Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

W sumie trochę to śmieszne, bo wczoraj identyczna sytuacja [granie na remis] skończyła się tak samo. Zero wyciągania wniosków i nauki na cudzych błędach.

W kwestii Suareza, ciekawe czy jeszcze na mundialu sobie pogra. Jeśli faktycznie ugryzł Chielliniego to zawieszenie może dostać solidne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 20:23, JayL napisał:

W sumie trochę to śmieszne, bo wczoraj identyczna sytuacja [granie na remis] skończyła
się tak samo. Zero wyciągania wniosków i nauki na cudzych błędach.


No chyba nie, bo wczoraj to Meksykowi wystarczał remis, więc nie można powiedzieć, że Chorwaci grali tylko, aby nie przegrać, chociaż z przebiegu gry mogło tak się wydawać ;]

Dnia 24.06.2014 o 20:23, JayL napisał:

W kwestii Suareza, ciekawe czy jeszcze na mundialu sobie pogra. Jeśli faktycznie ugryzł
Chielliniego to zawieszenie może dostać solidne. ;p


Wgryzł się i to porządnie, chyba Chiellini słodką krew ma ;p
https://pbs.twimg.com/media/Bq6djZnIAAAV0bK.jpg

A co do odpadnięcia Włochów, to kolejny dowód, że drużyny z Europy już wymiękają (poza paroma wyjątkami), a południowcy grają coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suarez zdecydowanie przebija Mario jeśli chodzi o siano w głowie :P

Włosi zdecydowanie się przeliczyli i już żegnają się z mundialem :(
W takim układzie będę musiał zacząć kibicować Meksykowi (oby z Hernandezem w podstawowym składzie) i Kolumbii w dalszych meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu kibicowałem Urugwajowi, ale po tym co zrobił Suarez moje sympatie obróciły się o 180 stopni. To jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suarez znowu się popisał, szkoda tylko, że nie swoimi umiejętnościami piłkarskimi.

Mam nadzieję, ze dostanie zawieszenie i nie zobaczymy go na tym turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 20:37, Wszystkozajete napisał:

>

A co do odpadnięcia Włochów, to kolejny dowód, że drużyny z Europy już wymiękają (poza
paroma wyjątkami), a południowcy grają coraz lepiej.


I to mnie cieszy, Brazylia na mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suarez piłkarsko zagrał dzisiaj straszny syf. Jeszcze jego mina-zawsze jakby płakał i miał do kogoś pretensję. Nie kwestionuje jego umiejętności ale żeby mu się w tylku nie poprzewracalo.Gdybym spotkał go w ciemnej uliczce bałbym się o swój poziom krwi gdyż wampir wrócił!! Szkoda mi Cavaniego bo lepiej pracuje dla drużyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Suarez dostał wykluczenie i nie zagrał sobie w 1/8 finału ;d Chcę także żeby Kolumbia ( bo jeśli zajmie dzisiaj 1 miejsce to z nią zagrają Urugwajczycy o awans do ćwierćfinału ) ograła ich z 2-3:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szykuje się mini Copa America w górnej części drabinki, cztery najlepsze drużyny z regionu powalczą o jedno miejsce w półfinale. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grecy są dla mnie niesamowici. Jak można z tak przeciętną drużyną od kilku lat grać na każdym dużym turnieju i to z niezłymi wynikami. Znając życie Kostarykę też ograją, a Karagounis to będzie chyba grał w reprezentacji do 50 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 połowa nudna jak flaki z olejem. 2 połowa to Grecja jakiej bym sie w zyciu nie spodziewał. Fajnie ofensywnie. Piekne kontry. Druga sprawa WKS nic nie grał. Jakby im nie zalezalo na mundialu i sie ciesze ze odpadli. Chociaz kurde ten karny to parodia znowu tych mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grecy pierwszy raz mi się naprawdę podobali. Świetnie grają, a defensywa, wykluczając głupie błędy, świetna. Szkoda, mogło skończyć się na 4-3 do jednego dla Grecji ale jest gol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 18:02, Ecko09 napisał:

Argentyna widzę w innej formacji dziś :D Kombinuje jak koń pod górę trener Argentyny,
żeby dobrze grali D:


I nawet zaczynają grać, chyba dobry kierunek.

A przecież Nigeria to najsilniejszy przeciwnik w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować