Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lol.

Karnego być nie powinno, ale dobrze że wpadł, bo pokrzyzowal plany i szachów nie będzie. Jedni będą chcieli się odbic, drudzy grają na luzie.

A 2:0 wieszczy 7:0 xD
Jak sytuacja lubi się zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 22:21, vonArnold napisał:

Karnego być nie powinno,

Kontrowersyjna decyzja ;p wg mnie 50/50% ale ja także bym go podyktował . Faul był na pewno a wg mnie w momencie zakończenia faulu Robben był już w polu karnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się myśli że skoro mamy Mundial u siebie to jesteśmy bogami, wygramy ze wszystkimi, każdemu strzelimy gola a i mamy tego całego Neymara to olać resztę - lubimy piłkę, piłka lubi nas, pomodlimy się na boisku to na pewno się uda.

Nie uda.

Mecz jest fajny, ostry, czasami brutalny ale czy ktoś czegoś innego się spodziewał po Holendrach [ którzy lubią grać ostro i chcą wygrać ten mecz by powalić ''boga fubolu'' na kolana ] albo Brazylijczykach którzy w drugim meczu bez tego całego Neymara grają prawie jak dzieci we mgle? Z początku gubili się masakrycznie, łatwo było im zabrać piłkę czy przerwać akcję, potem stworzyli sobie parę akcji tylko co z tego skoro albo nie umieją ich skończyć albo co chyba bardziej prawdopodobne - nie ma kto ich skończyć.

Karny jak najbardziej zasłużony, ewidentnie widać faul i to że jakby Silva nie przerwał to tak na 80% przynajmniej byłby gol. Patrząc na obronę żółtych ciężko oczekiwać że by nic nie wpadło ... Zwłaszcza po dobitce z drugiego gola.

A że się fartnęło i nikt nie zobaczył spalonego ... cóż, taka jest piłka. Holendrzy w tym meczu może nie dominują ale zdecydowanie lepiej i konkretniej grają mając składne akcje czego jednak nie można powiedzieć o Brazylii która się po prostu gubi.

W skrócie - liczyłem że jeszcze w pierwszej połówce będzie 3:0 i że ''kibice'' zaczną wychodzić ze stadionu. Ale może się uda xD. Brazylia bez Neymara praktycznie nie istnieje jeśli chodzi o ofensywę. A co z defensywą to nie chcę wiedzieć. Mam tylko nadzieję że Oranje sklepią ich do końca i pokażą że zasługują na 3 miejsce o wiele bardziej niż Brazylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 23:02, Tyler_D napisał:

A że się fartnęło i nikt nie zobaczył spalonego ... cóż, taka jest piłka.

Spalony był dosłownie milimetrowy nic dziwnego że sędzia liniowy mógł nie zauważyć a po tym jak piłkę po dośrodkowaniu wybijał chyba David Luiz (jeśli się mylę to mnie poprawcie ) to cieszę się że ta 2 bramka jednak wpadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazylia będzie miała co przeżywać. W ostatnich 2 meczach straciła 10 bramek sama strzelając tylko 1.
Chyba w ich bilansie nigdy nie było czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to nie zdziwiło was to że Brazylia miała przez cały mecz może tylko z 2-3 akcje na bramkę Holendrów ''z biegu'' a nie ze stałych fragementów? No ciekawe dlaczego prawda?

Po całym meczu powiem tylko tyle - żółci się obudzili ale tak o jakieś 60 minut za późno, widocznie dostali niezły opiernicz od Scolariego albo sami jakoś się zebrali na przerwie. Tylko co z tego że zaczęli dynamiczniej grać i jako tako próbowali coś sklecić skoro nie było komu tego wykończyć? Ile było czystych strzałów na bramkę a nie obok niej lub co częstsze - ponad nią? Wydaje mi się że też gdzieś w granicach 2-3. I to ma być ta Brazylia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Brazylia w tej chwili nie ma napastnika. Pomysłu na grę też nie mają, więc chyba Neymar nie dałby wiele im w ostatnich dwóch spotkaniach. Taka tylko moja opinia. Holandii należała się wczoraj wygrana, choć i tak to trzecie miejsce to za mało. Dzisiaj Niemcy rozniosą Argentynę, może nie będzie 7:1 ale 3:0 mógłbym spokojnie obstawić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że Brazylia straci najwięcej bramek w mistrzostwach (a kursy na takie zdarzenie były w okolicach 50 albo więcej, jak patrzyłem przed turniejem). Dziwi mnie to, bo akurat Brazylia wydawała się być drużyną z solidną obroną, a słabszym atakiem, bez klasowego środkowego napastnika. A tu okazało się, że brak jednego stopera z podstawy i cała obrona posypała się jak domek z kart, wczoraj mimo gry Luiza i Silvy tez nie wyglądało to najlepiej. Z kolei Argentyna, która lepiej wygląda w przednich formacjach, traci bardzo mało goli, ale sama też niewiele strzela. Musze przyznać, że nie widziałem w Sabelli wielkiego fachowca, ale okazuje się, że facet zna się na rzeczy i wie jak poukładać drużynę na mistrzostwach.
Dziś pewnie będziemy świadkami piłkarskich szachów i wyniku 0:0 bądź 1:0 w którąś stronę, choć chciałoby się zobaczyć mecz, który zapadnie w pamięć na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dzisiaj Niemcy rozniosą Argentynę, może nie będzie 7:1 ale 3:0 mógłbym spokojnie obstawić.
Taki wynik wydaje mi się mało prawdopodobny . Argentyna taktycznie gra bardzo dobrze a i w obronie wygląda to naprawdę nieźle , zresztą w meczach z ich udziałem pada bardzo mało bramek . No chyba że Niemcy znów zafundują nam coś specjalnego . Obstawiam że będzie albo remis albo coś w stylu 2:1 bądź 1:0 dla Niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje ile asyst mają James, Muller i Messi?

EDIt: Dobra znalazłem -,-; Czyli modlić się, żeby Muller nie strzelił gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 16:28, Ecko09 napisał:

EDIt: Dobra znalazłem -,-; Czyli modlić się, żeby Muller nie strzelił gola.

E tam niech chłopak zostanie królem strzelców 2 raz z rzędu ;D a Niemcy niech wygrają dziś puchar świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozum mi podpowiada że Niemcy ale i tak kibicuje Niemcom więc nie widzę w tym problemu ;D A tak serio to Argentyna zaskakiwała mnie już kilka razy na tym turnieju i nie zdziwiłbym się jakby znowu sprawili niespodzianke , której bym jednak nie chciał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować