Zaloguj się, aby obserwować
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

8 bramek!! po 90 minutach mecz lepszy niz 90 minut pamietnego meczu w Stambule z udzialem Jurka Dudka. Swieto futbolu, odrobic 3 bramki i to z "wielka" Farsa masakra!

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten mecz o superpuchar, dawno nie widziałem tak dobrego widowiska, chociaż przy wyniku 4:1 dla Barcy zastanawiałem się już czy nie wyłączyć transmisji, ale ogląda się do końca ;)

Dnia 11.08.2015 o 23:10, Zekzt napisał:

Polecam sobie odpuścić słabe prowokacje - w tym temacie bywają "szkodliwe dla zdrowia".

Nie rozumiem Cie, a mecz piękny, kwintesencja futbolu, ale by był historyczny brakowało triumfu drużyny Krychowiaka, najpierw wyrównania (były dwie okazje) i dłuuugich rzutów karnych, najlepiej wygranych po strzale Polaka. Ah mógł być piękny wieczór, a tak nudy rezultat w postaci wygranej tych co zawsze. Dlatego na przekór będę ściskał kciuki by jako pierwsi w historii odpadli już po fazie grupowej, a przynajmniej nie obronili LM inaczej zabije to futbolu i jego nieprzewidywalność, to jak z Niemcami na Mundialach i Euro.. oby piłka nożna została ocalona chociażby przez Mou i jego Chelsea.

Dnia 11.08.2015 o 22:44, Paoro napisał:

/cut/

Szkoda, że oglądając tego pożalcie się bogowie "mistrza" Polski nie można użyć żadnych pozytywnych zwrotów :).

Świetny mecz, powtórka z początku poprzedniego sezonu kiedy w Barcelonie obrona leżała i atak musiał wszystko nadrabiać. Sevilla po raz kolejny (po ostatnim meczu ligowym) pokazała, że z Katalończykami walczyć potrafi jak równy z równym. I niech Pedro zostaje, bo lepszego zmiennika ze świecą szukać.