Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dlaczego dopiero po stracie gola w drugiej połowie przeprowadziliśmy jakieś groźne ataki? Oglądałem od ~30 minuty i do doliczonego czasu drugiej połowy nie widziałem chyba żadnej składnej akcji w ofensywie z naszej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa tragiczna, w ogóle nie utrzymywaliśmy się przy piłce. Aż dziwne, że Irlandia dopiero w doliczonym czasie strzeliła gola, bo z naszej części boiska praktycznie nie schodzili. W porównaniu z jesienią wyglądało to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i co do Kuby to potrzebujemy go bardziej niż Nawałka myśli, tak samo jak Piszczka, bo ten chudziutki Olkowski jest przestawiany zabardzo. Dosyć z promowaniem na siłę dawnych graczy Górnika Olkowski, Mączyński - kadra dla nich to wg mnie zawysokie progi. Jodłowiec cienias, Warzywiak znów się poślizgnął, a Szukała bez kondycji u arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem po meczu ze Szkocją, że jest źle. Teraz mogę napisać, że jest bardzo źle. Napisałbym to samo nawet przy dzisiejszej wygranej. Na dodatek do bardzo złego stylu gry dochodzi brak chemii w drużynie. Jak widzę, że Lewandowski jest skoszony a nikt nie doskakuje do przeciwnika, Jodłowiec wygląda jakby miał się popłakać to żadnego sukcesu tej reprezentacji nie wróżę. A dlaczego jesteśmy w tabeli tak wysoko? Bo większość graczy wiezie się na światowej formie Lewego i bardzo dobrej jeszcze kilku zawodników. Niestety nie potrafią się oni nawet w połowie dostosować do ich poziomu i grają taką patolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 22:47, Hoplita napisał:

Druga połowa tragiczna, w ogóle nie utrzymywaliśmy się przy piłce. Aż dziwne, że Irlandia
dopiero w doliczonym czasie strzeliła gola, bo z naszej części boiska praktycznie nie
schodzili. W porównaniu z jesienią wyglądało to okropnie.

Tej ale czy te nasze piłkarzyny nie mają kompleksów grając przy Lewandowskim? Za to Lewy walczy za całą drużynę, jak kogoś skoszą to doskakuje. Reszta jak dzieci we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie graliśmy jeszcze gorzej niż w pierwszej, wręcz fatalnie. Wyglądało to jak mecz Irlandii z Gibraltarem... Aż trudno uwierzyć, że ten mecz skończył się dla nas remisem.

I co to miała być za akcja z Milą? Irlandczyk daje plaskacza w pysk Mili, a sędzia daje po jednej żółtej kartce dla obu zespołów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słaby mecz w wykonaniu Polaków, druga połowa to już w ogóle porażka.
IMHO nagrodę dla najsłabszego piłkarza na boisku powinien otrzymać Olkowski, nie widziałem chyba żadnej dobrej akcji w jegu wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 22:52, Traitor napisał:

Strasznie słaby mecz w wykonaniu Polaków, druga połowa to już w ogóle porażka.
IMHO nagrodę dla najsłabszego piłkarza na boisku powinien otrzymać Olkowski, nie widziałem
chyba żadnej dobrej akcji w jegu wykonaniu.

Tak to jest jak są powołania po znajomościach. Nawałka forsuje Olkowskiego, Mączyńskiego i Milika, bo pewnie ma działkę od ich przyszłych transferów. No bez jaj, a Milik to też nic nie pokazał, znów najlepszy był Lewy mimo, że zero wsparcia ze strony drużyny. Porządnie bym ich w szatni opier**** za taki syf jaki zagrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik lepszy niż gra. Tak to jest, jak się gra na czas od początku drugiej połowy.
Peszko nadaje się do ligi hiszpańskiej, co go ktoś dotknął, to leżał. Wawrzyniak nawet niezły mecz. Olkowski słabo. Jodłowiec słabo. Szukała i Glik niezbyt dobry mecz. Fabiański poprawnie. Milik niewidoczny przez co Lewandowski nie miał z kim grać i jak zwykle coś tam próbował przytrzymać z przodu. Nasze skrzydła zagrały kiepski mecz. Niektóre decyzje sędziego to totalna abstrakcja.
Cieszmy się, że skończyło się na remisie.

Kuba sportowo jest nam potrzebny, ale to co ostatnimi czasy wyprawia, to szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że do ostatniego meczu z Irlandią będziemy męczyć się o awans, dobrze że tym razem u siebie, a nie jak zawsze z najlepszym rywalem na końcu na wyjeździe. Mam nadzieje, że teraz Niemcy nie dadzą nikomu wygrać ze sobą. Nadal mamy świetną pozycję w związku z wygraną z Niemcami. Mecze ze Szkocją i Irlandią zremisowaliśmy głupio, a mogło być już po zawodach dla nich. Cóż jak zawsze muszą być "emocje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby patałachy z drużyny przeciwnej potrafiły wykorzystywać okazję, to jeszcze mecz skończyłby się pogromem. Ledwo wywieziony remis.

Przecież I połowa była w miarę przyzwoita, co się zatem w szatni wydarzyło? Nawałka stwierdził, że obrona wyniku?
II połowa w wykonaniu repry to farsa, zamiast docisnąć przeciwnika to całkowicie oddali inicjatywę. Źle to wróży w kolejnych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dzisiejszy remis to już całkowity szczyt głupoty. Straciliśmy 4 punkty w tych dwóch meczach i teraz trzeba wygrać wszystko... A "styl" dzisiejszego spotkania to już majstersztyk, nie wiedziałem że mogą zagrać tak słabo... Pewnie kolejny raz zawalimy sobie jeszcze jeden mecz i będzie pozamiatane, jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 13:22, Paoro napisał:

Przegrać to przegra Mistrza Polski. Wygra go w tym sezonie Kolejorz!


Masz szklana kulę :) ?
Kto wygra to się okaże, równie dobrze może to być Jagiellonia albo Śląsk. W tej naszej lidze nigdy nic nie wiadomo. Lech spiął się na Legię, jak nie wiedzieć czemu wszystkie zespoły w naszej lidze, wygrał, teraz nie zdziwię się jak przegra z GKS-em w kiepskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 22:55, Paoro napisał:

Tak to jest jak są powołania po znajomościach. Nawałka forsuje Olkowskiego, Mączyńskiego
i Milika

:) Coś w tym jest. Tragedia co robił Olkowski. Milik od czasu spotkania z Legią każdy mecz gra coraz gorzej. W drugiej połowie zauważyłem że jest na boisku jak został faulowany pod koniec :)

Dnia 29.03.2015 o 22:55, Paoro napisał:

znów najlepszy był Lewy mimo, że zero wsparcia ze strony drużyny.

Eeee tam. Lewy jak zwykle nie zrobił żadnej różnicy w kadrze. Może to wina trenera że nie potrafi ustawić taktyki pod niego ? Powołuje kumpli Lewego żeby mu się lepiej grało. Omija Kubę którego ten nie lubi... a może najwyższa pora zabrać się właśnie za T A K T Y K Ę i wykorzystać mocne strony naszej kadry. Wiem żę to trudniejsze do zrobienia, ale koniec końców kiedyś trzeba będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 16:00, wolverine napisał:

Omija Kubę którego ten nie lubi... a może najwyższa pora zabrać się właśnie za T A K
T Y K Ę i wykorzystać mocne strony naszej kadry. Wiem żę to trudniejsze do zrobienia,
ale koniec końców kiedyś trzeba będzie :)


Nie powołaniem Błaszczykowskiego moim zdaniem Nawałka chciał pokazać, że za samo nazwisko nie będzie nikt miał miejsca w kadrze i że trzeba regularnie grać, aby dostać powołanie. Nie widzę innego wytłumaczenia i jakiś teorii spiskowych. Lewy w Bayernie obniżył loty, bo już nie ma taktyki pod niego. Jest Ribery, Robben, którzy jeśli już są w polu karnym to nie widzą innych. Z resztą, dobrych meczów Lewandowskiego w kadrze można policzyć na palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co w kadrze robi Szczęsny, który ostatnio zagrał JEDEN mecz tylko w Arsenalu w ostatnich tygodniach? Tak, jeden mecz. Tytoń natomiast już od wielu spotkań ma stałe stoi między słupkami w Elche i zbiera naprawdę niezłe noty. Argument, że trzeba regularnie grać jest dość mocno naciągany według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 15:53, wolverine napisał:

Masz szklana kulę :) ?
Kto wygra to się okaże, równie dobrze może to być Jagiellonia albo Śląsk. W tej naszej
lidze nigdy nic nie wiadomo. Lech spiął się na Legię, jak nie wiedzieć czemu wszystkie
zespoły w naszej lidze, wygrał, teraz nie zdziwię się jak przegra z GKS-em w kiepskim
stylu.

Legia umie wypuszczać trofea z rąk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/511334/kazimierz-gren-aresztowany-w-irlandii

Jak zwykle, ktoś z ''naszych'' musi zrobić z siebie pajaca...;/
Przy czym wielki pan prezes związku Boniek nic z tym nie zrobi(a jedyne co wypadałoby, to takiego gamonia dyscyplinarnie ze wszystkich struktur związku wykluczyć), bo wtedy przecież nastąpi zemsta i kolejnych wyborów już pewnie nie wygra.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje go omijały, a jak dotąd był podstawowym bramkarzem kadry, uratował nam choćby mecz z Niemcami. Dla mnie nie dziwne, że Nawałka go powołał. Kuba to inna sprawa, nie grał chyba z rok, dopiero powoli wraca. Gdyby to on stracił miejsce w składzie, ale np. wcześniej strzelał ważne bramki Niemcom, Gruzinom czy Szkotom, myślę że dostałby powołanie, by Nawałka sam mógł sprawdzić, w jakiej jest formie. I tak właśnie było ze Szczęsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować