Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2014 o 08:48, SplitGrave napisał:

Co do finału - wątpię, by Argentyna taką grą była w stanie
wygrać z Niemcami.


Ale wcale nie jest powiedziane że Argentyna będzie grać z Niemcami tak jak z Holandią, ani że pozwolą na taką swobodę Niemcom jak Brazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnudniejsze spotkanie na całym mundialu . Szczerze podziwiam Argentynę która dochodzi do finału mimo że z taką grą powinna zakończyć ten turniej na fazie grupowej . Holandia zagrała nawet gorzej niż z Kostaryką co chyba nie powinno być możliwe . Nie spodziewałem się tego przed mundialem, ale w finale chcę całym sercem żeby Niemcy sięgneli po puchar świata . Co do meczu o 3 miejsce to Holandia przejmować się nie musi , nawet taka gra jaką wczoraj zaprezentowali powinna wystarczyć aż nadto na Brazylię ;D Aha jak ktoś nie oglądał wprowadzenia do meczu to bardzo prawdopodobne że to że Messi jest na boisku zauważył dopiero w karnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze mecz Argentyny z Holandia byl duzo lepszy niz mecz wtorkowy gdyz obie reprezentacje ze strony defensywnej i taktycznej zagraly perfekcyjnie, ciezko bylo o jakas klarowna sytuacje,walka przemyslane taktyki i ich realizacja to byly klucze tego meczu,zaciete i wyrownane widowisko od poczatku do konca z kilkoma przeblyskami geniuszu zarowno z przodu jak i w defensywie.Obie strony wykreowaly kilka dobrych okazji ale zabraklo "czegos" by je zakonczyc bramka.Dla mnie man of the match dostaje Javier Mascherano mimo 2-3 strat naprawde zagral wysmienity mecz i to jeszcze po nokaucie ktory zaliczyl na poczatku meczu.Mimo ze nie padl gol to uwazam ze byl to naprawde mecz dobry mimo ze obie kadry stac na duzo wiecej.Skoro one zmierzyly sie w polfinale widocznie nie bylo lepszych na tym turnieju wiec obie reprezentacje zaslugiwaly na final lecz los sprzyja Albicelestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 01:03, ManweKallahan napisał:

Nie spodziewałem się tego, ale będę całym sercem za Niemcami.
Widok Lahma podnoszącego puchar będzie nieco denerwujący, ale Messiego w tej roli bym
nie przeżył.


"sercem za niemcami"- tak można określić moją postawę wobec ich podczas tego mundialu :) A jak jeszcze spiorą Messiego w finale, to będę mega zadowolony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 14:59, MisticGohan_MODED napisał:

Boshe... nie sądziłem, że dożyję dnia kiedy będę musiał kibicować niemcom w finale mś...
xp

why? już chyba lepiej Argentynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 18:26, Paoro napisał:

why? już chyba lepiej Argentynie..


Która przez całe mistrzostwa nic nie grała i "na farcie" przechodziła po każdym meczu dalej?
Nie dziękuję. Mam nadzieję, że Niemcy pokażą im coś w stylu ich meczu półfinałowego i wygrają wysoko, należy im się to jak nikomu innemu. Wspaniały mundial w ich wykonaniu, nic tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 20:20, Ha_Xior napisał:

> why? już chyba lepiej Argentynie..

Która przez całe mistrzostwa nic nie grała i "na farcie" przechodziła po każdym meczu
dalej?
Nie dziękuję. Mam nadzieję, że Niemcy pokażą im coś w stylu ich meczu półfinałowego i
wygrają wysoko, należy im się to jak nikomu innemu. Wspaniały mundial w ich wykonaniu,
nic tylko pozazdrościć.

Zwłaszcza ich męczarnie z Algierią gdzie potrzebowali dogrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 20:37, Paoro napisał:

Zwłaszcza ich męczarnie z Algierią gdzie potrzebowali dogrywki.

Bo Algeria zagrała wtedy naprawde nieźle . Ale koniec końców rozstrzygnęli to spotkanie Niemcy w dogrywce i nie liczyli na łut szczęścia w karnych jak to robią niektórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 20:37, Paoro napisał:

Zwłaszcza ich męczarnie z Algierią gdzie potrzebowali dogrywki.


A co powiesz o meczach Argentyny?
Z Bośnią mecz nudny jak flaki z olejem, pech Bośniaków, że nie potrafili wykorzystać większości dobrych akcji, które mieli.
Z Iranem mecz parodia, w ostatnich minutach uratowane 3 punkty. Zero gry.
Z Nigerią też mieli ciepło, gdyby nie perfekcyjny rzut wolny, wątpię, że ugrali by zwycięstwo.
Przechodzimy do meczu ze Szwajcarią gdzie miałem już wielką nadzieję, że w końcu odpadną - cóż, doszli do dogrywki, w której znów w ostatnich minutach zdobywają gola wykorzystując jeden z niewielu błędów Szwajcarskiej obrony.
Belgia - wyrównana klepanka, strzał Igły na ślepo i od 8 minuty trzymali wynik do końca, niestety.
5 meczy - w trzech padła tylko jedna bramka. Na prawdę imponujące.
Możesz mówić co chcesz, jak dla mnie wygrana na tych mistrzostwach im się zupełnie nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 20:52, Ha_Xior napisał:

Możesz mówić co chcesz, jak dla mnie wygrana na tych mistrzostwach im się zupełnie nie należy.

Powiem więcej oni powinni odpaść już w fazie grupowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 18:12, vonArnold napisał:

Niemal na pewno Suarez w Barcelonie. 88 mln.


Nie powiem, niezły ruch z ich strony. Cieszę się, że Sanchez wybrał Arsenal, liczę, że dobrze odnajdzie się w napadzie z Giroud i Kanonierzy będą celować w najwyższe miejsca w tabeli w nowym sezonie.
Lewy oficjalnie w Bayernie, przejął koszulkę MM9, który podobno trafi do Athletico Madryt.
Ciekawi mnie kto w końcu przejdzie do Realu. Najbardziej pewny wydaje się transfer Kroosa, choć osobiście liczę jeszcze na Falcao. Dziś też rzuciło mi się w oczy, że podobno Milan zaproponował Realowi transfer El Shaarawego, ciekawe czy wysuną w związku z tym jakąś propozycję wymiany czy po prostu chcą go sprzedać. W sumie przydałby się ktoś na miejsce Moraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 21:07, Ha_Xior napisał:

Ciekawi mnie kto w końcu przejdzie do Realu.

Di Maria ma podobno odejść więc obstawiałbym Jamesa. A Wenger zaliczył jeden ze swoich lepszych transferów w ostatnich latach. Jak dla mnie Sanchez>Oezil.
Suarez odchodzi, a ściągneli Lamberta i Lallane... W tym sezonie wszystko pewnie wróci do normy w Top 4, a jeśli do MU udałoby się ściągnąć Vidala i Hummelsa, to typowałbym diabły na mistrza :D

Bardzo ciekawe okienko swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i potwierdzono - Mandzukic kupiony przez Athletico za 22 mln, z którego zresztą odszedł kolejny zawodnik - Diego. Kontrakt kończył mu się wraz z końcem czerwca i podobno przedstawił działaczom madryckiego klubu zbyt wygórowane oczekiwania finansowe - przeszedł do Fenerbahçe.
Morata za tyle samo co MM9 (22mln) trafi do Juventusu (co ciekawe Real odrzucił ofertę 30 mln od Wolfsburga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2014 o 21:07, Ha_Xior napisał:

Nie powiem, niezły ruch z ich strony. Cieszę się, że Sanchez wybrał Arsenal, liczę, że
dobrze odnajdzie się w napadzie z Giroud i Kanonierzy będą celować w najwyższe miejsca
w tabeli w nowym sezonie.


Eh, a mi jako fanowi Barcy szkoda Alexisa, zaczął najlepiej grać w tym ostatnim sezonie i się go pozbywają. Czekam, aż się Pedro pozbędą, bo nie chcę mi się wierzyć, że Lucho miałby go na PO ustawić. A co do Suareza to co z tego skoro nie zagra pewnie przez połowę sezonu, mimo wszystko też się cieszę, byle żeby nie było jak z Ibrą.

Ja to czekam na porządnego ŚO. Świetnie zaprezentował się wczoraj Ron Vlaar. De Vrij też nie najgorzej. Marquinhos raczej nie przejdzie, zresztą nie wiem czy on taki dobry, mało ponoć grał w PSG. Luiz został prz€konany do gry właśnie w Paryżu. Mathieu pewnie przyjdzie, ale on ma 30 lat i nie jestem do niego przekonany. Widzieć natomiast chciałbym Hummelsa.

Dnia 10.07.2014 o 21:07, Ha_Xior napisał:

Lewy oficjalnie w Bayernie, przejął koszulkę MM9, który podobno trafi do Athletico Madryt.
Ciekawi mnie kto w końcu przejdzie do Realu. Najbardziej pewny wydaje się transfer Kroosa,
choć osobiście liczę jeszcze na Falcao. Dziś też rzuciło mi się w oczy, że podobno Milan
zaproponował Realowi transfer El Shaarawego, ciekawe czy wysuną w związku z tym jakąś
propozycję wymiany czy po prostu chcą go sprzedać. W sumie przydałby się ktoś na miejsce
Moraty.


Atletico Madryt* - dużo ludzi popełnia ten błąd ;D
Myślę, że Kroos na 100% przyjdzie, możliwy jest też transfer Jamesa Rodrigueza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 22:17, Ha_Xior napisał:

No i potwierdzono - Mandzukic kupiony przez Athletico za 22 mln, z którego zresztą odszedł
kolejny zawodnik - Diego. Kontrakt kończył mu się wraz z końcem czerwca i podobno przedstawił
działaczom madryckiego klubu zbyt wygórowane oczekiwania finansowe - przeszedł do Fenerbahçe.
Morata za tyle samo co MM9 (22mln) trafi do Juventusu (co ciekawe Real odrzucił ofertę
30 mln od Wolfsburga).

jako wieloletni znawca rynku pilkarskiego stwierdzam ze Real pewnie zapewnil sobie odkupienie Moraty, wolfsburg albo noe chcial sie zgodzic albo byl malo atrakcyjny dla rozwoju, imo smieszne jest mm9. to jak BS18 bartek sluaaraki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 01:03, ManweKallahan napisał:

Widok Lahma podnoszącego puchar będzie nieco denerwujący, ale Messiego w tej roli bym
nie przeżył.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy nazywam się Sajmon interesuje się piłką nożną i komputerami.Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona. Na MŚ kibicowałem Brazyli ,ale odpadła więc kibicuje Argentynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wczorajszego półfinału. Ciekawi mnie czemu Van Gaal wprowadził 20 minut przed końcem meczu Huntelaara, nie zostawiając sobie zmiany bramkarza na ewentualne karne, którymi pachniało praktycznie od początku meczu. Ciężko było przewidywać, że zmiana napastników coś zmieni w tej taktycznej wojence, bo taki napastnik musi do sytuacji najpierw dojść, a wczoraj to było praktycznie niemożliwe. A może to Cillessen źle przyjął tą zmianę w ćwierćfinale i drugi raz trener nie chciał się posuwać do takiej zagrywki? Dziwne to, bo jednak pokazał, że specjalistą od bronienia karnych nie jest i nawet jak wyczuwał strzelca i miał piłkę na rękach to puszczał bramkę. Kto wie jak by się to skończyło, gdyby Krul znowu stanął na bramce w konkursie jedenastek, ale tego się już nie dowiemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować