mądrościami od zawsze i na zawsze.


trzeba szukac. ja zawsze ogląam na takiej stronie o ładnej, zdrobnionej nazwie. A na końcu pl. Nie wiem czy mogę ją wstawić (nie wiadomy jest stosunek Miłościwie Nam Panującego Moderatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem oglądać meczu Hiszpanów z Holendrami i gdy spojrzałem na wynik końcowy, to aż musiałem przetrzeć ekran z niedowierzania ;] Chile wygrało zgodnie z planem, więc teraz Hiszpanów czeka mecz o wszystko, a nawet remis w tym meczu bardzo oddali ich od awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tę stronę. ;p Jednak osobiście wolę dużo lepszą jakość (jak dobrze idzie to chyba i HD wyciąga) kosztem słabych komentatorów. Co kto lubi.

Swoją drogą zaskoczyła mnie wczoraj Australia. Z czasem Chile trochę przygadasało, a Australijczycy jakby zrzucili presję i w końcu wiedzieli, co chcą grać i przycisnęli. A że skończyło się to bramką dla Chile... bywa. ;p Poza tym patrząc, jak gra taka Australia zrozumiałem dobitnie do końca, czemu nasza repra nie nadaje się na mundial. Póki co tutaj naprawdę każdy pokazuje, że potrafi grać. No, może prócz Hiszpanii. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 22:47, Ecko09 napisał:

No, Anglia i Włochy wychodzą z grupy i jest wypas.

Jeszcze kilka dni temu powiedziałbym to samo, ale po tym co zobaczyłem od początku Mundialu już nic mnie nie zdziwi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy na mundialu pierwszą niespodziankę dużego kalibru. Urugwaj dzisiaj zupełnie bezbarwny zasłużenie przegrał z Kostaryką. Na plus na tych mistrzostwach należy zaliczyć póki średnią bramek na mecz, w każdym meczu, z jednym wyjątkiem widzieliśmy przynajmniej 3 bramki. Zobaczymy co na to Anglia i Włochy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 23:09, Wszystkozajete napisał:

w każdym meczu, z jednym wyjątkiem widzieliśmy przynajmniej
3 bramki

Jakby tak inaczej spojrzeć, to Meksyk też 3 bramki zdobył. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować