Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2014 o 20:19, vonArnold napisał:

Sędziowie niedoświadczenii,
czy po prostu wynoszą typowe zachowania ze swoich lig?


FIFA nasprowadzała no name znikąd, żeby tylko jak najwięcej krajów mogło powiedzieć, że kogoś na mistrzostwa wysłali i są tego efekty. To + fakt, że ogólnie jakość sędziowania mocno spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzeko i Zabaleta grają w United, a Mascherano wymawia się na 1001 sposobów. Tylko 45 minut a tyle ciekawostek można się dowiedzieć od mistrza Szpakowskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 00:53, Bambusek napisał:

Mascherano wymawia się na 1001 sposobów.

To akurat nic nowego. ;p

Zresztą, teksty komentatora są lepszą rozrywką niż ten mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 00:56, Kadaj napisał:

Zresztą, teksty komentatora są lepszą rozrywką niż ten mecz.

zabawne to one byly za pierwszym razem. teraz budza jedynie poirytowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 19:31, Piotrekmysza napisał:

Proszę Cię... Hiszpania ma zdecydowanie jednych z najlepszych zawodników i sztab trenerski
na świecie, jeszcze się zdziwisz co potrafią zrobić Ci ludzie. Nie nawidzę takich komentarzy...


A ja Hiszpanów. Wszystko jest czymś osobistym a ja ich porażkę potraktuje bardzo osobiście. I będzie mi bardzo przyjemnie gdy nie dostaną się do ćwierfinału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 01:24, Accid napisał:

I będzie mi bardzo przyjemnie gdy nie dostaną się do ćwierfinału :)

Nie jesteś w tym sam ;P ja też kibicuje żeby odpadli jak najszybciej bo znudził mnie już ich styl gry. Jeszcze kilka meczów i będziemy mogli stwierdzic czy taktyka Del Bosque stawiania po raz enty na tych samych zawodników ma jeszcze jakikolwiek sens . W następnym meczu będe kibicował Chile żeby ich ograli a Hiszpanie pożegnali się z mundialem na fazie grupowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Ge Gea podobno kontuzja i wypad z mundialu ma już, może się skończą komentarze, że on powinien grać dalej, a nie Casillas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 12:33, Ecko09 napisał:

BTW Ge Gea podobno kontuzja i wypad z mundialu ma już, może się skończą komentarze, że
on powinien grać dalej, a nie Casillas :D

Szukanie kozła ofiarnego. Hiszpania dostają baty, a winą obarcza się jednego Ikera. Nie jestem jakimś jego sypamtykiem, ale trudno obwiniać jednego gracza za słabą postawę całej drużyny. Do tego im lepiej gra obraona, tym bramkarz ma mniej do roboty i mniej okazji do popełnenia błędu. "Oranje" przeważali nad ekipą z Półwyspu Iberyjskiego na całej linii.
Hiszpanie grają od jakiegoś czasu jedno i to samo, więcej ciężko im zaskoczyć rywala. Z resztą w ich grze nie było polotu. Mają zmienić Casillasa? Przy takiej grze inny bramkarz "będzie winny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 13:44, Transylvanian_Hunger napisał:

Hiszpanie grają od jakiegoś czasu jedno i to samo, więcej ciężko im zaskoczyć rywala.
Z resztą w ich grze nie było polotu. Mają zmienić Casillasa? Przy takiej grze inny bramkarz
"będzie winny".

No nie da się ukryć że w meczu z Holandią nie pokazali absolutnie nic ciekawego i baty w 100% zasłużone . Ale ten błąd jaki Casillas popełnił przy bramce na 4:1 jest niewybaczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 13:49, Morrdin napisał:

Ale ten błąd jaki Casillas popełnił przy bramce na 4:1 jest niewybaczalny

Każdemy się może zdażyć. Z tym błędem czy bez niego - efekt byłby podobny. Szczerze powiedziawszy, to kilka interwencji Ikera Casillasa sprawiało że Holandia nie wygrała jeszcze wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 14:00, Transylvanian_Hunger napisał:

Każdemy się może zdażyć. Z tym błędem czy bez niego - efekt byłby podobny. Szczerze powiedziawszy,
to kilka interwencji Ikera Casillasa sprawiało że Holandia nie wygrała jeszcze wyżej.

Tutaj w pełni się zgodzę . Pod koniec meczu jeśli dobrze pamiętam kilka jego świetnych parad uratowało Hiszpanów przed tym że nie przegrali jeszcze wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście technologia goal line zadziałała dobrze. Nie jestem przekonany że piłka całym obwodem przekroczyła linię. ALE to może tylko moje odczucia. Honduras jak na razie pokazał najsłabszą formę. Liczyłem na coś a''la Kostaryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 14:04, LastOrder napisał:

Czy rzeczywiście technologia goal line zadziałała dobrze. Nie jestem przekonany że piłka
całym obwodem przekroczyła linię. ALE to może tylko moje odczucia. Honduras jak na razie
pokazał najsłabszą formę. Liczyłem na coś a''la Kostaryka.

Też nie byłem pewny co do tego , ale po kilku powtórkach myśle jednak że bramka była . No Honduranie nic ciekawego nie pokazali i jeszcze ten zupełnie niepotrzebny faul , czerwona kartka + karny pod koniec 1 połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 14:09, SplitGrave napisał:

Mam nadzieję, że Portugalia pokona Niemców, ale znając życie będzie odwrotnie.

Też kibicuje Portugalii . Mają bardzo dobry skład i myśle że są w stanie zarówno wygrać dzisiejszy mecz jak i sporo namieszać w całym turnieju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 12:44, Mange napisał:

jest jeszcze trzeci bramkarz.


Reina to się nadaje co najwyżej do bronienia w średniakach, a nie w reprezentacji Hiszpanii xD Ten bramkarz to jest pomyłka.

Portugalia bardzo dobry skład? What? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 14:31, Ecko09 napisał:

Portugalia bardzo dobry skład? What? xD

Mają bardzo dobrą drużynę ( i nie chodzi tu tylko o będącego w świetnej formie Ronaldo ) i stać ich na niespodziankę. Na Euro 2012 doszli do półfinału i przegrali dopiero z Hiszpanią w meczu w którym wg mnie byli miejscami nawet sporo lepsi i byli w stanie to wygrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 14:31, Ecko09 napisał:

Portugalia bardzo dobry skład? What? xD

Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Skład stały od Euro 2012 gdzie niemal wyeliminowali Hiszpanię. Mimo że drużyna poza CR niezbyt medialna, to jednak pod względem ostatnich dokonań na wielkich imprezach jest to europejski top - przez ostatnich 10 lat tylko na Euro 2008 średnio im poszło. Ktoś wierzy że nagle ogarnie ich jakaś niespodziewana niemoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować