Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2015 o 23:23, Rokuto napisał:

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby postawa piłkarzy Lecha wynikała z chęci wyrzucenia Skorży
(może im dokręcił za bardzo śrubkę na treningach). Oczywiście to tylko taka moja teoria
spiskowa.


Też mi to przyszło do głowy.
A przypadkiem to właśnie Lech nie był tym klubem, w którym już taka sytuacja miała miejsce w poprzednim albo przedostatnim sezonie? Nie pamiętam dokładnie o który klub poszło, ale chyba o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było w Wiśle i chodziło o Petrescu. Dokręcił za bardzo śrubę na treningach i gracze Wisły się obrazili. Po kilku przegranych wywalili go, a sam Pertescu powiedział, że nie chce mieć nigdy więcej do czynienia z polskimi piłkarzami.
Operacja Petrescu to majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagła odmiana Cracovii też była dziwna po odejściu Podolińskiego. Goście co prosto nie umieli kopnąć piłki (Cetnarski, Zjawiński) zaczęli nagle się wyróżniać.

Co do Lecha zamrożenie premii okej, ale pomysł z pensjami jest bez sensu. Z tego co wiem jeśli piłkarz nie otrzyma przez 60 dni wypłaty może dążyć do rozwiązania umowy. Czyli będzie tak samo. No chyba że szefowie Leszka w taki genialny sposób chcą pozbyć się szrotu w postaci Kadara czy Thomalli :D

Odpuszczanie pucharów byłoby trochę słabe, bo Lech desperacko potrzebuje punktów do rankingu UEFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 02:06, szymon092 napisał:

Nagła odmiana Cracovii też była dziwna po odejściu Podolińskiego. Goście co prosto nie
umieli kopnąć piłki (Cetnarski, Zjawiński) zaczęli nagle się wyróżniać.

W ogóle by mnie to nie zdziwiło. Mam wrażenie, że w większości polskich klubów takie sytuacje się zdarzały. Za starego trenera nie potrafią grać, przychodzi nowy i okazuje się, że coś tam jednak potrafią, a po pewnym czasie znowu to samo. Koło zamknięte.

Dnia 15.09.2015 o 02:06, szymon092 napisał:

Co do Lecha zamrożenie premii okej, ale pomysł z pensjami jest bez sensu.

Chodzi o wypłaty za zwycięstwa lub remisy w fazie grupowej LE, a nie o pensje wynikające z podpisanego kontraktu.

Dnia 15.09.2015 o 02:06, szymon092 napisał:

Odpuszczanie pucharów byłoby trochę słabe, bo Lech desperacko potrzebuje punktów do rankingu
UEFY.

Punkty potrzebne są zarówno Lechowi jak i polskiej lidze. Szkoda, że tak do tego podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2015 o 16:33, Rokuto napisał:

> Co do Lecha zamrożenie premii okej, ale pomysł z pensjami jest bez sensu.
Chodzi o wypłaty za zwycięstwa lub remisy w fazie grupowej LE, a nie o pensje wynikające
z podpisanego kontraktu.


Ziomeczku ale w artykule piszą, że pensje też zostały wstrzymane z tym, że nieoficjalnie o tym wiadomo. I stąd stwierdzenie bezsensowności tego pomysłu.

Dnia 15.09.2015 o 16:33, Rokuto napisał:

> Odpuszczanie pucharów byłoby trochę słabe, bo Lech desperacko potrzebuje punktów
do rankingu
> UEFY.
Punkty potrzebne są zarówno Lechowi jak i polskiej lidze. Szkoda, że tak do tego podchodzą.


Tak ale podział punktów i w ogóle ułatwi ewentualny awans w pucharach, grunt to żeby nie stracić za bardzo do czołówki samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 16:48, szymon092 napisał:

Ziomeczku ale w artykule piszą, że pensje też zostały wstrzymane z tym, że nieoficjalnie
o tym wiadomo. I stąd stwierdzenie bezsensowności tego pomysłu.

Możesz zacytować? Ja widzę tylko

Dnia 15.09.2015 o 16:48, szymon092 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że teraz tylko od podstawy piłkarzy w lidze będzie zależeć, czy dostaną pieniądze,
które zarobią w zwycięstwach w fazie grupowej Ligi Europy.

Czyli pensje zostają.
Chyba, że coś nie doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: "Z finansowych spraw to nie wszystko. Wiemy nieoficjalnie, że na razie wstrzymane zostały również wypłaty pensji. Tylko szybka poprawa wyników sprawi, że przelewy pójdą na konta poznańskich zawodników." Ja o całej akcji dowiedziałem się wczoraj z weszło. A tutaj Stano poruszył jeszcze tę kwestię http://weszlo.com/2015/09/15/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-126/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przeoczyłem. Różnie bywa z tym "nieoficjalnie", ale jeśli to prawda, to należą się solidne kary dla tego klubu (już sam fakt odpuszczenia LE, to kpina i zasługuje na potępienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 19:36, Rokuto napisał:

Faktycznie, przeoczyłem. Różnie bywa z tym "nieoficjalnie", ale jeśli to prawda, to należą
się solidne kary dla tego klubu (już sam fakt odpuszczenia LE, to kpina i zasługuje na
potępienie).

Z tym odpuszczaniem LE to ja bym jeszcze nie był taki pewny. Głównie zależy to od tego jaki Skorża będzie wpuszczał skład, piłkarze napewno będą z siebie dawać wszystko, bo to najlepsza okazja by się wypromować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 19:40, Hoplita napisał:

Z tym odpuszczaniem LE to ja bym jeszcze nie był taki pewny. Głównie zależy to od tego
jaki Skorża będzie wpuszczał skład, piłkarze napewno będą z siebie dawać wszystko, bo
to najlepsza okazja by się wypromować.

Tak i sprytnie ściągnięto presję z piłkarzy. Jak wypadną słabo, to powiedzą, że koncentrują się na lidze. Obawiam się, że Skorża nie będzie ryzykował i będzie walczył głównie w lidze, a jak w LE wyjdzie, to wyjdzie, a jak nie, to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2015 o 23:45, Paoro napisał:

Ma ktoś fotę lub filmik z otwartym złamaniem Shaw''a?

Złamanie otwarte na razie nie jest potwierdzone - to chyba dramatyczny wymysł komentatorów. Wszystko co przekazano oficjalnie to ''double fracture'', czyli złamanie dwumiejscowe. Teoretycznie oznacza dwumiejscowe uszkodzenie jednej kości, ale w tym wypadku może oznaczać złamanie dwóch. Jeśli do tego by dołożyć złamanie otwarte to byłby zupełny dramat, a już podany czas powrotu do zdrowia to 4-6 miesięcy.

Co do samego urazu... na googlach aż za wiele jest obrazków, a jeśli ci zależy na technice operacyjnej to polecam MedTube lub WebSurg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpoczęła się LM, sprawdzam program na dziś i na TVP1 nie ma żadnego meczu, więc całość przeszła na N+? Masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 13:07, lis_23 napisał:

Wczoraj rozpoczęła się LM, sprawdzam program na dziś i na TVP1 nie ma żadnego meczu,
więc całość przeszła na N+? Masakra ...

Chyba tak bo słyszałem w radiu, że Nka ma LM na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 13:07, lis_23 napisał:

Wczoraj rozpoczęła się LM, sprawdzam program na dziś i na TVP1 nie ma żadnego meczu,
więc całość przeszła na N+? Masakra ...


Już od dawna wiadomo, że nie będzie LM w TVP niestety, albo może i stety, bo Ci komentatorzy z TVP nie są według mnie najwyższych lotów, jedyne Szpaku buduje klimat dawnych lat ;)

Co do wczorajszych meczów, to chciałoby się rzec - City jak zwykle w europejskich pucharach, widać będzie ich czekał ciężki bój o wyjście z grupy z Juve i Sevillą i nie zdziwię się jak tą rywalizację przegrają. United też dało ciała, ale tam mocno zawinił sędzia, bo inaczej by mecz wyglądał po czerwonej kartce dla tego gracza co złamał nogę Shawowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2015 o 14:16, Wszystkozajete napisał:


Już od dawna wiadomo, że nie będzie LM w TVP niestety, albo może i stety, bo Ci komentatorzy
z TVP nie są według mnie najwyższych lotów, jedyne Szpaku buduje klimat dawnych lat ;)

Sorry, ale meczy nie ogląda się dla komentatorów i dla jakości komentarza, tylko dla samego meczu, a tak, kibice nie posiadający tv satelitarnej ( bo w moim bloku jest zakaz ) ani N+ na kablówce, muszą się obejść smakiem ...
Gdy pytałem tu wcześniej czy mecze LM będą w TVP czy tylko na N+ odpisano mi, ze tylko finał jest zarezerwowany. Jak widać, mylono się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2015 o 14:31, lis_23 napisał:

Gdy pytałem tu wcześniej czy mecze LM będą w TVP czy tylko na N+ odpisano mi, ze tylko
finał jest zarezerwowany. Jak widać, mylono się.


Jeśli dobrze rozumiem, to tylko finał ma pokazać TVP i całkiem możliwe, że tak będzie - nie wiem, bo nie wybiegam tak daleko w przyszłość, ale pewnie gdzieś jakieś info jest. Podobnie było zresztą w przypadku finału Ligi Europy, mimo że wcześniejszych meczy tych rozgrywek w TVP nie było, to finał pokazywali i pewnie tak będzie w tym roku z LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki ten Vranjes, w Gdańsku się pewnie cieszą, że go oddali.. ostatnio zawalił dwie bramki Legii, a w dzisiejszym meczu z Duńczykami najsłabszy gracz. Zobaczymy co zrobi Leszek w rezerwowym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować