Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2015 o 11:31, Wszystkozajete napisał:

Właśnie jak widzę te kontuzje w każdym meczu, to wnioskuje, że powinniście zmienić specjalistę
od przygotowania fizycznego, bo to jest przesada co się dzieje i to jeszcze w tak ważnym
momencie sezonu.
Co ciekawe według buków Lech i tak jest zdecydowanym faworytem w starciu z Videotonem.
Wychodzi na to, że tamci są w jeszcze większym kryzysie :)

Wiesz to nie jedynie problem Kolejorza, Legia też ma szpital - Żyro, Pazdan, ten Sreb, Jodłowiec itd.
Do chyba problem kopaczy, że są słabi fizycznie. Druga sprawa to przygotowanie, które też jest słabe. Grasz co 3 dni i już jest problem. Inne kluby które nie grają pucharów nie mają z tym problemów, także ew. awans do LE, może pogrzebać Lecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham piłkę nożną, wielki Mou dostał baty od City brawo! To pokazuje, że nawet nie koniecznie najlepsza drużyna może wygrać i o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 19:23, Paoro napisał:

Kocham piłkę nożną, wielki Mou dostał baty od City brawo! To pokazuje, że nawet nie koniecznie
najlepsza drużyna może wygrać i o to w tym wszystkim chodzi.


City niekoniecznie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No według Mou Chelsea była lepsza, a City po prostu wykorzystało wszystkie sytuacje, jakie miało. Bo widocznie sytuacja jest tylko wtedy, gdy się strzela gola, a jak bramkarz wyjmie (co Begovic robił nie raz) to się nie liczy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie pomysły gdzie można oglądać ligę hiszpańską? Chodzi mi o dobrą jakość.. Ważne by komentatorzy nie byli ruscy :) Bo mnie wkurzają.

Istotne by jakość przypominała w miarę HD.. Na Sopcast nie wiem jak wyszukiwać :(

Mogą być to nawet płatne serwisy i legalne oczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 12:12, lis_23 napisał:

W tv ciągle reklamują iż Liga Mistrzów tylko i wyłącznie na NC+, czy to oznacza, że nie
będzie już meczy w środy na TVP1?


Ponoć nie ;/ Oby była bo byłoby mega chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 12:12, lis_23 napisał:

W tv ciągle reklamują iż Liga Mistrzów tylko i wyłącznie na NC+, czy to oznacza, że nie
będzie już meczy w środy na TVP1?

Nie. Tylko finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2015 o 13:03, mati285 napisał:

> W tv ciągle reklamują iż Liga Mistrzów tylko i wyłącznie na NC+, czy to oznacza,
że nie
> będzie już meczy w środy na TVP1?
Nie. Tylko finał.


W takim razie zostają tylko niemieckie kanały na satelicie.
No chyba, że zakodują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam fajnych butów najlepiej Nike do gry w piłkę nożną, biorę udział w turniejach playarena (do gry w hali lub na orlikach). Przedział cenowy 200-250 zł. Oczywiście jak jakieś fajne są tańsze czy droższe o parędziesiąt złotych a są tego warte to się zastanowię. Do tej pory korzystałem z tradycyjnego wzoru: http://allegro.pl/buty-nike-tiempo-genio-leat...2997217.html coś w tym stylu, ale całe były czarne, z białym znaczkiem, nie pół na pół, ale zajechałem w końcu te buty, no a miałem je od liceum, także z parę lat posłużyły, choć trzeba zaznaczyć, że nie grałem często, raczej okazjonalnie. Teraz gram dwa razy w tygodniu i szukam mocnych butów. Jak oglądam ostatnio te takie ładne nowe buciki od Nike to czy one są trwałe? Czy to jest skóra? Bo wydaje mi się, że to jakieś tworzywo sztuczne, które przy wślizgu lub kontakcie z butem przeciwnika się zedrze lub podrze. Proszę o opinię znawców ;) W ogóle nawet jak się słucha Borka to potrafi powiedzieć, że te nowe buty to starczają piłkarzom na 2-3 mecze góra i dostają od sponsora nowe.. a ja chce butów wytrzymałych na te kilka lat przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 01:55, Ecko09 napisał:

Depay dał ładny popis w obu meczach eliminacji LM. Ciekawe czy w lidze angielskiej tak
samo dobrze będzie grał.

Wiesz to był tylko Club Brugge, liga angielska jest dużo, dużo, nawet o wiele lepsza od belgijskiej. Dlatego wg mnie MU mają szanse na pierwszą "czwórkę" i będą rywalizować o nią z FCL, Kogutami. Pierwsza trójka to wg mojej kolejności MC, Chelsea, Arsenal.

Astana kolejnym klubem z egzotycznego kraju dla piłki nożnej w LM. W ostatniej rundzie trafili na tragiczny APOEL i jest awans. Co do FC Basel i odpadnięcia z przedstawicielem Izreala, to rywal Szwajcarów grał gorzej od Lecha, miał mniej sytuacji podbramkowych, grał typową obronę Częstochowy, ale.. awansował. Pewnie oba kluby zarobią dużo, ale zapewne nic nie wygrają w LM, ew. może trafi im się remis, już widzę jak Real, albo Barca jadą do Kazahstanu hehe cóż kolejny raz brakło trochę szczęścia, bo takie BATE miało łatwą drogę do LM. Dziwna sprawa, no ale chociaż Lech i Legia pograją sobie w LE, a tam już coś mogą wygrać i uciułać trochę pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 10:58, Paoro napisał:

Wiesz to był tylko Club Brugge, liga angielska jest dużo, dużo, nawet o wiele lepsza
od belgijskiej. Dlatego wg mnie MU mają szanse na pierwszą "czwórkę" i będą rywalizować
o nią z FCL, Kogutami. Pierwsza trójka to wg mojej kolejności MC, Chelsea, Arsenal.

Depay ma ogromny potencjał. Teraz tylko dobra praca, brak kontuzji, trochę szczęścia i może być z niego gość pokroju hazarda. Ja jednak stawiam United wyżej, pierwsza trójka. Arsenalowi się przyfarciło w poprzednim sezonie, ale nie należy zapominać, że 4 miejsce na nich czeka. A tak serio to Chelsea na razie kuleje, a na pierwsze miejsce jednak z wielkim bólem stawiałbym City.

Dnia 27.08.2015 o 10:58, Paoro napisał:


Astana kolejnym klubem z egzotycznego kraju dla piłki nożnej w LM. W ostatniej rundzie
trafili na tragiczny APOEL i jest awans. Co do FC Basel i odpadnięcia z przedstawicielem
Izreala, to rywal Szwajcarów grał gorzej od Lecha, miał mniej sytuacji podbramkowych,
grał typową obronę Częstochowy, ale.. awansował.

Przysłowie powiada, że zwycięzców nikt nie sądzi, a do tego bronić też trzeba potrafić. No ewentualnie mieć super szczęście jakie mieliśmy z Niemcami.

Dnia 27.08.2015 o 10:58, Paoro napisał:

Dziwna sprawa, no ale chociaż Lech i Legia pograją sobie w LE, a tam już
coś mogą wygrać i uciułać trochę pkt.


Nie kracz bo legia nie ma dużej zaliczki ;p Nie da się ukryć, że pomimo braku umiejętności czasem jednak polskim ekipom brakowało odrobiny szczęścia, a dla nas wręcz mityczna LM i ciągła chęć bycia pierwszym który od wielu lat tego dokonał wcale nie pomaga. Dla nas liga mistrzów kończy się tam, gdzie dla innych się zaczyna. Na pocieszenie zostaje gra w LE i myśl, że jeszcze jest parę państw, które nigdy swojego przedstawiciela w LM nie miały. A za rok, liczmy na to, że w ostatniej chwili przed upływem 20lat zegar wreszcie się zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zdecydowałem się na NIKE 415119-600 NIKE5 BOMBA PRO BUTY:

https://www.google.com/search?q=NIKE+415119-600+NIKE5+BOMBA+PRO+BUTY&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI5L26iovJxwIVJRFyCh2jSARk&biw=1280&bih=637

Miał ktoś podobne, chodzi mi przede wszystkim czy są ze skóry i czy czasem nie będą śmierdzieć po jakimś czasie, no ale jak będą ze skóry to mniejsze prawdopodobieństwo, zazwyczaj te syntetyczne śmierdzą. Chodzi mi też o wytrzymałość i wygodę. Z tego co wiem mają trochę dłuższe koreczki przez co nadają się na więcej nawierzchni. Proszę o szybkie opinie bo niebawem kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie polskie drużyny awansowały do LE, a tu taka cisza?! Co sie dzieje z tym forum?! Ostatnio było tak 4 czy 5 lat teamu jak grała Wisła z Legią i obie awansowały. Był to rekordowy rok dla polskiej piłki szkoda tylko, że jest tak raz na 5 lat.. Cóż osobiście liczę na rywali z górnej póki jak BVB, Schalke, Liverpool, fajnie było to się oglądało.
Moje typy przed losowaniem:
Tottenham Hotspur FC (medialny rywal) - Celtic FC (rewanż za niesłuszny awans rok temu) - Legia - Dinamo Mińsk (blisko by miała Legia)

BV Borussia 1909 - Liverpool FC - Lech Poznań - Partizan Belgrad -> rywale mocni, także kibicowsko, można byłoby się pokazać w Eurpie, a może i nawet dwie pierwsze by trochę odpuściły/nie doceniły jak Juve i MC swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie grupy:

Napoli - Club Brugge - Legia - Midtjylland

FC Basel - Fiorentina - Lech - Belenenses

Grupa śmierci:

Tottenham - Anderlecht - Monaco - Qarabag

Podsumowując nie trafiliśmy źle, a mogło być gorzej. Czy będzie awans? trudno powiedzieć, Napoli jest faworytem grupy Legii, ale Club Brugge czy Duńczycy z ciężką nazwą do wymówienia to nie są chłopcy do bicia (wyeliminowali Świętych w poprzedniej rundzie), niemniej jeśli Legia ma aspiracje na LM to powinni wyjść z grupy. Co do Lecha to czeka go kolejny dwumecz z FC Basel, może urwiemy im tym razem pkt., Fiorentina to wg mnie ten sam poziom co Szwajcarzy, ostatnio Włosi zaszyli wysoko. No i Belenenses przyznam nie znam tego Portugalskiego klubu. Faworytem nie jesteśmy do wyjścia z grupy, ale kto wie może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech. Jak wiemy to strasznie przemęczona drużyna, która musi już rotować składem. W końcu sezon tak długo trwa, a oni tacy zmęczeni.

Niby nie ma co narzekać, bo jest LE, ale czy tylko ja czuję absmak?

Jak wiemy, oni mają chrapkę na LM w przyszłym roku (póki co Piast na najlepszej drodze; tak, PIAST), więc skoro gra wygląda jak wygląda, to ja się pytam. Co oni odpuszczać będą? Fazę grupową LE czy Ekstraklasę?
W tym pierwszym wypadku musieliby wygrać rozgrywki. W tym drugim wypadku, cóz 4 pkt 7 meczach dobrze wróży walce o mistrza. Tak czy siak to ten cel chyba jest nierealny.

Ale prawdę mówiąc, ja nie wiem, czy mistrz Polski, który kraj reprezentuje w rozgrywkach europejskich to faktycznie powinna być zarazem drużyna, która ma szansę na poważnie włączyć się do elitarnego grona boJOWników o I ligę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przekleić komentarz z Wykop.pl

Dnia 30.08.2015 o 21:33, vonArnold napisał:

Lech wygra Ligę Europy i spadnie z ligi. Po piłkarskim świecie rozejdzie się wieść o sile polskiej ekstraklasy, w
której nie jest się w stanie utrzymać zdobywca europejskiego trofeum. Zachęceni tymi opiniami do polskich
klubów przejdą najlepsi piłkarze, powodując rosnące zainteresowanie Ekstraklasą i umożliwiając rodzimym
ligowcom wspólne treningi z gwiazdami światowego futbolu. W wyniku tego polska piłka rozwinie się w
niespotykany wcześniej sposób, co zaowocuje zwycięstwem na mundialu w 2022 roku. A to wszystko dzięki
Maciejowi Skorży, który wymyślił ten plan w pewien upalny sierpniowy poranek.


Narzekamy na Lecha, ale Legia też nie jest dużo lepsza. Dzisiaj zremisowała 1:1, ale wynik nie oddaje meczu, który Jagiellonia powinna zasłużenie wygrać.
Niestety, taka jest ta nasza Ekstraklasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować