Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2014 o 17:49, JR_N7 napisał:

> > >
> Ale powiem szczerze, że Angel jakoś nie imponuje
mi na mundialu. Ze Szwajcarią walnął bramę, ale tylko i wyłącznie dzięki Messiemu. Bezbarwny
był.


Jak całą Argentyna, jak dla mnie to jedna z najgorszych reprezentacji mundialu, mam nadzieję, że Belgia sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 17:59, Ecko09 napisał:

Jak całą Argentyna, jak dla mnie to jedna z najgorszych reprezentacji mundialu, mam nadzieję,
że Belgia sobie poradzi.

Jak poprawią skuteczność strzałów ,to pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 14:04, DambialkoX napisał:

Barcelona zaoferowała ponoć aż 90mln euro za Suareza. Doceniam tego zawodnika, bo jest
genialny ale po pierwsze ma niepoukładane w głowie, a po drugie ta cena to przesada.
60MLN max.

No nie wiem, nie wiem. Liverpool tanio go nie odda, to jest pewne. Słyszałem o możliwej wymianie gdzie w grę wchodziłoby oddanie Sancheza + dopłata. Choć inne źródła podają, że Arsenal jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem młodego Chilijczyka do swojego składu. W takiej sytuacji do wymiany miałby być oferowany Pedro, choć śmiem wątpić, że Liverpool przystanie na taką ofertę.

Dnia 03.07.2014 o 14:04, DambialkoX napisał:

Jeżeli chodzi o mundial to typuję, że Francja pokona Niemców, Brazylia będzie na równi
z Kolumbią, Argentyna przejdzie jeszcze większe męczarnie z Belgią, Holandia musi uważać
na niedocenianą Kostarykę.


Powiem tak - Niemcy dla mnie osobiście są murowanym faworytem tych mistrzostw i tego będę się trzymał. Jutro powinno rozstrzygnąć się wszystko w regulaminowych 90 minutach tego meczu. Liczę na to, że Podolski w końcu coś strzeli.
Brazylia - Kolumbia jak najbardziej się zgadzam. Choć wiadomo - serce podpowiada Kolumbię, rozum Brazylijczyków i będę miał jutro nie lada orzech do zgryzienia obstawiając ten mecz. Choć wydaje mi się, że zagram tu czysty remis w regulaminowym czasie gry.
Argentyna jak najbardziej powinna odpaść. Belgia nie gra jakoś rewelacyjnie, ponieważ moim zdaniem ich skuteczność wykończenia akcji pozostawia wieeele do życzenia. Liczę na przebłysk Lukaku, bo wiem, że stać go na znacznie więcej niż do tej pory pokazał. Mam nadzieję, że Belgia pokaże klasę taką jak w meczu z USA i to oni przejdą do półfinałów jako ten "czarny koń" bukmacherów ;)
Swoją drogą Origi jest dla mnie wielkim odkryciem tego mundialu, podobnie do Rodrigueza z Kolumbii czy też Ochoa z Meksyku. Klasowi zawodnicy, ciekawe gdzie trafią po mundialu.
Na Holandię natomiast zagram czyste zwycięstwo w regulaminowym czasie. Widzę ich w finale z Niemcami, więc zakładam, że w tym meczu pójdzie im znacznie lepiej niż z Meksykiem.

Wracając jeszcze do okienka transferowego to rzucił mi się w oczy artykuł na transfery.info gdzie pisane było o sprowadzeniu Falcao do Realu. Nie powiem, jako oddanego i wiernego fana Realu informacja ta bardzo mnie ucieszyła gdyż osobiście Radamel to teraz dla mnie ścisła czołówka najlepszych napastników na świecie. Liczę na ten transfer bardzo, bardzo. Kroos cieszy, ale jego pojawienie się może być spowodowane odejściem w tym okienku Di Marii a tego osobiście bym nie chciał. Już i tak niedoceniany Casemiro podobno porozumiał się z Interem i odejdzie początkiem okienka transferowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 23:56, Ha_Xior napisał:

Wracając jeszcze do okienka transferowego to rzucił mi się w oczy artykuł na transfery.info
gdzie pisane było o sprowadzeniu Falcao do Realu. Nie powiem, jako oddanego i wiernego
fana Realu informacja ta bardzo mnie ucieszyła gdyż osobiście Radamel to teraz dla mnie
ścisła czołówka najlepszych napastników na świecie.

Świetna informacja ;) Jako że także jestem fanem Realu to ten pomysł bardzo mi się podoba . Szkoda tylko że Falcao nie można pooglądać na mundialu ale na szczęście nawet bez niego Kolumbia gra rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 23:56, Ha_Xior napisał:

Powiem tak - Niemcy dla mnie osobiście są murowanym faworytem tych mistrzostw i tego
będę się trzymał. Jutro powinno rozstrzygnąć się wszystko w regulaminowych 90 minutach
tego meczu. Liczę na to, że Podolski w końcu coś strzeli.

Tylko że w ekipie Niemiec podobno jest szpital. Czytałem że 7 piłkarzy ma objawy grypy. Bóle gardła itp.
Nie podano tylko nazwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj liczę na to że najpierw Francuzi uporają się z Niemcami i odeślą ich do domu a o 22 niech rewelacyjnie grająca Kolumbia pokona Brazylijczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 13:34, Morrdin napisał:

Dzisiaj liczę na to że najpierw Francuzi uporają się z Niemcami i odeślą ich do domu
a o 22 niech rewelacyjnie grająca Kolumbia pokona Brazylijczyków


Nie zdziwię się jeśli dziś znowu zobaczymy dwie dogrywki, jakiś trend panuje na tych mistrzostwach, że drużyny lubią rozstrzygać losy meczów dopiero w dogrywkach, ewentualnie w karnych, a spotkania się ciągną po prawie 3 godziny. Chciałbym dziś zobaczyć przynajmniej 2-3 bramki w regulaminowym czasie, bardziej prawdopodobne jest to w meczu drużyn południowoamerykańskich, bo obawiam się, że spotkanie Francja - Niemcy może przypominać piłkarskie szachy - obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co dziwne, ciężko powiedzieć żeby drużyny grały zachowawczo, na zero z tyłu i daj Bóg jeden z przodu. O ile w fazie grupowej skuteczność była dość wysoka, o tyle w pucharowej albo napastnicy partolą, albo bramkarze mają dzień Supermana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Kolumbia (niezależnie od tego, jak dobrze będą grać) nie wyeliminuje Brazylii xD W najgorszym wypadku będą karne, w których oczywiście zwycięży Brazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:17, SplitGrave napisał:

Na pewno Kolumbia (niezależnie od tego, jak dobrze będą grać) nie wyeliminuje
Brazylii xD W najgorszym wypadku będą karne, w których oczywiście zwycięży Brazylia.

Pożyjemy zobaczymy ;) wiem że brazylia jest gospodarzem ale nie gra zbyt przekonująco więc jest szansa ( chociaż oczywiście Brazylia będzie faworytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam też wierzę w Kolumbię i trzymam za nich kciuki. Co z tego, że Brazylia jest gospodarzem, skoro gra słabo. A Kolumbijczycy naprawdę dają radę, oby tych marnych gospodarzy wreszcie wyrzucili, zasługują na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 18:52, Accid napisał:

Jak Szpaku mówi, że koniec 2 połowy a kończy się pierwsza, to co jest w końcu?


Ja wierzę p. Darkowi. W końcu komentuje w 30 stopniowym upale. Może wraz z udarem zyskał jakieś niesamowite zdolności, np. manipulowanie czasem.

BTW bardziej rozwaliło mnie przejęzyczenie bodajże Żewłakowa, po tym jak Suarez użarł Chielliniego ("piłkarze zaczęli stosawać dziecinne zagryZki") :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bialoflagi skapitulowaly po 12 minutach, ciekawe czy stać ich na realną kontrofensywe? Sądzę, że jednak Rzesza zatryumfuje bez dogrywki.

A ze Szpaka się nie śmiejcie, dziś zagina czasoprzrstrzen, kiedy indziej dodawal gole drużynom :)
Za takie kwiatki go lubię akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 19:33, Accid napisał:

Zbliżenie na Sakho a ja tylko czekałem, aż powie... "Pogba". i nie zawiodłem się :D


Tylko pomyslec o ile mecze byłyby ubozsze bez tego. ;)
Mi tam wielce na nadmiarze profesjonalizmu nie zalezy, widzę i rozumiem co sie na boisku dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co widziałem wiele słabych meczów na tym mundialu ( zwłaszcza od 1/8 finału ) ale ten zasługuje na 1 miejsce w kategorii najgorzej zmarnowany czas . Nie ma co mecz skończył się już w 12 min, a powiedzenie że Francja nie pokazała niczego to i tak byłby dla nich komplement ... No cóż trzeba czekać do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 20:02, Morrdin napisał:

Nie ma co mecz
skończył się już w 12 min, a powiedzenie że Francja nie pokazała niczego to i tak byłby
dla nich komplement ... No cóż trzeba czekać do 22


Ja tam nie wiem o co wszystkim chodzi z tymi nudnymi meczami. Ja się jeszcze na tym mundialu nie nudziłem.
A Francja to do ok. 60 minuty (wtedy padli kondycyjnie) była lepszą drużyną. Niemcy strzelili z wolnego i później murowali bramkę ( no i w sumie dobrze dla nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować