Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jak po cichu liczę, że polskie drużyny w LE nie odpuszczą walki o trofeum najlepszej drużyny od tyłu 4 miejsca fazy grupowej LE. Swego czasu Legia była blisko historycznego rekordu 0 pkt i 0 goli, ale niestety zawalili bodajże ostatnią kolejkę.

Legia z taką grą ma szanse w tym roku na poprawę swojej postawy.
A Lech? Cóż, grając rezerwami także. :)
A może te rezerwy to niegłupi pomysł, wszakże poza trenerem i chyba tylko jednym zawodnikiem z pierwszego składu nikt tam ambicji nie ma (no chyba, że ci też symulują), a tak to się jeszcze okaże, że Lech ma jakieś perły na ławie.

A przyszłym roku Piast wywalczy LM i zniszczy Real w finale 4:1!!!

[dream mode off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2015 o 22:39, vonArnold napisał:

A Lech? Cóż, grając rezerwami także. :)

Dobry mecz zmienników, szczególnie Kadar rozegrał chyba najlepsze spotkanie jak dotąd w Lechu. Obrona bardzo dobrze, pod koniec meczu Kebba już nie wyrabiał, poza tym miał żółtą kartę, ale z Arajuurim o obronę jestem spokojny. Cóż gramy w 10 i to bez napastnika, także nie strzelamy bramek. Thomalla to pomyłka. Gorszy chyba od samego Ubiparipa :P wiadomo, jak się nie da wygrać to trzeba zremisować, jest jeden pkt. Legia póki co ma zero, no ale Furman i Vranjes to dziś zagrali koncertowo w środku pola :( W Lechu brakuje takiego Nikolicia, a w Legii zdrowego środka pola, lub takiego jak ma Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Lech to ma aktualnie bardzo zdrowy środek pola xD

Człowieku Vranjes jest spoko na środek pola ale w lidze do takiego klubu jak Lechia, poza tymi idioci z Legii kupili go z myślą o lewej obronie ponoć czekam na ten kabaret. A ta duma u Ciebie po stwierdzenie, że macie jeden punkt, a Legia zero bezcenna. A i to że Lech gra rezerwowym składem nie jest usprawiedliwiniem. Liczy się tylko końcowy wynik. Szkoda mi was trochę bo mieliście bardzo poukładane w tym klubie, a tutaj nerwowe ruchy z premiami, być może wypłatami, a teraz prezesi ustalają skład. A jakbyś coś się sapał to nie kibicuję ani Lechowi, ani Legii. Obu życzę powodzenia w pucharach, bo chodzi o całą Polską piłkę.

https://www.facebook.com/ccpl/photos/a.425455005021.375310.410356000021/10156047882320022/?type=1&fref=nf co tu się w komentarzach dzieje pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 23:20, Ecko09 napisał:

Zaraz co, w całym sezonie strzelili 5 goli?!

W Ekstraklasie tak. Co najlepsze zdobyli tylko 4 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 21:32, LastOrder napisał:

Lol co Lewandowski robi . W 15 minut 5 goli . Banan sam się robi na ustach .


Nie w 15 a w 9 minut ;) Akurat byłem w pracy a mecz leciał na Eurosport 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 19:50, Rokuto napisał:

FIFA oficjalnie podała termin Mistrzostw Świata w 2022 roku w Katarze. Odbędą się w dniach
21 listopada - 18 grudnia.

Super... Nie wiem jak wam, ale mi MŚ czy ME w piłce nożnej kojarzą się z piękną imprezą na.... koniec sezonu. Polskie lato, tuż przed wakacjami, po finałach LM i LE i po wszystkich kolejkach na krajowych podwórkach. Rozumiem, że ktoś się połasił na $$$ i zapomniał o wszystikch innych aspektach, ale przecież to rozwalanie biznesu. Jak oni sobie wyobrażają terminarze czy przerwę dla piłkarzy?? Dla mnie chory pomysł. Rozumiem też, że piłka nożna to sport dla wszystkich, otwarty na świat, ale nie podoba mi się bardzo, że stała się już bardziej biznesem niż sportem. Póki była na równi jeszcze dało się to znieść, ale FIFA i UEFA skutecznie próbują chronić nie sport, ale biznes, a przede wszystkim swój biznes. Do tego Qatarczycy, którzy już w piłce ręcznej o mało nie pokazali jak można kupić nie tylko imprezę, ale i tytuł mistrzowski. Nie podoba mi się taka wizja tychże MŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, dla nas to straci zupełnie klimat. Lato, browar, ogródek piwny. Zresztą jak są tacy bogaci to niech zrobią jakieś klimatyzowane stadiony. A nie wywalają cały piłkarski świat na drugą stronę. Z tego co wiem to starają się utalentowanych juniorów już ściągać do siebie, tak samo jak speców od trenowania młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że rozegranie MŚ w Katarze w innym terminie niż końcem roku, to "zabójstwo" dla piłkarzy oraz poziomu piłki. Latem (czyli wtedy, gdy rozgrywane są normalnie MŚ) temperatura w Katarze oscyluje w okolicy 50 stopni Celsjusza. Mniejsza intensywność,bardzo częste przerwy na nawodnianie zawodników (publiczność też musiałaby dostawać często pić) nie sprzyja atrakcyjności spotkań.
FBI bada sprawę przyznania MŚ Katarowi (oraz Rosji). Nie zdziwiłbym się, gdyby coś znaleźli, szczególnie, gdy Blatter w dziwnych okolicznościach zrezygnował z prezydentury FIFA.

@Kadaj
W Premier League panika. Jak to tak można nie grać przed świętami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 21:07, Rokuto napisał:

Prawda jest taka, że rozegranie MŚ w Katarze w innym terminie niż końcem roku, to "zabójstwo"
dla piłkarzy oraz poziomu piłki. Latem (czyli wtedy, gdy rozgrywane są normalnie MŚ)
temperatura w Katarze oscyluje w okolicy 50 stopni Celsjusza. Mniejsza intensywność,bardzo
częste przerwy na nawodnianie zawodników (publiczność też musiałaby dostawać często pić)
nie sprzyja atrakcyjności spotkań.


Wiem, wiem że wtedy w Qatarze jest chłodniej, ale skoro wiadomo, że czerwiec jest tam za gorący no to sorry Winnetou, ale wtedy nie przyznaje się im takiej imprezy. To może za chwile dadzą MŚ jakiejś Algierii czy innemu państwu który ma dostęp do Sahary ii zbudują stadiony na największej pustyni świata, a żeby nikogo nie przegrzać mecze będą rozgrywane w systemie ''jeden mecz na tydzień''.

Dnia 25.09.2015 o 21:07, Rokuto napisał:

FBI bada sprawę przyznania MŚ Katarowi (oraz Rosji). Nie zdziwiłbym się, gdyby coś znaleźli,
szczególnie, gdy Blatter w dziwnych okolicznościach zrezygnował z prezydentury FIFA.


Nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach.

Dnia 25.09.2015 o 21:07, Rokuto napisał:

@Kadaj
W Premier League panika. Jak to tak można nie grać przed świętami?!


No właśnie! A Boxing Day??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej się przyzwyczajcie do takiego stanu rzeczy.

W MLS przerwa jest zimą, nie latem, a kto wie czy i ten model się za x lat nie przyjmie, jeśli piłka nożna kiedykolwiek na dobre wyjdzie, pod kątem tego co określamy światowym poziomem gry, poza Europę. A tam gdzie poziom zwykle wysoki to i też wielka kasa do zrobienia.

Już niegdyś zastanawiano się, co byłoby gdyby, piłka nożna podbiła rynek amerykański. Pierwsze objawy tego są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 22:15, Luk04229 napisał:

Wiem, wiem że wtedy w Qatarze jest chłodniej, ale skoro wiadomo, że czerwiec jest tam
za gorący no to sorry Winnetou, ale wtedy nie przyznaje się im takiej imprezy. To może
za chwile dadzą MŚ jakiejś Algierii czy innemu państwu który ma dostęp do Sahary ii zbudują
stadiony na największej pustyni świata, a żeby nikogo nie przegrzać mecze będą rozgrywane
w systemie ''jeden mecz na tydzień''.

Żeby nie było. Nie bronię decyzji przyznania Katarowi MŚ. Idiotyczny pomysł i wiadomo o co poszło (załączone zdjęcie idealnie to obrazuje). Ale skoro już mleko się rozlało, a nikt nie ma wystarczających jaj, żeby to przerwać, to wydaje mi się, że nie ma lepszego wyjścia z tej sytuacji. Niestety.

Ciekawostka.
Szwajcarski prokurator generalny wszczął oficjalne postępowanie w sprawie Blattera podejrzewanego o korupcję.
Źródło: http://www.telegraph.co.uk/sport/football/sepp-blatter/11891462/Sepp-Blatter-under-criminal-investigation-at-Fifa-live.html

20150925222221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować