Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2014 o 21:51, Wszystkozajete napisał:

Hehe El Pistolero chyba dziś wyśle Anglików do domu.

Dziś to na pewno ich nie wyśle ;-) Anglicy odpaść mogą najwcześniej jutro jeśli padnie remis między Włochami, a Kostaryką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj! Genialnie, Suarez zmasakrowal! anglia do wora i do morza!

Czy może być piękniejszy wieczór niż ten, gdy anglia odpada z grupy po dwóch meczach?!
Gdy angielskie dzieci płaczą, widząc porazke swych idoli? Gdy angielskie kobiety oplakuja śmierć angielskiej piłki? Gdy wszyscy angole ze wstydu zaczynaja seplenic po francusku?!

Nie! Dzień marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:54, vonArnold napisał:

Czy może być piękniejszy wieczór niż ten, gdy anglia odpada z grupy po dwóch meczach?!

Tak. Gdy Hiszpania odpada jak wczoraj ;-)

BTW Anglicy wciąż jeszcze mogą awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten drugi gol dla Urugwaju to zwykłe szczęście - błąd w walce główkowej środkowego pomocnika :)
Jesteś Szkotem, że tak się cieszysz z porażki Anglii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:54, vonArnold napisał:

Czy może być piękniejszy wieczór niż ten, gdy anglia odpada z grupy po dwóch meczach?!
Gdy angielskie dzieci płaczą, widząc porazke swych idoli? Gdy angielskie kobiety oplakuja
śmierć angielskiej piłki? Gdy wszyscy angole ze wstydu zaczynaja seplenic po francusku?!

Pięknie to napisałeś, mnie nie pozostaje nic innego tylko przyklasnąć :)

Urugwaj dał Anglii lekcje długich podań. Jutro angielskie tabloidy ale będą się spuszczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:56, mati285 napisał:

BTW Anglicy wciąż jeszcze mogą awansować.


Wiem, wiem, ale to matematyczne szanse, skąd my to znamy, prawda? :)
Zwycięstwo Kostaryki traktuję jako wypadek przy pracy, raczej Włosi ugrają z nimi 3 pkt. Potem wystarczy, że padnie remis mdz Wlochami, a Urugwajem i grupa jest ustawiona. A sama anglia, póki co co ma niekorzystny bilans bramkowy.

pawbuk
Nein, po prostu jest parę drużyn, ktorych z przyczyn różnych nie trawię. Na Mundialu: anglia, francja, holandia. Szczególnie tych ostatnich, niestety na przekór idzie im za dobrze :D

Pierogi_z_Cukrem
Słuchanie Darka krasomówcy przynosi owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suarez powrócił w wielkim stylu. Co prawda kibicowałem Anglikom (nie lubię Włochów, a w Kostarykę nie wierzyłem), ale niestety Anglia nadal przeżywa kryzys, choć Hodgson dał szansę młodym, którzy zagrali naprawdę dobre dwa spotkania. Jutro liczę na wygraną Kostaryki z Włochami, a w trzecim meczu mam nadzieję, że Kostaryka dokończy dzieła, a Urugwaj pokona Włochów. O co niestety będzie ciężko, bo z dzisiejszą grą, to Suarez i spółka nie mają czego szukać. Muszą poprawić wiele elementów, bo przed bramką Rooneya, oddali zbyt wiele pola przeciwnikowi, co się na nich oczywiście zemściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:58, pawbuk napisał:

Akurat ten drugi gol dla Urugwaju to zwykłe szczęście - błąd w walce główkowej środkowego
pomocnika :)

Jak zwykle Gerrard robi babola w najważniejszym meczu. Jeszcze raz ktoś mi powie, że to zawodnik klasy światowej to go wyśmieję. Zdecydowanie najgorszy piłkarz na boisku.
No a Suarez to geniusz, dwie okazje i dwa gole. Mimo wszystko wydaje mi się, że przy takiej grze Urugwaju, to daleko ich nie pociągnie. I nie wiem jak Ulatowski może mówić, że nikt nie spodziewał się, że Suarez strzeli zwycięskiego gola...
Jeśli Włosi wygrają trochę wyżej z Kostaryką i Urugwajem, to Anglii wystarczy wygrana np. 1-0, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 23:07, vonArnold napisał:

> BTW Anglicy wciąż jeszcze mogą awansować.

Wiem, wiem, ale to matematyczne szanse, skąd my to znamy, prawda? :)

Mówisz o Polakach? to jesteś w błędzie, bo tak grający Włosi spokojnie mogą zdobyć komplet punktów i Anglii wystarczy zwycięstwo z Kostaryką. To nie jest wcale skomplikowana sytuacja i patrząc na te zespoły taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny.

pawbuk

Szkoci na meczu https://i.imgur.com/kpjFuiJ.jpg :) (jakość słaba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 23:08, filip29 napisał:

Jeśli Włosi wygrają trochę wyżej z Kostaryką i Urugwajem, to Anglii wystarczy wygrana
np. 1-0, tak?

Tak na szybko licząc to jeśli Włosi wygrają 2-0 z Kostaryką i później jakimkolwiek wynikiem z Urugwajem to Anglikom wystarczy 1-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 23:13, ManweKallahan napisał:

Lampard za Gerrarda (ewentualnie Wilshere), Barkley za Hendersona, Lallana albo Lambert
za Welbecka na Kostarykę. Aż się o to prosi. I liczyć na to, że Włosi wygrają oba mecze.

Barkley za Hendersona zdecydowanie tak. Za Welbecka można wystawić też Milnera, ale Wilshere po tym co pokazał z Włochami powinien trzymać się z dala od boiska, więc zostaje tylko Lamps :)
Ja bym jeszcze wymienił Jagielke, bo jest o 3 poziomy słabszy od Cahilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to geniuszem jest Muller. Nie lubię go, jest to dla mnie piłkarz bez żadnych szczególnych super skilli, który strzela chyba najbrzydsze bramki na świecie, a gra w podstawowym składzie w reprezentacji i klubie i w najważniejszych meczach nie zawodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:54, vonArnold napisał:

Urugwaj! Genialnie, Suarez zmasakrowal! anglia do wora i do morza!

Ostrzeżenie - za obraźliwe słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 15:30, Isildur napisał:

> Urugwaj! Genialnie, Suarez zmasakrowal! anglia do wora i do morza!
>
Ostrzeżenie - za obraźliwe słownictwo.


Jaja se robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować