Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2015 o 23:30, Ecko09 napisał:

Wow co to za piłki dziś Hart bronił to się w pale nie mieści.


Ktorys komentator celnie stwierdzil, ze Hart zdecydowanie super mecz, ale pilkarze Barcelony tez nie starali sie mu bardzo utrudnic obron i ladowali prosto w niego w wiekszosci przypadkow. Niemniej jednak dla mnie MotM razem z Messim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem to wczoraj !! to dla mnie była miazga tyle razy co on powstrzymał Messiego to u mnie się w głowie po prostu nie mieści hyhy Zdecydowanie gracz meczu i on według mnie nie robił Robinsonady tylko robił może śmiesznie brzmi HarsonnadY ; d przez duże H : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porto i Monako w ćwierćfinałach. Przypomina się 2004 ;) Teraz jednak mogą spotkać się w półfinale. Sytuacja jest jednak taka, że Porto kadrowo wygląda rzadko przy Bayernie. Natomiast Monako może nawiązać walkę z Juventusem myślę. Real vs Atletico - jako fan Królewskich powiem, że będzie ciężki mecz. Ostatnio Atleti lubi grać z Realem. Jest myśl w głowie, że na q-final Real może zakończyć w tym sezonie. Barca vs PSG - liczę na emocjonujący mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i Bayern też poległ z Borussią Monchengladbach.

W sumie to nie wiem, czy ci pierwsi bez formy w meczu czy ci drudzy zagrali bardzo dobrze. Borussia niewątpliwie bardzo dobrze do meczu przygotowana, solidna, szczelna defensywa, z ktorą po prostu Bayern się męczył. Taki typowy przypadek drużyn pod wodzą Guardioli, w sytuacji gdy pierwsi stracą bramkę i przeciwnik postawi autobus to pozostaje klepanie, klepanie i ostatecznie niemożność skonstruowania akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście skład przed meczem z Irlandią?

Artur Boruc/Łukasz Fabiański - Paweł Olkowski, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Sławomir Peszko, Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Już chyba słabszej obrony nie dało się wymyślić i szczerze mówiąc, z takim składem remis będzie w pełni satysfakcjonującym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 16:57, SplitGrave napisał:

Już chyba słabszej obrony nie dało się wymyślić i szczerze mówiąc, z takim składem remis
będzie w pełni satysfakcjonującym wynikiem.


Rozumiem, że masz na myśli bocznych obrońców, bo para stoperów Glik i Szukała to obecnie nasi etatowi obrońcy i grają ostatnio w każdym meczu o punkty w podstawowych składzie. Niestety na bokach obrony kontuzje dopadły Piszczka i Jędrzejczyka i trzeba szukać alternatywy, a trener jak widać woli postawić na doświadczonego, choć będącego na boisku swoistą bombą zegarową Wawrzyniaka, niż szukać alternatywy. Sam nie wiem kto wyróżniający się mógłby grać na lewej obronie. Jeśli chodzi o prawą stronę to Olkowski jest pierwszym zmiennikiem Piszczka, więc raczej pewne, że zagra on, bo kto inny, przecież nie Wojtkowiak ;)
Peszko też mi się kojarzy z okresem słabych wyników, ale gra regularnie w Bundeslidze, więc pewnie jakiś tam poziom trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 17:48, ManweKallahan napisał:

Z Szukałą problem jest taki, że nie gra już w Bukareszcie, tylko w Arabii Saudyjskiej
:/


Fakt, ale z tego co kojarzę, to nieźle sobie tam radzi, nawet jakieś gole strzela. Poza tym chyba największym atutem Szukały jest gra w powietrzu, więc na wyspiarzy będzie w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarnogóra - Rosja... A myślałem, że tacy idioci tylko w Polsce. Ledwo mecz się rozpoczął, a bramkarz reprezentacji Rosji został trafiony petardą w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wcale nie jest tak źle. Bałkany kładą nas na łopatki. W Serie A też jest dużo gorzej. Co prawda poza boiskiem, ale wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 14:09, wolverine napisał:

> Barry!! GOOOOLLLL!! legia LEGŁA!!!

Co najwyżej przegrała...

Przegrać to przegra Mistrza Polski. Wygra go w tym sezonie Kolejorz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no ten, w którego nie wierzyłem właśnie zaaplikował Irlandczykom gola. Brawo Sławek, dorzuć jeszcze jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 21:16, haderQ napisał:

No no ten, w którego nie wierzyłem właśnie zaaplikował Irlandczykom gola. Brawo Sławek,
dorzuć jeszcze jedną.


I ta skromna wzmianka o Peszce, którzy pije a to przy linii bocznej, a to pod bramka rywali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna kopanina - w 1 połowie nie ma mowy o żadnej przewadze umiejętności piłkarskich na naszą korzyść. Totalnie nas stłamsili. I gdyby nie ta bramka Peszko, można by powiedzieć że spotkały się dwie równe sobie drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego remisujemy z takimi ogórkami jak Irlandia? A to dlatego, że jedyny piłkarz to Robert reszta to zbieranina pijaków bez kondycji. Jako tako grał Glik, Krychowiak, a reszta oddychała rękawami. Wstyd, że tylko jeden Lewy umie grac w piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować