Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wybrzeże Kości Słoniowej w końcu wygrało PNA. Mecz niestety prezentował poziom podwórkowy, ale za to karne dostarczyły emocji co nie miara - polecam obejrzeć skrót konkursu jedenastek, gdy pojawi się w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh. nie chce byc nudny. to ostatni mój post o tej tematyce :D

“Do you want to talk about what happened today or about Cordoba, that was three months [sic] ago now,” said Ronaldo. “What do you want me to say? If you were an intelligent journalist you’d ask me questions about today’s game. You are not intelligent. Sorry.”


http://www.theguardian.com/football/2015/feb/08/cristiano-ronaldo-real-madrid-derby-defeat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwy mu siadają ale może nie jest zdegenerowany z natury. Zresztą największym dupkiem w piłce jest Samuel Eto ale o tym jakoś nikt nie krzyczy - ciekawe dlaczego?

Aż obejrze te rzuty karne z finału PNA, ciekawe dlaczego Ayew(?) siedział podczas wręczania medali i mdlał prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 23:50, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Aż obejrze te rzuty karne z finału PNA, ciekawe dlaczego Ayew(?) siedział podczas wręczania
medali i mdlał prawie.


Te karne były lepsze niż całe spotkanie, ofc dwóch zawodników którzy zostali wprowadzeni specjalnie na ich okoliczności w ogóle nie trafiło w bramkę.xD
No i Gervinho leżący na krzesełkach, mistrz.;p

20150209113935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 11:39, Nephren-Ka napisał:

Te karne były lepsze niż całe spotkanie, ofc dwóch zawodników którzy zostali wprowadzeni
specjalnie na ich okoliczności w ogóle nie trafiło w bramkę.xD


A widziałeś co ten bramkarz WKSu wyczyniał? ;D Już sam nie wiem czy naprawdę coś mu się stało w rękę podczas bronienia czy po prostu udawał, żeby zdeprymować strzelców przeciwnika, ale pewnie to drugie. Przed ostatnim karnym sędzia chciał mu nawet żółtą kartkę pokazać za aktorstwo ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 13:30, Wszystkozajete napisał:

A widziałeś co ten bramkarz WKSu wyczyniał? ;D Już sam nie wiem czy naprawdę coś mu się
stało w rękę podczas bronienia czy po prostu udawał, żeby zdeprymować strzelców przeciwnika,
ale pewnie to drugie. Przed ostatnim karnym sędzia chciał mu nawet żółtą kartkę pokazać
za aktorstwo ;)


Ale chwile po zwyciestwie go opatrywali podobno i leczyli, wiec ja bym sie sklanial ku pierwszej wersji jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 13:33, Piotrek-14 napisał:

Ale chwile po zwyciestwie go opatrywali podobno i leczyli, wiec ja bym sie sklanial ku
pierwszej wersji jednak.


To może jednak jakaś kontuzja go dopadła. Dziwnie to jednak wyglądało, bo najpierw zwijał się z bólu w połowie karnych, potem bronił i na koniec jak sam miał strzelać to znowu był opatrywany. Ale w takim momencie emocje biorą górę, więc mógł nawet bronić z kontuzją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze cos sobie zrobil w paluchy przy strzale razaka (wyjal go koncowkami palcow), bo az sie rozplakal od tego. Ciekawe tylko jak czy i jak by bronil gdyby jednak grail dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2015 o 23:36, MrGregorA napisał:

ehhh. nie chce byc nudny. to ostatni mój post o tej tematyce :D


Może troszkę przegiął, ale trudno mu się dziwić po takim meczu. A dziennikarzyna czego się spodziewał zadając to pytanie?


Z innej beczki, Messi po 299 meczach w La Liga zostaje najlepszym strzelcem i asystentem (ex aequo z Figo ale nie czarujmy się, długo to nie potrwa) w historii ligi z dorobkiem 266 bramek i 105 asyst. Ciężko policzyć kluczowe podania bo pewnie zer by zabrakło.

Przypominam że ten pan ma 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciła LM i zero reakcji?

Ciekawe wyniki dosyć. Bayern męczył się z Szachtarem, bezbramkowy remis po 30min grania w osłabieniu. Chelsea zaś jak można było się spodziewać, bez większego parcia na zwycięstwo. Ot, strzelili gola i zadowoleni, tradycyjnie zostawiają wszystko na mecz u siebie. Szkoda, że PSG nie wykorzystału choć jednej sytuacji więcej, wtedy rewanż byłby o wiele ciekawszy. A tak to czuję wygraną Chelsea, bo jednak PSG dziś nic wielkiego moim zdaniem nie pokazało, z tym że CFC jakby nie chciało się grać - zrobili swoje i to im starczało. A Chelsea jak chce, to potrafi i wtedy pewnie PSG dostanie... Ale obym się mylił, bo nie przepadam za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 00:18, JayL napisał:

Wróciła LM i zero reakcji?

Ciekawe wyniki dosyć. Bayern męczył się z Szachtarem, bezbramkowy remis po 30min grania
w osłabieniu. Chelsea zaś jak można było się spodziewać, bez większego parcia na zwycięstwo.
Ot, strzelili gola i zadowoleni, tradycyjnie zostawiają wszystko na mecz u siebie. Szkoda,
że PSG nie wykorzystału choć jednej sytuacji więcej, wtedy rewanż byłby o wiele ciekawszy.
A tak to czuję wygraną Chelsea, bo jednak PSG dziś nic wielkiego moim zdaniem nie pokazało,
z tym że CFC jakby nie chciało się grać - zrobili swoje i to im starczało. A Chelsea
jak chce, to potrafi i wtedy pewnie PSG dostanie... Ale obym się mylił, bo nie przepadam
za nimi.


Mnie cały czas zastanawia rezonans konfliktu zbrojnego z Rosją a rozgrywaniem meczów na własnym terenie przez Ukraińców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku z Atletico się przejechali. Było to dość zaskakujące bo prowadzili 1-0, a Atleti nie potrafi prowadzić gry. Jednak dali radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 00:18, JayL napisał:

Wróciła LM i zero reakcji?

Ciekawe wyniki dosyć. Bayern męczył się z Szachtarem, bezbramkowy remis po 30min grania
w osłabieniu. Chelsea zaś jak można było się spodziewać, bez większego parcia na zwycięstwo.
Ot, strzelili gola i zadowoleni, tradycyjnie zostawiają wszystko na mecz u siebie. Szkoda,
że PSG nie wykorzystału choć jednej sytuacji więcej, wtedy rewanż byłby o wiele ciekawszy.
A tak to czuję wygraną Chelsea, bo jednak PSG dziś nic wielkiego moim zdaniem nie pokazało,
z tym że CFC jakby nie chciało się grać - zrobili swoje i to im starczało. A Chelsea
jak chce, to potrafi i wtedy pewnie PSG dostanie... Ale obym się mylił, bo nie przepadam
za nimi.


Wystarczy bramka Szachtaru w Monachium i Bayern może mieć problemy, ale jak wiadomo Bayern to Bayern.

Po obejrzeniu meczu PSG - Chelsea, stwierdzam że mecz był wyrównany, ale z lekką dominacją PSG. Sam Morinho w wywiadzie po meczu mówił, że PSG było bliższe wygranej. Chelsea statycznie grała, od czasu do czasu przyśpieszyła.Hazard w 2 połowie gdzieś zniknął, z drugiej strony dobrze się bronili i PSG nie wykorzystało dobrych sytuacji, m.in Cavani czy Ibra. Wiemy jak się to skończyło rok temu, Chelsea odrobiła straty z Paryża wygrywając bodajże 3:1. Liczę jednak na to, że PSG na Stamford Bridge łatwo skóry nie odda.

A dziś ? Schalke - Real. Mimo przęcietnej formy Realu nie wiem nawet co mam myśleć, czy liczyć na niespodziankę od Schalke. A co do FC Porto i Basel to szlagier na pewno to nie jest, ale nie oglądam ich za dużo, ale myślę, że to Porto zwycięży.

PS: Nie sprawdziłem nawet że Schalke 04 ma sporo kontuzji: Faehrmann, Kolasinac, Goretzka, Draxler, Farfan, Obasi i Giefer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 10:46, DambialkoX napisał:

A dziś ? Schalke - Real. Mimo przęcietnej formy Realu nie wiem nawet co mam myśleć, czy
liczyć na niespodziankę od Schalke. A co do FC Porto i Basel to szlagier na pewno to
nie jest, ale nie oglądam ich za dużo, ale myślę, że to Porto zwycięży.

PS: Nie sprawdziłem nawet że Schalke 04 ma sporo kontuzji: Faehrmann, Kolasinac, Goretzka,
Draxler, Farfan, Obasi i Giefer


To powinien być mecz do jednej bramki. Real po prostu jest nieosiągalny dla Schalke. Schalke może i dobrze w tabeli stoi (4 miejsce), ale gra bardzo przeciętnie jak na Bundesligę, to jest słabsza drużyna niż w ostatnich sezonach. Wszystko się rozbije o dyspozycję Realu, ale nie zdziwię się, jak padnie minimalne zwycięstwo. Na Abu Dhabi ich rozniosą.

Być może ciekawszy byłby drugi mecz, bo tam drużyny wydają się być wyrównane, ale cóż, szlagier tygodnia był wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście oglądałem wczoraj rywalizację PSG z Chelsea, ale jak tak patrze na statystyki z meczu Szachtar - Bayern, to myślę, iż musiało to być wyjątkowo usypiające widowisko, a gra opierała się głównie na klepaniu Bayernu, z którego nic nie wynikało. Nawet chyba nie warto skrótu zapuszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu w sumie wyglądało to dość podobnie. Prowadzili, przestali atakować, a PSG chciało grać, ale niezbyt umiało. Czasem wyszła im jakaś akcja, ale zazwyczaj to były indywidualne popisy, maksymlanie dwójkowe rozegrania albo dośrodkowania. Mimo tego mieli ze 2-3 dobre sytuacje, ale wszystko Curtois wyciągał. Jeśli jednak taka jest ich faktyczna dyspozycja, to nie wróżę im sukcesu w meczu z Chelsea, gdzie The Blues będą chcieli grać i atakować.

@DambialkoX
No właśnie Bayern to Bayern. Oglądałem dziś kawałek powtórki i komentator nieźle ich podsumował - jak zaskoczą, to mogą Szachtar zdemolować, a jeśli nie, to będzie kolejny nudny mecz. Ciekawostka - na whoscored graczem meczu został jeden z pomocników Ukraińców, z oceną 7.5. Dawno nie widziałem MOTM z tak niską oceną. ;p Jednak obstawiam, że nawet jeśli FCB nie zaskoczy, to jakoś tę wygraną wymęczy, w ten czy inny sposób. A szkoda, bo to kolejny zespół, którego nie lubię. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia przegrywa z Ajaxem 0:1 po bramce Milika. Szkoda po z przebiegu gry na porażkę nie zasłużyła, ale niestety jak marnuje się takie sytuacje, jakie dzisiaj stwarzali Legioniści, to nie ma mowy o korzystnym wyniku. Poza tym znowu jakieś perypetie transferowe się porobiły, Radović podobno ma wyjechać do Chin, przez co najlepszy gracz Legii oglądał mecz z trybun. I jak polska drużyna ma osiągać dobre wyniki w pucharach, jak przed decydującymi meczami tak się osłabia. Ale przed rewanżem sprawa awansu nadal otwarta, szkoda że ten przy pustych trybunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 23:31, Wszystkozajete napisał:

Legia przegrywa z Ajaxem 0:1 po bramce Milika. Szkoda po z przebiegu gry na porażkę nie
zasłużyła, ale niestety jak marnuje się takie sytuacje, jakie dzisiaj stwarzali Legioniści,
to nie ma mowy o korzystnym wyniku. Poza tym znowu jakieś perypetie transferowe się porobiły,
Radović podobno ma wyjechać do Chin, przez co najlepszy gracz Legii oglądał mecz z trybun.
I jak polska drużyna ma osiągać dobre wyniki w pucharach, jak przed decydującymi meczami
tak się osłabia. Ale przed rewanżem sprawa awansu nadal otwarta, szkoda że ten przy pustych
trybunach.

Legia pokazała jak grać się nie powinno, a jak grają od lat wielu polskie drużyny, grają jak nigdy i zawsze przegrywają :D włączylem na początek drugiej połowy i ten ziomek Zyro to jakaś tragedia. Oni nawet to pustej bramki nie trafiali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyro to jeździec bez głowy. W pierwszej połowie Legia grała bardzo słabo, w drugiej zaczęła od ataków na Ajax i to dało się już oglądać. Cillessen jednak bronił świetnie, Milika dwa razy zostawili bez opieki i gdyby za drugim razem lepiej przymierzył byłoby 2:0. Bramkę strzelił bardzo ładną. Z zawodników Legii to z dobrej strony pokazał się Kucharczyk i Guilherme według mnie. Masłowski słaby, Żyro katastrofa po prostu, Jodłowiec na początku trochę błędów, potem poprawnie, ale nic więcej. Jeśli zagrają w rewanżu cały mecz tak jak pierwsze 20 minut drugiej połowy to strzelą gola albo dwa, żeby tylko nie nadziali się na kontry Ajaxu. Będzie ciężko w rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym znowu jakieś perypetie transferowe się porobiły,

Dnia 19.02.2015 o 23:31, Wszystkozajete napisał:

Radović podobno ma wyjechać do Chin, przez co najlepszy gracz Legii oglądał mecz z trybun.

On nie ma kontuzji czasem? Bo raczej ciężko aby przez dywagacje transferowe siedział na trybunach... Dziwna sytuacja.

W siedemnastej minucie słychac było strzały. Co tam tak pierdykło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować