Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Barca - PSG. Tu pozamiatane, wątpię, by PSG dało radę ograć przeciwnika na Camp Nou. A Barca w wyśmienitej formie, u mnie awansują do faworyta tegorocznej edycji LM. No i Wampirek gra już na miarę swoich możliwości jak w the Reds :)

A Bayern? Niespodzianka. I szczerze powiedziawszy, mam wątpliwości czy oni są w stanie z Porto te 2:0 czy 3:1 ugrać. Jak się Porto zastawi, to z klepania nic będzie. Tym bardziej, że teraz tyle kontuzji w FCB.

Zatem w przyszłym tygodniu będzie smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2015 o 22:48, vonArnold napisał:

A Bayern? Niespodzianka. I szczerze powiedziawszy, mam wątpliwości czy oni są w stanie
z Porto te 2:0 czy 3:1 ugrać. Jak się Porto zastawi, to z klepania nic będzie. Tym bardziej,
że teraz tyle kontuzji w FCB.

No dawno nie oglądałem tak słabego Bayernu...brak środka pola, wrzutki ze skrzydeł praktycznie nad polem karnym...2/3 strzały przez 90min w Bayernie dawno nie bylo. Bramki w sumie padły przez błąd Dante i Alonso ale fakt faktem Porto dzisiaj bylo o klasę wyżej..brak trójki zawodników widac w Bayernie gołym okiem.

Dnia 15.04.2015 o 22:48, vonArnold napisał:

Zatem w przyszłym tygodniu będzie smakowicie.

Ciekawe jak daleko zajdzie Juventus, chcialbym ich w finale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, w tym roku niemiekie drużyny kiepsko w pucharach sobie radzą. Taka sama padaka jak z tymi z Anglii.
Szanse Wolfburga na awans są raczej iluzoryczne, a FCB sensacyjnie też może odpaść. Dziś grają zbędny mecz z Hoffenheim (a obejrzę, nie zdziwię się jak Wieśniaki wygrają), do tego kontuzje.

Pełna dominacja ligi hiszpańskiej no i właśnie, włoskie drużyny zaczynają się wysoko piąć. Może coś ruszy z Seria A w nadchodzących sezonach, bo ostanimi laty to raczej wielu kiepsko ocenia poziom tej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 21:26, Traitor napisał:

no Bayern się odbił, brawo! obstawiłem awans i chyba się nie pomyliłem :D


Porto to gra jakby mecz sprzedało.

Co trener ma w głowie, że broni wynik poprzez całkowite oddanie inicjatywy przeciwnikowi? Przecież to się zawsze tak kończy. Pachnie 7:0 dla FCB.

Barcelona też pogoniła żabojadów do domu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w dzisiejszych ćwierćfinałach będą jakieś emocje, bo wczoraj dość szybko wyłączyłem transmisję. W porównaniu z tym etapem sprzed roku sprzed roku - bieda straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 23:08, vonArnold napisał:

Obczajcie bramkę Hulka, dość zabawna.


Straszne błędy popełniał bramkarz Sevilli, sprezentował dwie bramki Zenitowi, na szczęście napastnicy hiszpańskiej drużyny wyrównali rachunki ;)

Jutro losowanie. Ciekaw jestem jakie będą pary 1/2 finału LM. Być zobaczymy kolejne podwójne el clasico w tym sezonie. Może też się trafić rewanż za półfinał z poprzedniego sezonu Real - Bayern. W zasadzie kto z kim by nie zagrał, to szykują się same szlagierowe mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 23:48, Wszystkozajete napisał:

> Obczajcie bramkę Hulka, dość zabawna.

Straszne błędy popełniał bramkarz Sevilli, sprezentował dwie bramki Zenitowi, na szczęście
napastnicy hiszpańskiej drużyny wyrównali rachunki ;)

Jutro losowanie. Ciekaw jestem jakie będą pary 1/2 finału LM. Być zobaczymy kolejne podwójne
el clasico w tym sezonie. Może też się trafić rewanż za półfinał z poprzedniego sezonu
Real - Bayern. W zasadzie kto z kim by nie zagrał, to szykują się same szlagierowe mecze.


W zasadzie to wszyscy chcą trafić na Juventus ;) Po odpadnięciu Atletico to dla mnie liczy się tylko to, żeby nie wygrała Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 23:48, Wszystkozajete napisał:

Straszne błędy popełniał bramkarz Sevilli, sprezentował dwie bramki Zenitowi, na szczęście
napastnicy hiszpańskiej drużyny wyrównali rachunki ;)


To fakt, ale podobał mi się Zenit. Druga połowa w ich wykonaniu naprawdę świetna, ale jedna kontra i się mecz posypał. A mogli to wygrać.

Dnia 23.04.2015 o 23:48, Wszystkozajete napisał:

Jutro losowanie. Ciekaw jestem jakie będą pary 1/2 finału LM. Być zobaczymy kolejne podwójne
el clasico w tym sezonie. Może też się trafić rewanż za półfinał z poprzedniego sezonu
Real - Bayern. W zasadzie kto z kim by nie zagrał, to szykują się same szlagierowe mecze.


A chciałbym zobaczyć Barca - FCB.
Przede wszystkim dlatego, by zobaczyć jak Barca zagra przeciwko drużynie grającej schematem Pepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 00:14, vonArnold napisał:

A chciałbym zobaczyć Barca - FCB.
Przede wszystkim dlatego, by zobaczyć jak Barca zagra przeciwko drużynie grającej schematem
Pepa.


Chciałeś to masz :)

Pary 1/2 finału LM:

Juventus Turyn – Real Madryt
FC Barcelona – Bayern Monachium


Postawiłem jeszcze z rana, że Real Madryt wygra LM, jako że kurs był bardzo zachęcający. Dobrze, że nie czekałem do losowania, bo teraz notowania Realu wzrosną. Niby nikt nie wygrał jeszcze LM dwa razy z rzędu, ale jeśli ktoś miałby tego dokonać to pewnie najbardziej utytułowany w tych rozgrywkach Real.

Jeśli chodzi o pary 1/2 finału LE to:

Sevilla – Fiorentina
Napoli – Dnipro Dniepropietrowsk



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 12:38, Wszystkozajete napisał:

Juventus Turyn – Real Madryt
FC Barcelona – Bayern Monachium


Postawiłem jeszcze z rana, że Real Madryt wygra LM, jako że kurs był bardzo zachęcający.
Dobrze, że nie czekałem do losowania, bo teraz notowania Realu wzrosną. Niby nikt nie
wygrał jeszcze LM dwa razy z rzędu, ale jeśli ktoś miałby tego dokonać to pewnie najbardziej
utytułowany w tych rozgrywkach Real.


I fajnie, będzie ciekawy półfinał, który Barca może wygrać, o ile FCB nie poskłada drużyny, bo ostatnia są troszkę bez formy i z licznymi kontuzjami. A ta pierwsza naprawdę w formie.

Nie wykluczam Gran Derbi w finale.

Chociaż na korzyść Bayernu przemawia fakt, iż ten w przeciwieństwie do Barcy (a potem i Realu) może ligę odpuścić. Dla mnie to interesująca końcówka, bo nie powiedziałbym, by miał tu być klarowny faworyt.
Juventusowi szans nie daję, bo mimo wszystko to nie ta liga co Real.

Chociaż, to trochę jak 2 lata temu BvB nie dawano szans z Realem, a cóż, niewiele brakło by FCB pokonali w finale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 16:05, vonArnold napisał:

Juventusowi szans nie daję, bo mimo wszystko to nie ta liga co Real.

Juventus szans nie potrzebuje, a piłka nożna nie opiera się na z góry obranych konwenansach. Wydawałoby się to oczywistą oczywistością. Bo przecież w sporcie/w piłce nożnej nie ma niespodzianek... Jaka z resztą by była niespodzianka z awansu Starej Damy do finału? Liczyłem, że Juve w 1/2 finału skonfrontuje się z Barcą, ale niech będzie Real - z nimi też są "zaległe rachunki".
Zgadza się, nie ta liga - póki co Juventus gra w Serie A. 2x2 połfinały w europejskich rozgrywkach. Na te osiem ekip 3 są z Hiszpanii, 3 z Italii - ale pewnie przedstawisz mi przewagę Hiszpanów nad Włochami. Fakt, może w Hiszpani częściej się przewracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No ale uważasz, że to, że są po 3 drużyny w półfinałach to stawia te ligi na równi? Przecież hiszpańska jest teraz zdecydowanie najmocniejsza, nawet jeśli żadnego trofeum by nie wygrali. Najprostsza przewaga jest taka, że LM > LE. A tam jest 2:1 dla Hiszpanów + 1 drużyna odpadła w "bratobójczym" pojedynku, ale Atletico jest słabsze niż rok temu, więc darujmy je sobie. Myślę, że można tu wziąć też ostatni sezon, gdzie w był hiszpański finał LM, a LE wygrała Sevilla. Ale LE nie brałbym pod uwagę przy ustalaniu hierarchi lig za bardzo. W LM rok temu Hiszpania 2, Włochy 0, sezon 12/13 Hiszpania 2, Włochy 0, 11/12 Hiszpania 2, Włochy: 0, 10/11 Hiszpania 2, Włochy 0. Dopiero sezon 09/10 gdzie było w półfinałach po jednej drużynie z tych państw i wygrał Inter, jest na korzyść Włochów. Primera Division niestety deklasuje aktualnie pod tym względem.

Serie A jest w zdecydowanym odwrocie, tam jest Juve i długo, długo nikt (co pokazuje przewaga Starej Damy w lidze). Spotykają się obecnie 3 najlepsze drużyny na świecie, które odstawiają innych o poziom. Plus Juve, które we Włoszech nie ma równego przeciwnika i nie grało z nikim tak na prawdę mocnym, bo chyba nie nazwiesz Monaco, czy Borussi z tego sezonu za równorzędnego rywala.
Oczywiście, że zwycięstwo Juve będzie niespodzianką.

Lol, chyba trochę źle zinterpretowałem Twojego posta, ale druga część się odnosi już do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2015 o 12:38, Wszystkozajete napisał:

Postawiłem jeszcze z rana, że Real Madryt wygra LM, jako że kurs był bardzo zachęcający.
Dobrze, że nie czekałem do losowania, bo teraz notowania Realu wzrosną.


Z ciekawości mógłbyś napisać jaki był wtedy kurs na wygraną LM Realu??

Dnia 24.04.2015 o 12:38, Wszystkozajete napisał:

Niby nikt nie
wygrał jeszcze LM dwa razy z rzędu, ale jeśli ktoś miałby tego dokonać to pewnie najbardziej
utytułowany w tych rozgrywkach Real.


Jestem tego samego zdania ;) Marzy mi się El Classico w finale i w końcu przełamanie na korzyść RM, ale szanse na to są nikłe - Bayern za pewne nie powtórzy tego 7:0 z dwumeczu, ale wydaje mi się, że i w tym razem powinni wyeliminować drużynę Luisa Enrique.

Tak czy siak stawiam na finał Real - Bayern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 00:17, Ha_Xior napisał:

Z ciekawości mógłbyś napisać jaki był wtedy kurs na wygraną LM Realu??


Równe 4, po losowaniu spadł na trochę ponad 3, bo dwaj główni pretendenci do zwycięstwa grają ze sobą w półfinale.

Dnia 26.04.2015 o 00:17, Ha_Xior napisał:

Jestem tego samego zdania ;) Marzy mi się El Classico w finale i w końcu przełamanie
na korzyść RM, ale szanse na to są nikłe - Bayern za pewne nie powtórzy tego 7:0 z dwumeczu,
ale wydaje mi się, że i w tym razem powinni wyeliminować drużynę Luisa Enrique.


Ja za Realem nie przepadam, ale staram się podejść bezstronnie i widzę spore szanse drużyny z Madrytu na zwycięstwo, chyba że znów zadziała jakaś magiczna klątwa ;D
Co do drugiego półfinału to dla mnie faworytem jest jednak Barcelona, Bayern pokazał w Portugalii, że potrafi się pogubić, w obronie nie wyglądają najmocniej, a przy ofensywie jaką dysponuje Barcelona może mieć to spore znaczenie. Ciekawi mnie jednak jak będą wyglądały mecze tych drużyn, mam nadzieję że nie zaśniemy od nadmiernego klepania piłki ;)
A tego 7:0 nawet nie ma co przywoływać. Bayern za Heynckesa grał zupełnie innym stylem, który obnażył wszystkie słabości Barcy, jednak ta wtedy też nie grała swojego najlepszego footballu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować