Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2014 o 23:08, ManweKallahan napisał:

Patrzę na livesports i nie wierzę. United dostali 4:0 od MK Dons? Co się dzieje z tym
klubem... Byłem pewny, że się ogarną przy Van Gaalu.

Niedługo to zamiast walczyć o powrót do LM i na Mistrzowski Tron to skupią sie na próbie utrzymania w tym sezonie w lidze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jednym słowem to


lololololol :D

Niby zagrali jeszcze bardziej rezerwowym składem niż skład rezerwowy, ale bez przesady :P

Myślę że fragmencik tego i cały poprzedni sezon pokazują jakim gościem był Fergusson. Najlepszy menedżer w historii futbolu. Żeby z takimi drewniakami wygrać tyle trofeów...Szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 22:48, Kadaj napisał:

Brak Rangersów wyraźnie Celticowi nie służy, równają poziomem do reszty ligi.

Jeśli bogowie od losu mają poczucie humoru, Szkoci zagrają z Legią w fazie grupowej LE.
;d

Fajnie jakby się spotkali w fazie grupowej LE z Legią i dostali bęcki po.. 8:0 heheehe

Co do Czerwonych Diabłów to przychodzi Di Maria i może będzie lepiej niż w ostatnim meczu w lidze. Tu grali rezerwowi, ale to nie zmienia faktu, że bez Fergusona MU nie jest wielkie, ba jest gorzej niż przeciętnym angielskim klubem. To nie przypadek, że nawet Van Gaal nie może odmienić tej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 08:57, Paoro napisał:

Co do Czerwonych Diabłów to przychodzi Di Maria i może będzie lepiej niż w ostatnim meczu
w lidze.

Di Maria wzmocni środek pola, który nadaje się co najwyżej do gry w Championship? A może załata dziury w beznadziejnej obronie? Argentyńczyk to tylko jeden zawodnik obrzydliwie przepłacony, a traktuje się go jak zbawcę. Przypomina mi to transfer Ozila do Arsenalu. Szum medialny znacznie większy niż faktyczne wzmocnienie zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych rewanżach Słowenia dołączyła do zacnego grona krajów, mających drużynę w fazie grupowej LM. Czekamy na Kazachstan i Azerbejdżan, a potem może Albanii albo Czarnogórze się uda? ;]
Poza tym, to BATE jest chyba największym wygranym tej reformy Platiniego, już 4 albo 5 raz grają w fazie grupowej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na wszelakich forach typu gazeta.pl czy onet.pl, wszyscy jadą Celtic, że to ''banda złodzei'', albo że ''jest sprawiedliwośćna tym świecie'', ''dostali za swoje'' i tak dalej, jak The Bhoys kompletnie nic nie zrobili, tylko Legia sp..artaczyła sprawę? Nie rozumiem tego i już chyba nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 10:50, mati285 napisał:

Argentyńczyk to tylko jeden zawodnik obrzydliwie
przepłacony

Z transferów po odejściu SAFa chyba tylko Rojo wydaje się nie być przepłacony. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:21, Budep napisał:

Dlaczego na wszelakich forach typu gazeta.pl czy onet.pl, wszyscy jadą Celtic, że to
''banda złodzei'', albo że ''jest sprawiedliwośćna tym świecie'', ''dostali za swoje''
i tak dalej, jak The Bhoys kompletnie nic nie zrobili, tylko Legia sp..artaczyła sprawę?
Nie rozumiem tego i już chyba nie zrozumiem.

Tak, też to zauważyłem. Na fp Legii na facebook''u, w nastawieniu znajomych. Nikt nie rozumie, dlaczego Legia dostała taką karę. Celtic nie jest niczemu winien (mimo tego i tak życzę im Legii w grupie) sama UEFA również. To tak jak obwiniać komendę o podtrzymaniu mandatu. Zresztą widziałem gdzieś fajne porównanie- przejeżdżasz przez znak nie widząc go i dostajesz mandat za przekroczenie prędkości. Tłumaczysz policjantowi, że nie widziałeś. Może Ci uwierzyć, ale kara MUSI być taka jaka jest w przepisach i KONIEC. Myśleli, że odwołanie się do moralności tam, gdzie rządzi prawo ma jakąś rację bytu? Zupełnie nie rozumiem głupoty tych ludzi. Tłumaczę komu mogę, ale on i tak rozumie to tak" no ale kara za surowa troche..". Może i tak, ale takie są przepisy, a za to przewinienie taka jest kara i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 10:58, Wszystkozajete napisał:

Po wczorajszych rewanżach Słowenia dołączyła do zacnego grona krajów, mających drużynę
w fazie grupowej LM. Czekamy na Kazachstan i Azerbejdżan, a potem może Albanii albo Czarnogórze
się uda? ;]
Poza tym, to BATE jest chyba największym wygranym tej reformy Platiniego, już 4 albo
5 raz grają w fazie grupowej.

A my zielona wyspa ciągle bez LM :D uchowaliśmy się przez 18 lat to myśle, że drugie tyle możemy ;)

Co do odpadnięcia z Celticiem to muszę przyznać, że najbardziej efektowne odpadnięcie w el. LM jakie dotąd oglądałem, a oglądałem prawie wszystkie xD także gratulacje dla Legii, są numerem jeden w moim osobistym zestawieniu, nie ma to jak wygrać oba mecze, bilans 6:1 i odpaść przez jedną głupią bramkę na początku pierwszego meczu hehehebuhehe Frajerstwo Legii nie ma granic, tak to nie wina Celticu, ale głupoty ludzkiej w Legii, a Celtiku mi nie szkoda, bo mogli zarobić, uratować swój zadłużony klub dzięki wyrozumiałości warszawiaków, ale nie odpadli i sprawidliwości stała się zadość, nie zasługiwali na LM i odpadli zasłużenie. Co do tego czy Legia zasługiwała na LM? Zasługiwała na 4 runde el., ale za jej błędy formalne LM na pewno im się nie należała, zresztą kto wie czy by z Mariborem wygrali. 6:1 a 2:1 w dwumeczu jest różnica, ale tego nigdy się nie dowiem, powodzenia Legio w LE tam jest Twoje miejsce, w LM dostałabyś po dupie wszystkie mecze do zera, a tak zrobisz chociaż pkt. do rankingu krajowego, w końcu walczysz o finał LE u siebie. za ten finał 3mam kciuki naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:53, Paoro napisał:

A my zielona wyspa ciągle bez LM :D uchowaliśmy się przez 18 lat to myśle, że drugie
tyle możemy ;)


A jeszcze patrząc realnie, to dzisiaj do tego elitarnego grona może dołączyć Szwecja (Malmo) i Bułgaria (Ludogorets). Szczególnie Ci drudzy wydają się mieć ciekawą drużynę, która już pokazała na co ją stać w minionej edycji LE.

A co do Celticu, to jest chyba pierwszą drużyną, która została wyeliminowana dwa razy podczas jednych rozgrywek. Impossible is nothing ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:21, Budep napisał:

Dlaczego na wszelakich forach typu gazeta.pl czy onet.pl, wszyscy jadą Celtic, że to
''banda złodzei'', albo że ''jest sprawiedliwośćna tym świecie'', ''dostali za swoje''
i tak dalej, jak The Bhoys kompletnie nic nie zrobili, tylko Legia sp..artaczyła sprawę?
Nie rozumiem tego i już chyba nie zrozumiem.

To że Legia pokpiła sprawę i przez jeden drobny błąd odpadli(od razu dodam że tak całkowicie zasłużenie ) nie zmienia faktu że klub który dostaję bęcki 6:1 nie zasługuje na granie w LM , dlatego wszyscy się cieszą że pomimo szansy jakiej dostali to Maribor ich wyeliminował . I ja rozumiem tych ludzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:53, Paoro napisał:

zresztą kto wie czy by
z Mariborem wygrali.

Na pewno nie, bo nie było możliwości, by te 2 zespoły zagrały ze sobą - oba trafiłyby do jednej puli jako nierozstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 13:31, Kadaj napisał:

> zresztą kto wie czy by
> z Mariborem wygrali.
Na pewno nie, bo nie było możliwości, by te 2 zespoły zagrały ze sobą - oba trafiłyby
do jednej puli jako nierozstawione.

O właśnie, kompletnie zapomniałem, że pomieszały się tam te wszystkie koszyki. Maribor miał dużo szczęścia, że trafił na tak słaby i podminowany dwumeczem z Legią Celtic. Co do Legii, to patrząc na wyniki el. LM, te co były, to Legia w takiej formie mogła by powalczyć, ale chyba i tak Celtic jest większym frajerem od Legii, bo odpadł dwa razy w jedynych eliminacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 10:50, mati285 napisał:

Di Maria wzmocni środek pola, który nadaje się co najwyżej do gry w Championship? A może
załata dziury w beznadziejnej obronie?


Di Maria został kupiony, żeby przyspieszyc ataki MU, bo to był jeden z głównych problemów. Van Gaal pewnie widzi w nim Robbena, ale nie mam pojęcia gdzie go wciśnie do tego zespołu bez posadzenia na ławkę Roo,Rvp albo Maty.

Środek pola to też problem, ale kogoś na pewno jeszcze kupią.

Obrona moim zdaniem nie jest taka zła jak się wydaje. Z MKDons grali Evans ( pierwszy mecz po kontuzji), Vermijl (drugi mecz dla MU), Janko (pierwszy mecz), Keane (piąty mecz), James (pierwszy mecz).

Generalnie to się nie martwie, bo LVG zawsze zaczyna sezony słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego optymizmu. To nie Van Gaal tylko piłkarze. Kiedy Rooney coś grał?5 lat temu? A ile zarabia teraz a ile wtedy? W głowach się poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 20:36, filip29 napisał:

Obrona moim zdaniem nie jest taka zła jak się wydaje. Z MKDons grali Evans ( pierwszy
mecz po kontuzji), Vermijl (drugi mecz dla MU), Janko (pierwszy mecz), Keane (piąty mecz),
James (pierwszy mecz).

Sorry, ale takie wytłumaczenie byłoby dobre, gdyby przeciwnikiem był ktoś z Premier League. Co z tego, że to debiutanci, w takim klubie jak MU nawet tacy nie powinni dać się ogrywać jak amatorzy zawodnikom z trzeciej ligi.
Może to dziwne, ale mam nadzieję, że Diabły się jeszcze wzmocnią, Vidalem i kimś do obrony (sam Rojo raczej nie wystarczy), nawet lubię ten klub, mogliby być drudzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 20:36, filip29 napisał:



Di Maria to jest piłkarz na skrzydło. To, że Ancelotti wymyślił se, ze zrobi z niego środkowego pomocnika (to nie była nawet ta sama pozycja co Mata w MU) nie znaczy, ze to jest jego główna pozycja. On sam nie lubił grać w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 18:31, DambialkoX napisał:

UEFA widzi tylko to co chcę widzieć. Barcelona jednak z zakazem transferowym przez 2
najbliższe okienka, czyli do 1 stycznia 2016. . To są ostatnio jakieś żarty według mnie.


A daj spokój. Jestem kibicem Barcy ale chyba każdy widzi, że to był jakiś żart. Kara w kwietniu, od razu odwołanie, zawieszenie kary do czasu rozpatrzenia odwołania i potem FIFA spokojnie czeka do końcówki sierpnia. A w tym czasie "ukarany" klub kupuje na potegę i rozwiazuje wszystkie problemy. Dopiero wtedy odwołanie zostaje odrzucone. I wszyscy zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 22:12, Ecko09 napisał:

Di Maria to jest piłkarz na skrzydło. To, że Ancelotti wymyślił se, ze zrobi z niego
środkowego pomocnika (to nie była nawet ta sama pozycja co Mata w MU) nie znaczy, ze
to jest jego główna pozycja. On sam nie lubił grać w środku.

Problem w tym, że grając ostatnio na środku pomocy stał się jednym z głównych architektów sukcesów Realu, a w poprzednich sezonach grając na skrzydle spisywał się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować