Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2015 o 23:01, Paoro napisał:

Kędziora nie potrzebnie faulował, albo inaczej trochę


Za położenie ręki na plecach zawodnika drużyny przeciwnej w polu karnym powinien zostać zawieszony przez Skorżę do końca sezonu. Takich rzeczy nie robi się nawet w B klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gang Albanii rozwalił mi rekordowy kupon arghhh :( . Co robią zakłady buchmacherskie w takiej sytuacji ? Czy każdy ma swoje zasady jeśli chodzi o mecz przerwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 21:49, LastOrder napisał:

Gang Albanii rozwalił mi rekordowy kupon arghhh :( . Co robią zakłady buchmacherskie
w takiej sytuacji ? Czy każdy ma swoje zasady jeśli chodzi o mecz przerwany.

Albo przyjmują wynik przed przerwaniem meczu albo anulują to spotkanie odhaczając jako wynik wytypowany poprawnie z zachowaniem kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 21:49, LastOrder napisał:

Gang Albanii rozwalił mi rekordowy kupon arghhh :( . Co robią zakłady buchmacherskie
w takiej sytuacji ? Czy każdy ma swoje zasady jeśli chodzi o mecz przerwany.


Obczaj sobie lepiej regulamin buka.
Zwykle straty ponieść nie powinieneś, bo przyznają takiemu zdarzeniu kurs 1 i uznają, że wytypowałeś. Ale są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wraca Premier League, wraca też Fantasy Premier League, a kod do dołączenia do ligi gram.pl to: 1205534-290286
W tym sezonie mamy trochę nowości, przede wszystkim trzy specjalne "power-upy" do wykorzystania raz w ciągu sezonu przed kolejką: ustawienie 2-5-3, potrójnie punktujący kapitan oraz doliczenie punktów graczy z ławki. Oprócz tego zmiana w użytkowaniu "dzikiej karty" - mamy jedną na pierwszą połowę sezonu (do 28 grudnia) i drugą na drugą połowę sezonu zamiast dotychczasowego zestawu jedna na cały sezon i druga na styczeń.
Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 18:03, ManweKallahan napisał:

Zaraz wraca Premier League, wraca też Fantasy Premier League, a kod do dołączenia do
ligi gram.pl to: 1205534-290286
W tym sezonie mamy trochę nowości (...)


Wolałbym, żeby bardziej urozmaicili punktacje poprzez dodanie jakiś dodatkowych czynników za które są przyznawane punkty, szczególnie tych premiujących obrońców np. odbiory piłki (jak jest w fantasy CL), bo oni na ogół słabiej punktują. Poza tym mogłyby być np. asysty drugiej stopnia, udział w akcji bramkowej czy choćby jakieś bonusowe punkty za zwycięstwo drużyny, bo najgorzej jak dany gracz rozgrywa dobry mecz, ale akurat nie strzeli bramki, ani nie zaliczy asysty i mamy za niego marne 2 pkt.
Do ligi dołączę jak zbuduje drużynę, ale pewnie za wysokiej frekwencji to tam nie będzie :)

Ecko09
Ciekawe kiedy Bayern nauczy się strzelać karne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowało mnie to Fantasy Premier League. Dołączyłem :)

Nikolić bardzo dobry start w Legii widzę - kolejny mecz i dwie bramki z Łęczną. Martwi Jaga, która przegrała u siebie z Zagłębiem. Śląsk w końcu 3 oczka zapisał dziś. Najbardziej jednak mnie cieszy wczorajsza wygrana Wisły z Lechem. To dobry prognostyk na mecz z Legią dla Białej Gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 23:02, haderQ napisał:

Nikolić bardzo dobry start w Legii widzę - kolejny mecz i dwie bramki z Łęczną.


Ja to się dziwię, że przez tyle lat nie zgłosił się po niego żaden lepszy klub (już nie mówię o topie, ale choćby jakiś średniak z Niemiec). Chłop trzy razy zostawał królem strzelców ligi węgierskiej, która przecież taka słaba nie jest, a teraz widać, że i w naszej ekstraklapie zaczął nad wyraz dobrze. Pewnie jeśli utrzyma taką formę do końca sezonu, to po roku już go w Legii nie będzie ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 23:02, haderQ napisał:

Najbardziej jednak mnie cieszy wczorajsza wygrana Wisły z Lechem. To dobry prognostyk na mecz z Legią
dla Białej Gwiazdy.

To żaden dobry prognostyk, Kadar zawalił nam kolejny mecz, w 7 minucie błąd, a potem w doliczonym czasie gry dobili, gdy Lech coraz więcej graczy posyłał do przodu. Obrona Częstochowy Cierzniak bronił w niesamowity sposób, ale z Legią będą bęcki, tylko Lech może wygrać Legią, patrz Superpuchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy dobry mecz Wisły po tym wszystkim, co działo się w ostatnich miesiącach w klubie to powód do zadowolenia. Prawda, Kadar się pogubił i od początku sezonu nie jest pewnym punktem w Lechu. Co do Superpucharu, nie patrzę na niego jako wyznacznik kto z kim może a kto nie bo to zweryfikuje dalsza część sezonu. Na te chwilę Legia idzie do przodu i wygrywa spokojnie mecze strzelając 11 goli w trzech meczach. Lech przegrywa z Wisłą i Pogonią, wygrywa z Lechią choć i tam nie zagrali jakoś specjalnie dobrze. Dopóki Arajuuri nie wróci i nie będzie w formie kogo widzisz w obronie Lecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 23:40, haderQ napisał:

Arajuuri nie wróci i nie będzie w formie kogo widzisz w obronie Lecha?

W towarzystwie śmiejemy się, że Wilusz nas zbawi xD a tak serio do Wilusz taki sam słabiak jak Kadar. Tylko Paulus Waleczne Serce Arajuuri może tak naprawdę poprawić grę, bo nie Dariuszek Dudka przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh mam problem.. La Liga i włoska będą w nowej stacji Eleven.. Więc już nie ma co dalej wykupywać C+.

Czy ktoś wie ile ta stacja Eleven będzie kosztować? itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 14:40, Azazell napisał:

Eh mam problem.. La Liga i włoska będą w nowej stacji Eleven.. Więc już nie ma co dalej
wykupywać C+.

Czy ktoś wie ile ta stacja Eleven będzie kosztować? itp ?


Rzekomo ma być za darmo na kablówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia oraz wielki Lech wylosowali rywali. Lech wylosował mistrza Węgier, uważam, że do pokonania w przeciwieństwie do FC Basel. Legia cuś gorzej ale taki klub z aspiracjami powinien wygrywać z tego typu rywalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 17:53, Paoro napisał:

taki klub z aspiracjami
powinien wygrywać z tego typu rywalami.


Obydwa kluby miały/będą mieć za rok aspiracje na LM, wiec obydwa powinny przejść.
Ale moim zdaniem, zobaczymy tylko jedną drużynę w LE i niekoniecznie będzie to Legia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 18:24, vonArnold napisał:

Obydwa kluby miały/będą mieć za rok aspiracje na LM, wiec obydwa powinny przejść.
Ale moim zdaniem, zobaczymy tylko jedną drużynę w LE i niekoniecznie będzie to Legia.

Ostatni raz mieliśmy 2 drużyny w LE, bardzo dawno, bo 5 lat temu. Wisła i Legia zagrały w fazie grupowej i chyba nawet obie awansowały. To był bez wątpienia najlepszy sezon polskich drużyn w przeciągu tych 19 chudych lat (bez LM). Także ja również mam wątpliwości co do tego, że obie zagrają, ale dobrze dla polskiej piłki jakby jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chciałby dołączyć do ligi gram.pl w Fantasy Premierleague? Póki co jest 5 osób, a kod do ligi to 1205534-290286. Tak przy okazji teraz czytając artykuły na jakimś blogu dowiedziałem się, że w poprzednim sezonie najlepszym polskim graczem i 6 na świecie był znany tenisista Mariusz Fyrstenberg. Ot taka ciekawostka ;)
Poza tym widzę, że w tym sezonie wprowadzono jakiś ultimate fantasy, gdzie wpisowe kosztuje 5£, ale za to można wygrać grubą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować