Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Borussia znowu przegrywa w lidze, mimo (patrząc na statystki) sporej przewagi w meczu i znów zakotwicza w strefie spadkowej. Wygląda na to, że w tym sezonie nie pozostanie Dortmundczykom nic poza walką o utrzymanie, jeśli chodzi o ligę.

Paoro
>HAHA Barca traci pkt. i ma już 4 straty do Wielkiego REALU!!!

Wątpię by na tym forum kogoś ten komentarz mocniej poruszył, także idź trollować gdzie indziej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 20:05, Wszystkozajete napisał:

Borussia znowu przegrywa w lidze, mimo (patrząc na statystki) sporej przewagi w meczu
i znów zakotwicza w strefie spadkowej. Wygląda na to, że w tym sezonie nie pozostanie
Dortmundczykom nic poza walką o utrzymanie, jeśli chodzi o ligę.

Dnia 13.12.2014 o 20:05, Wszystkozajete napisał:

Wątpię by na tym forum kogoś ten komentarz mocniej poruszył, także idź trollować gdzie
indziej ;p

Podałem info, nie chodziło by kogoś ten news poruszył.. tak samo to, że BVB przegrało kolejny mecz.. w ogóle w tym temacie mało co się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 13:56, Paoro napisał:

Podałem info

W prowokacyjny kibolski sposób. ;p

Ja sobie czekam na hit kolejki w Anglii. Mam nadzieję obejrzeć przynajmniej tak dynamiczny mecz jak wczorajsze starcie Arsenalu z Necwastle. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 14:09, Kadaj napisał:

Ja sobie czekam na hit kolejki w Anglii. Mam nadzieję obejrzeć przynajmniej tak dynamiczny
mecz jak wczorajsze starcie Arsenalu z Necwastle. : >

A kto w tym hicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Neuerem? Chyba nie obniżył lotów. Ale fakt, De Gea po cięzkich początkach w United w końcu gra na takim poziomie, jakiego wszyscy oczekiwali, czyli jak jeden z najlepszych bramkarzy świata. Choć trzeba przyznać, że trochę szczęścia też dziś miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 20:41, JayL napisał:

A co z Neuerem? Chyba nie obniżył lotów. Ale fakt, De Gea po cięzkich początkach w United
w końcu gra na takim poziomie, jakiego wszyscy oczekiwali, czyli jak jeden z najlepszych
bramkarzy świata. Choć trzeba przyznać, że trochę szczęścia też dziś miał.


Nie zależy zapominać też o Courtois. No chyba, że cienko mu tam w Chelsea idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 21:25, Ecko09 napisał:

Nie zależy zapominać też o Courtois. No chyba, że cienko mu tam w Chelsea idzie?

Courtois idzie nieźle, ale nie ma jakichś powalających statystyk jak na bramkarza lidera tabeli. Ja bym dodał jeszcze Llorisa z Tottenhamu. To co on od dwóch sezonów wyjmuje to głowa mała, na jego nieszczęście Koguty zrobiły się ostatnio ligowym średniakiem, więc bez transferu do lepszego klubu raczej nie ma szans zdobyć szerszego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie, ale na pewno nie ma tylu okazji żeby się wykazać co De Gea. Od meczu z Evertonem Hiszpan gra totalny kosmos. Biorąc pod uwagę obecne występy i formę to dla mnie jest numerem jeden na świecie. Oczywiście Del Bosque będzie dalej stawiał na Ikera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 12:24, Wszystkozajete napisał:

Chelsea - PSG, Barca - City, Real - Schalke, chyba mam lekkie deja vu z poprzedniego
sezonu ;]

Kurcze a myslalem ze Arsenal znowu wpadnie na Bayern. Było blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 12:28, Ziggy napisał:

Kurcze a myslalem ze Arsenal znowu wpadnie na Bayern. Było blisko:)


No w końcu im się poszczęściło i nie trafili na Bayern ani Barcelonę, bo ileż można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 13:26, mati285 napisał:

Legia zagra z Ajaxem. Świetne losowanie. Uznana marka, ale sportowo obecnie jak najbardziej
w zasięgu.


Całkiem nieźle, choć pod kątem sportowym mogło być lepiej, ale dobrze że nie trafili na kogoś w rodzaju Sevilli czy Wolfsburga. Nie wiem tylko jak oni podzielili te 8 zespołów, które zajęły 3 miejsca w grupach LM, bo te nierozstawione wydają się mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 13:30, Wszystkozajete napisał:

Nie wiem tylko jak oni podzielili te 8 zespołów,
które zajęły 3 miejsca w grupach LM, bo te nierozstawione wydają się mocniejsze.

Według tego ile zdobyły punktów w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem takiego losowania ;) Miałem nadzieję, że Milik nastrzela trochę bramek z Ajaxem i dojdą wysoko, oraz miałem nadzieję, że Legia powalczy nie tylko w 1/16. Mówi się trudno, zobaczymy kto będzie mocniejszy. Niby Ajax na fali ostatnio, ale jak oglądałem wczorajszy mecz Ajaxu to mieli moment, że wygrywali i jakby gra ich siadła i musieli się bronić i to dobrze. Mają słabsze momenty. Legia może to wykorzystać i trzeba przyznać, że Legia ma szczęście w tej edycji LE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować