Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2014 o 18:02, JayL napisał:

Też fakt, nie pomyślałem o tym.

Z drugiej strony Boniek mówił, że lider powinien pociągnąć drużynę, pobiegać więcej i nadrobić to co słabiej dysponowany kolega z drużyny zawalił. No ale Lewy za 9 pozostałych w polu raczej nie da rady.

DambialkoX@
To nie pech a przetrenowanie.. żeby tak grać jak w ostatnich sezonach, Klopp w okresie przygotowawczym narzuca ostry trening no a potem pół składu leczy kontuzję. Na szczęście ma to też plusy - m.in. przeciętni piłkarze potrafią zabiegać i zaaplikować 3 bramki i wygrać, jako jedyni z takim Realowi jaki wygrał LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 17:00, Paoro napisał:

Jak nie Bayern to Real by go kupił, ew. MU kupiła by go zamiast Falcao,

Pewien jesteś :) ? O ile w Real bym uwierzył - kupują wszystko co jest medialne, to MU jest bardzo mało prawdopodobne. Widziałeś jak grał Falcao jeszcze w Hiszpanii ? W Monaco też zasuwał gola za golem. Ten facet przez wielu był uznawany za lepszego niż Messi i CR7, tylko miał słabszą prasę. Widzisz Lewandowskiego jak strzela kilkadziesiąt bramek w lidze Hiszpańskiej i naprawdę prowadzi zespół do zwycięstw ? Przy całym szacunku dla Roberta, ale to nie ta klasa.

Dnia 10.09.2014 o 17:00, Paoro napisał:

Co do Messiego to w finale Mundialu jakoś różnicy nie robi, a przez cały Mundial, też średnio grał

Średnio grał ale bardzo ważne bramki strzelał. W czterech pierwszych meczach strzelał decydujące gole. Poza tym co prawda dreptał sobie na boisku, ale to jest właśnie ta różnica jaką robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milik trafił 2krotnie i Ajax wygrał 2:1. Oby dodało mu to pewności i zaczął grać i trafiać regularnie. Czas najwyższy dla Arka na występy jeśli chce coś poważnego osiągnąć w piłce, a nie siedzieć na ławkach w różnych klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś forumowa liga Fantasy Champions League? Chciałem założyć, ale pisało mi, że taka liga już istnieje czy coś w tym stylu. Jeśli tak to podajcie kod do dołączenia, jeśli nie to może koś założy? W FPL fajnie się gra, to można też w FCL spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 21:38, Wszystkozajete napisał:

Jest jakaś forumowa liga Fantasy Champions League? Chciałem założyć, ale pisało mi, że
taka liga już istnieje czy coś w tym stylu. Jeśli tak to podajcie kod do dołączenia,
jeśli nie to może koś założy? W FPL fajnie się gra, to można też w FCL spróbować ;)


Prawie zapomniałem, że już się LM zaczyna. To jest kod do ligi 1159594-610936.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 19:28, Accid napisał:


Eee ale tam jest angielska liga, a nie LM?

Tak przy okazji: czemu za każdym razem jak zmieniam skład w BPL (czy to transfer czy ktoś z ławki) i następnym razem jak się loguję to mam znowu ten stary team, sprzed zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2014 o 19:54, Ecko09 napisał:

Tak przy okazji: czemu za każdym razem jak zmieniam skład w BPL (czy to transfer czy
ktoś z ławki) i następnym razem jak się loguję to mam znowu ten stary team, sprzed zmiany?


Musisz zatwierdzić- też tak mi się wydawało, ale okienko które wyskakuje po transferach wymaga jeszcze CONFIRM''A :P
Przepraszam, po prostu nie doczytałem, że LM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero komentarzy po dzisiejszej kolejce LM? Wszystkich teraz bardziej siata interesuje czy co? ;p Ja się w sumie podzielę tylko jednym spostrzeżeniem. 3 spośród czołowych klubów Premier League zdobyły raptem 1 (słownie - jeden) punkt w starciach z 3-ma czołowymi klubami Bundesligi. Mowa oczywiście o przegranej City z Bayernem, Arsenalu z BVB i remisie Chelsea z Schalke. Jak patrzyłem jednym okiem na mecz The Citizens to o ile pierwsza połowa wyglądała niewiele lepiej niż Arsenal, w drugiej już mecz był chyba w miarę wyrównany, więc nie wiem czy wynik zasłużony. Meczu Chelsea nie widziałem, a to jaki dramat odstawiał Arsenal... Cóż, ciężko powiedzieć by grali na swoim standardowym poziomie. Mimo wszystko to kolejny rok, kiedy niemieckie drużyny zdają się wyprzedzać angielskie, mimo ich większej renomy. Ehhh, oby rewanże zaprzeczyły tej tezie, bo mimo braku sympatii do City i Chelsea, jeszcze mniej mam jej do przedstawicieli Bundesligi. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Zaskakujące są nie same wyniki, ale szczególnie gra angielskich ekip. Arsenal jak dzieci we mgle, po Man City spodziewałem się więcej, tak samo jak spodziewałem się łatwego zwycięstwa Chelsea. Nie wiem czy po prostu nie czują się za pewnie i myślą, że jak są z Premier League to wyjście samo z siebie im się należy, tak jak Man UTD ze 2 razy się zbyt mało przyłożył i zajmował 3 miejsce w grupie. Przecież potencjał tych ekip jest naprawdę duży i wcale nie mniejszy niż niemieckich drużyn, z którymi się mierzyli, a w przypadku Chelsea nawet większy. Zapewne ''Niemcy'' jak zwykle przyłożyli się bardzo, chcieli bardziej i zrobili z resztą kawał dobrej roboty. Ale to dopiero 1wsze mecze więc poczekajmy z ostateczną oceną. Remis PSG też mnie lekko zaskoczył, a no i Barca też sobie nie postrzelała, tylko 1:0. We wtorek Atleti też dostali i to z Olympiacosem. Ale tak jak mówie, poczekamy, zobaczmy, w końcu prawdziwych mężczyzn poznaję się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 09:56, Luk04229 napisał:

tak samo jak spodziewałem się łatwego zwycięstwa Chelsea.

No cóż...Chelsea miało na prawdę sporo sytuacji po których powinna paść bramka, ale niestety wczoraj zabrakło trochę szczęścia. Gdyby faworyci zawsze wyrywali nie byłoby bukmacherów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Miałem podobne odczucia po obejrzeniu meczy. Ja bym jeszcze wspomniał o Liverpoolu, który cudem wygrał z drużyną Ludogorec, po katastrofalnym błędzie bramkarza i rzucie karnym w 90 minucie. Oglądałem drugą połowę i remis byłby tu najsprawiedliwszym wynikiem. Co do City, to jak dla mnie ta drużyna nie jest w stanie przełożyć dominacji w Premier League w ostatnich kilku latach na sukcesy w Europie. Nie zdziwi mnie, jeśli w tym roku odpadną po fazie grupowej kosztem Bayernu i Romy. Na obecną chwilę jedyną angielską drużyną, która jest w stanie wygrać LM jest Chelsea, ale to w dużej mierze dzięki żelaznej taktyce Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gdyby faworyci zawsze wyrywali nie byłoby bukmacherów
Oj z bukmacherami i piłkarzami to już legendy krążą ;) jak to niekótrzy remisują do przerwy ze słabiakami i potem w drugiej połowie śrubują wynik. Nie oglądałem Cheslea, po prostu zaskoczył mnie wynik. Ale skoro mówisz, że brakło im szczęścia to można zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś poza mną wczoraj, jak Szpaku nazwał Neuer''a -Hart''em, a w studiu specjalista Majdan powiedział, że to John? Chce upewnić się, że to nie sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować