Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Obecnie może tak się wydawać, jednak obstawiam, że Chelsea zdobędzie mistrza. Być może nawet z przewagą raptem punktu, ale raczej oni. Choć z drugiej strony wystarczą 3 potknięcia (przegrana i 2 remisy), by zrównać się punktami z Arsenalem. Ale nie uwzględniając zaległego meczu. I tylko wtedy, gdy Arsenal wygra wszystkie spotkania do końca (czyli ciąg 14 zwycięstw... w tym własnie Chelsea, czy United). Sam kibicuję właśnie Arsenalowi, więc chce się wierzyć, ale to, że nagle Chelsea zacznie tracić punkty w co drugim meczu jest niemal niemożliwe. Nawet mimo tego, że grają jeszcze z United, Arsenalem i Liverpoolem. Ich przewaga jest po prostu zbyt duża, dlatego sam dałbym im jakieś 80% szans na mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczyliście się z amatorami. Awans był waszym pieprzonym obowiązkiem i powinniście go zapewnić sobie w pierwszym meczu, a Ty się tu spuszczasz jakbyście pyknęli z 3-0 conajmniej klub na poziomie Manchesteru.

Rozumiem dumę z wygrania z City czy Juve, ale to byli AMATORZY.
W lidze będzie Wam ciężko, to nadal Legia jest faworytem. Składy macie wyrównane, ale obecnie to ona będzie grała u siebie.

Nie wiem też skąd ten optymizm co do fazy grupowej LM, najpierw niech Lech się nie skompromituję jak rok temu, a później myślcie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 02:00, sajmon00 napisał:

Męczyliście się z amatorami. Awans był waszym pieprzonym obowiązkiem i powinniście go
zapewnić sobie w pierwszym meczu, a Ty się tu spuszczasz jakbyście pyknęli z 3-0 conajmniej
klub na poziomie Manchesteru.


Ostrzeżenie za słownictwo i brak szacunku dla rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 14:43, Outlander-pro napisał:

> Męczyliście się z amatorami. Awans był waszym pieprzonym obowiązkiem i powinniście
go
> zapewnić sobie w pierwszym meczu, a Ty się tu spuszczasz jakbyście pyknęli z 3-0
conajmniej
> klub na poziomie Manchesteru.

Ostrzeżenie za słownictwo i brak szacunku dla rozmówcy.

On nie ma szacunku do myślenia.

A słowo PIEPRZONY jest normalnie puszczane w TV w środku dnia, więc nie wiem czy zalicza się do wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 15:19, sajmon00 napisał:

On nie ma szacunku do myślenia.
A słowo PIEPRZONY jest normalnie puszczane w TV w środku dnia, więc nie wiem czy zalicza
się do wulgaryzmów.


Podejrzenia o orgazmy innego forumowicza można zachować dla siebie. W razie dalszych wątpliwości zapraszam na http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99 ale jak dla mnie sprawa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski rozkręcił się ostatnio w Bayernie, chyba brak Robbena w składzie mu służy ;) Dziś dołożył 2 gole i jeśli utrzyma taką formę to ma całkiem realne szanse na koronę króla strzelców.

Z kolei Borussia Dortmund przegrywa 1:3 ze świetnie ostatnimi czasy grającą Borussie Mönchengladbach, przez co szansę Dortmundczyków na zajęcie korzystnego miejsca w tabeli są już bardzo minimalne. Pozostaje walka w krajowym pucharze ale tam na drodze do finału stoi Bayern, więc perspektywy też nie za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real wygrywa, Barca remisuje. Zaczyna robić się ciekawie.
2 pkty różnicy to już wcale nie tak dużo.
Jako fan Realu liczę na kolejne potknięcie się Barcy w kolejnym meczu. A, że grają z Valencią to jest to całkiem możliwe. Szkoda tylko, że Barca będzie grać u siebie no ale minimalne szanse na to są. No i Real nie może sobie pozwolić na żadne wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 22:33, Citkowsky napisał:

Real wygrywa, Barca remisuje. Zaczyna robić się ciekawie.
2 pkty różnicy to już wcale nie tak dużo.
Jako fan Realu liczę na kolejne potknięcie się Barcy w kolejnym meczu. A, że grają z
Valencią to jest to całkiem możliwe. Szkoda tylko, że Barca będzie grać u siebie no ale
minimalne szanse na to są. No i Real nie może sobie pozwolić na żadne wpadki.


Skończy się pewnie jak zwykle, czyli potracą punkty na jakichś ogórkach. Kwestia, kto więcej.
A przecież rok temu Barca mogła spokojnie odratować stracony tytuł. Wystarczyło pokonać czy to Atletico w ostatni meczu, czy wcześniej nie złapać dwóch remisów pod rząd, czy nie przegrać z Granadą. :P
Przegrali mistrzostwo na własne życzenie.
Ale w tym roku złapali siłę w drugiej połowie sezonu i szanse na tytuł są.

Pozostali przeciwni obydwu drużyn są do pokonania, ale Real ma wyjazd z Sevilla, a Barca z Atletico z trudniejszych pojedynków. Na Valencię bym nie liczył bo słabo gra na wyjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 22:33, Citkowsky napisał:

No i Real nie może sobie pozwolić na żadne wpadki.


Tego się boję najbardziej, że mogą jeszcze w którymś meczu głupio stracić punkty...
Bo o tym, że Barca przegra jeszcze jakiś jeden mecz w tym sezonie jestem wręcz przekonany.
Cóż nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki i obserwować dalsze kolejki.
HALA MADRID!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 22:33, Citkowsky napisał:

Real wygrywa, Barca remisuje. Zaczyna robić się ciekawie.
2 pkty różnicy to już wcale nie tak dużo.
Jako fan Realu liczę na kolejne potknięcie się Barcy w kolejnym meczu. A, że grają z
Valencią to jest to całkiem możliwe. Szkoda tylko, że Barca będzie grać u siebie no ale
minimalne szanse na to są. No i Real nie może sobie pozwolić na żadne wpadki.

Powiem tak nie jestem kibicem Realu, ale sympatyzuje tej drużynie, bo grał tam Raul mój ulubiony piłkarz, także życzę im zdobycie La Liga. Mam nadzieje, że ta cienka Barca poremisuje i poprzegrywa jeszcze pare meczy, a Królewscy wygrają wszystko jak leci :) Hala Madrid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Barcelonie w walce o mistrzostwo kraju, bo jakaś opozycja musi tutaj być ;D Choć nie jestem kibicem ani jednych ani drugich, to jednak z tej dwójki wolę Barcę.

Oglądał ktoś wczoraj derby Manchesteru? Ja miałem okazję obejrzeć tylko drugą połowę, po której mogę (może trochę na wyrost) stwierdzić, że Van Gaal w końcu dobrze poukładał ten zespół. Od początku Red Devils napierali na bramkę City, co w końcu potwierdzili zdobyciem gola, który niestety padł ze spalonego. Potem szybko dobili rozbite City 4 bramką i było po meczu. Ważne zwycięstwo United, bo dzięki niemu odskoczyli rywalowi w tabeli na 4 pkt i nawet w przypadku niekorzystnego wyniku z Chelsea za tydzień utrzymają się na podium. Za to City chyba będzie musiało do końca sezonu toczyć zaciekły bój o miejsce w top 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 11:56, Wszystkozajete napisał:

się na podium. Za to City chyba będzie musiało do końca sezonu toczyć zaciekły bój o
miejsce w top 4.


o 4 z Arsenalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że City spokojnie utrzyma się w pierwszej czwórce - może i przechodzą teraz kryzys, ale od razu widać, że są znacznie solidniejszym zespolem niż Liverpool, Spursi czy Soton. Poza tym jeszcze nic nie jest przesądzone, do końca pozostało 6 kolejek.
Arsenal i United są teraz w gazie, ale czeka obie te drużyny mecz między sobą, a Czerwone Diably w dodatku jadą teraz na Stamford Bridge.
Mimo, że Chelsea u siebie raczej nie przegrywa, to nie może United zlekceważyć - jeszcze kilka tygodni temu wszyscy patrzyli na terminarz Czerwonych Diabłów i twierdzili, że mogą mieć problem nawet z utrzymaniem miejsca w TOP4. A teraz? Pokonali Spurs, pokonali Liverpool,pokonali City. Ich morale rośnie, a Chelsea gra zwyczajnie słabo. Mieli mnóstwo szczęścia, że nie przegrali ostatnio na Loftus Road.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 20:58, pawbuk napisał:

Myślę, że City spokojnie utrzyma się w pierwszej czwórce - może i przechodzą teraz kryzys,
ale od razu widać, że są znacznie solidniejszym zespolem niż Liverpool, Spursi czy Soton.
Poza tym jeszcze nic nie jest przesądzone, do końca pozostało 6 kolejek.
Arsenal i United są teraz w gazie, ale czeka obie te drużyny mecz między sobą, a Czerwone
Diably w dodatku jadą teraz na Stamford Bridge.
Mimo, że Chelsea u siebie raczej nie przegrywa, to nie może United zlekceważyć - jeszcze
kilka tygodni temu wszyscy patrzyli na terminarz Czerwonych Diabłów i twierdzili, że
mogą mieć problem nawet z utrzymaniem miejsca w TOP4. A teraz? Pokonali Spurs, pokonali
Liverpool,pokonali City. Ich morale rośnie, a Chelsea gra zwyczajnie słabo. Mieli mnóstwo
szczęścia, że nie przegrali ostatnio na Loftus Road.

Moim zdaniem ligę wygra Chelsea przed Arsenalem, MU i Citizen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 20:58, pawbuk napisał:

Myślę, że City spokojnie utrzyma się w pierwszej czwórce - może i przechodzą teraz kryzys,
ale od razu widać, że są znacznie solidniejszym zespolem niż Liverpool, Spursi czy Soton


City może jeszcze potracić punkty; jest to nawet bardzo prawdopodobne, tylko że Liverpool musiałby praktyczanie wygrywać do końca, żeby to wykorzystać. Wątpliwa rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować