Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Być może te drobne urazy, których nabawił się później wpłynęły na jego formę. Poza tym, wydaje mi się, że kondycyjnie odstawał od reszty zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 12:28, Morrdin napisał:

Co do Van Persiego to mam wrażenie że ten piłkarz pokazał wszystko na co go stać w pierwszych
2 meczach tego mundialu ;P

Można powiedzieć, że Holandia pokazała wszystko co dobre w dwóch pierwszych meczach Mundialu. ;d

Z drugiej strony nie mogli sobie pozwolić na granie padaki w grupie i rozkręcanie się w fazie pucharowej, jak to zrobiła Argentyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2014 o 13:46, Kadaj napisał:

Z drugiej strony nie mogli sobie pozwolić na granie padaki w grupie i rozkręcanie się
w fazie pucharowej, jak to zrobiła Argentyna.

jeśli Argentyna cały czas się rozkręca, to nawet 2018 mogą się nie wyrobić xD

Wszystkozajete
Cillessen jeszcze nie obronił karnego w swojej karierze.
http://heavy.com/news/2014/07/jasper-cillessen-netherlands-goalie-girlfriend-stats-high-five-world-cup/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suarez oficjalnie w Barcelonie. Jako piłkarz "więcej niż klubu" może się spodziewać magicznego złagodzenia kary ;-)

A poważnie to szkoda, że Premier League traci kolejna swoją gwiazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 18:24, mati285 napisał:

Suarez oficjalnie w Barcelonie. Jako piłkarz "więcej niż klubu" może się spodziewać magicznego
złagodzenia kary ;-)


Jakoś w to wątpię. Natomiast liczę, że się z Pepe nie pogryzą. Jeszcze tego by brakowało :D

Suarez zawsze w Liverpoolu na środku ataku grał? Zatem Messi znów na skrzydło? Byleby nie narzekał jak wiosną tego roku. Ciekaw jestem też czy nowy trener odejdzie od tiki taki. Jakoś w tym systemie Suareza nie widzę, ale moim zdaniem dobrze, że póki co przebudowywują drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:12, Tyler_D napisał:

Dlaczego?


Czasem ciężko jest powiedzieć, dlaczego się kogoś nie lubi :P Lahm mnie irytuje, do tego historia z Ballackiem i opaską kapitańską.
Jeśli chodzi o Messiego, to jego nie znoszę, w dużej mierze przez otoczkę jaką mu doprawiono. Robienie z niego boga futbolu, do tego wręcz świętego, prawie że anioła w ludzkiej skórze (wbiła mi się w pamięć sytuacja, gdy dość ostro próbował odebrać piłkę chyba w którymś El Clasico i komentator skwitował to jakoś tak: "gdyby to nie był Messi to powiedzielibyśmy, że było to brutalne zagranie, ale że to był on, to na pewno chodziło mu tylko o przejęcie piłki"...), podczas gdy on potrafi być nawet bardziej paskudny od innych (sytuacja z kopaniem piłki w kibiców Realu - wrzucałem kiedyś filmik jak śmiał się zaraz potem pod nosem, ale już jest niedostępny), a na pewno nie inny od "zwykłych" zawodników (też się wdaje w przepychanki, jak wtedy gdy rzucił się do Lamparda gdy Fabregas trzymał Franka za nogę - http://youtu.be/8L81Ad6GcmU?t=2m32s). No i jest nierozerwalnie powiązany z Barceloną, jej obecnie największym symbolem, samo to wystarczyłoby, żebym życzył mu porażki. Do tego jeśli zdobędzie tytuł mistrza świata, to kibicom Barcelony przybędzie ostateczny argument, żeby mogli ogłaszać światu, że to najlepszy piłkarz w historii, a to by mnie bardzo denerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 18:24, mati285 napisał:

Suarez oficjalnie w Barcelonie. Jako piłkarz "więcej niż klubu" może się spodziewać magicznego
złagodzenia kary ;-)


Już i tak mu obcięli zawieszenie do miesiąca, więc w sumie po prostu dostał trochę dłuższe wakacje. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 19:23, vonArnold napisał:

>
. Natomiast liczę, że się z Pepe nie pogryzą.


A ja liczę na to xD

@JayL Nic mu nie obcięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro trzymam niby kciuki dalej za Holandię ale nawet nie wiem czy będzie mi się chciało oglądać ten mecz skoro nawet piłkarze obu drużyn mówia że interesował ich tylko puchar świata . Natomiast w Niedzielę wiadomo Niemcy mają zwyciężyć i nauczyć Argentynę grać w piłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 21:33, Morrdin napisał:

Jutro trzymam niby kciuki dalej za Holandię ale nawet nie wiem czy będzie mi się chciało
oglądać ten mecz skoro nawet piłkarze obu drużyn mówia że interesował ich tylko puchar
świata

Ale to przecież dobrze. Nie będzie kalkulowania, ani zachowawczej gry, bo nawet jeśli przegrają to nic wielkiego się nie stanie. Na ostatnich mundialach mecze o trzecie miejsce były dużo lepszymi widowiskami niż finały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holendrom może i nie zależy (LvG wręcz chce, żeby kompletnie zrezygnowano z meczu o 3.), ale dla Brazylijczyków ten mecz będzie bardzo ważny. Po ogromnej porażce z Niemcami, będą chcieli choć w małym stopniu odkupić swoje winy. Będą grali jeszcze bardziej skupieni niż byli do tej pory, więc nie ma co liczyć na "prawdziwy" football.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 02:41, JayL napisał:

Może dopiero obetną.


Może? Jestem tego pewny. Jak udało im się prz€konać FIF€ do zniesienia zakazu transferowego by sprowadzić sobie Suareza i bramkarzy na nowy sezon to nie wydaję mi się coby nie załatwili sobie baaaardzo widocznego złagodzenia kary dla Gryzonia.

Co do dzisiejszego meczu o 3. miejsce to liczę na Holandię. Skoro to ostatni mecz na tym mundialu obu przegranych półfinalistów to mam nadzieję, że będzie ciekawe widowisko, coś na wzór meczu o brązowy medal pomiędzy Koreą Płd a Turcją z 2002 roku. Brazylia będzie starała się wywalczyć choć najniższy stopień podium podczas mundialu na ich ziemiach, natomiast Holandia wydaje mi się, będzie chciała się odegrać na zespole z Ameryki Płd za tę niefortunną porażkę z innym zespołem z tego kontynentu. Oby tylko nie odpuścili sobie tego meczu, niech ten mundial pozostawi po sobie dobre wspomnienia od początku do końca :)
Stawiam na 2:1 dla Holendrów w regulaminowym czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 11:19, Ha_Xior napisał:

Co do dzisiejszego meczu o 3. miejsce to liczę na Holandię. Skoro to ostatni mecz na
tym mundialu obu przegranych półfinalistów to mam nadzieję, że będzie ciekawe widowisko,
coś na wzór meczu o brązowy medal pomiędzy Koreą Płd a Turcją z 2002 roku. Brazylia będzie
starała się wywalczyć choć najniższy stopień podium podczas mundialu na ich ziemiach,
natomiast Holandia wydaje mi się, będzie chciała się odegrać na zespole z Ameryki Płd
za tę niefortunną porażkę z innym zespołem z tego kontynentu. Oby tylko nie odpuścili
sobie tego meczu, niech ten mundial pozostawi po sobie dobre wspomnienia od początku
do końca :)


Czuję, że to może być nudny mecz, wbrew dotychczasowej praktyce meczów o 3 miejsce. Niby drużyny powinny wyjść wyluzowane, o3,5 na spokojnie, ale raczej nie tym razem.
Brazylia na pewno zawalczy o 3 miejsce, w innym wypadku zostaną medialnie pożarci. Są już przecieki składu, wyglada na dość defensywny, raczej Scolari nie pozwali, by ruszono na hurra jak w meczu z Niemcami. Pewnie będą grać byleby na 0 z tyłu.
A holandia? O ile wypowiedzi o braku sensu tego meczu nie są zasłoną dymną, to oni mogą zwyczajnie wyjść, by poklepać. Co raczej albo zapowiada ich porażkę albo przy nieudolności Brazylii - dogrywkę. Wziąłbym poprawkę na fakt, że ta repra liczyła na finał i po raz enty zawiodła. Morale będzie niskie, wątpię w w jakiekolwiek chęci odgrywania się na kimkolwiek. Wątpię także, by zmotywowała ich podwyższona premia za 3 miejsce od nidzerlandzkiego zwiąku pilkarskiego.

Mecz raczej będzie pod dyktando Brazylii, co jednak nie warunkuje ich zwycięstwa. Z Niemcami chyba, jak dobrze pamietam, mieli większe posiadanie piłki, a skończyło się, jak widać. Moim zdaniem to jeden z tych meczów, gdzie każdy rezultat jest możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fake. W Korei Północnej Mundial jest normalnie transmitowany, poza tym takiego materiału nie ma na żadnym z kont KCTV na YouTube (a wrzucają tam wszystkie transmitowane materiały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować