Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Lech-FC Basel
Słaby Lech, słabe Basel i jeszcze słabszy sędzia (mylił się w obydwie strony).

Legia pewnie dostanie kilka bramek od Napoli, bo to co wyprawia ich obrona to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 22:54, vonArnold napisał:

Legia nie zawiodła. Jeszcze 4 mecze do osiągnięcia celu i pobicia rekordu.

Może być ciężko, bo Brugge tez nie za bardzo ogarnia co się na boisku dzieje. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 22:54, vonArnold napisał:

Legia nie zawiodła. Jeszcze 4 mecze do osiągnięcia celu i pobicia rekordu.

Jeśli Berg nie będzie wystawiał Nikolica od początku, to spokojnie pobiją rekord.

Najśmieszniejsze jest to, że Legia zagrała lepiej od Lecha. Ogólnie spotkanie stało na wyższym poziomie, niż to co zaprezentowali piłkarze Lecha i Bazylei. Ciekawe czy Berg zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zwłaszcza, że prawdopodbnie Berga już niedługo nie będzie to sobie może wystawiać.

Lecha nie widziałem, ale 1 strzał na bramkę, brak kogolwiek w formie tam. Mówi za samo za siebie. Ciekawe gdzie kolega od wielkiego leszka. Z Lechem jest problem, że oni nawet nie wiedzą jak wyjść z tego kryzysu.

Legia na pewno brawo Kuciak, dobra gra w defensywie w pierwszej połowie, w drugiej to się posypało brak sił i w ogóle. Fajnie, że Pazdan w formie cały czas, nawet jak gra na nieswojej pozycji. Jakieś punkty Legia uzbiera raczej. Higuain? Tak się ucisza stadiony, bramka klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 01:29, szymon092 napisał:

No zwłaszcza, że prawdopodbnie Berga już niedługo nie będzie to sobie może wystawiać.

Zapewne następny mecz w lidze zaważy o dalszych losach Berga.

Dnia 02.10.2015 o 01:29, szymon092 napisał:

Lecha nie widziałem, ale 1 strzał na bramkę, brak kogolwiek w formie tam. Mówi za samo
za siebie. Ciekawe gdzie kolega od wielkiego leszka. Z Lechem jest problem, że oni nawet
nie wiedzą jak wyjść z tego kryzysu.

1 strzał i to w 89 minucie. Gdyby Lech grał w piłkę, to spokojnie pokonaliby Basel, bo grali słabo. Fakt, że Lechowi w 10 (około 70 minuty chyba) udało się zdominować Basel, mówi sam za siebie. Nie mają typowego napastnika i nie ma kto kończyć akcji. Skorża ma problem i nawet nie wie co jest jego przyczyną.

Dnia 02.10.2015 o 01:29, szymon092 napisał:

Legia na pewno brawo Kuciak, dobra gra w defensywie w pierwszej połowie, w drugiej to
się posypało brak sił i w ogóle. Fajnie, że Pazdan w formie cały czas, nawet jak gra
na nieswojej pozycji. Jakieś punkty Legia uzbiera raczej. Higuain? Tak się ucisza stadiony,
bramka klasa.

Legia mnie zaskoczyła. Patrząc na to, jak Termalica gniotła Legię, spodziewałem się, że 2:0 to będzie do 30 minuty, a tutaj zagrali całkiem nieźle. Brakowało Nikolica, Kucharczyk pełno niedokładnych dograń. Trudno coś strzelić, gdy się wychodzi 3 zawodników na co najmniej 8 broniących. Pazdan wielki plus i dobrze, że ma okazję pograć przeciwko poważnym klubom na arenie międzynarodowej. Przyda nam się taki w reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze powołania Nawałki nie napawają optymizmem.. Mila, Peszko - rezerwowi w przeciętnej Lechii. A gdzie powołanie dla Zwolińskiego, Janusa?! Cóż trzeba zaufać niewiarygodnej formie Lewego i oby o awans nie czekać do ostatniego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 01:38, Paoro napisał:

Najnowsze powołania Nawałki nie napawają optymizmem.. Mila, Peszko - rezerwowi w przeciętnej
Lechii. A gdzie powołanie dla Zwolińskiego, Janusa?! Cóż trzeba zaufać niewiarygodnej
formie Lewego i oby o awans nie czekać do ostatniego meczu.


Takich graczy, którzy trochę wyróżniają się ponad przeciętność w żałosnej Ekstraklasie to sobie można powoływać na mecz z San Marino albo rezerwami Azerbejdżanu, a nie na 2 decydujące o awansie mecze eliminacji. Ogólnie z tej ligi nie ma nikogo, kto podniósłby ogólny poziom gry repry, ale ktoś musi zostać powołany, dlatego Nawałka stawia na tych co zawsze, jak Mila czy Peszko. Chociaż formą nie powalają, to przynajmniej mają jakieś tam doświadczenie i są zgrani z resztą drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 11:39, Wszystkozajete napisał:

Takich graczy, którzy trochę wyróżniają się ponad przeciętność w żałosnej Ekstraklasie
to sobie można powoływać na mecz z San Marino albo rezerwami Azerbejdżanu, a nie na 2
decydujące o awansie mecze eliminacji. Ogólnie z tej ligi nie ma nikogo, kto podniósłby
ogólny poziom gry repry, ale ktoś musi zostać powołany, dlatego Nawałka stawia na tych
co zawsze, jak Mila czy Peszko. Chociaż formą nie powalają, to przynajmniej mają jakieś
tam doświadczenie i są zgrani z resztą drużyny.

Myślisz, że Mila i Peszko mają szanse wejść na boisko w tych dwóch meczach? Lepiej niech nowi poczują klimat meczów o stawkę, atmosferę w drużynie przed takimi meczami. Na skrzydłach zagrają Kuba i Grosicki, bo to są teraz nasi najlepsi skrzydłowi. A środek pola to pewnie znów Krychowiak z Linettym/Mączyńskim/Jodłowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Mourinho przetrwa na stanowisku trenera Chelsea. To co on wyrabia, to ja nie wiem. Chelsea ma jeden z najgorszych wyników straconych bramek w lidze, a skład defensywny praktycznie ciągle bez zmian. Ciężko mi się wypowiadać konkretnie, bo praktycznie przestałem oglądać mecze już zeszłej wiosny gdy gra Niebieskich stała się męczarnią dla oka... Ale Ivanović raczej jest od początku sezonu nie bez powodu obwiniany o słabą formę przez większość kibiców, a w każdym meczu ma pewny plac na prawej obronie. Czemu nie wróci tam Azpilicueta, a na lewej paru meczy szansy nie dostanie Baba, który zagrał ledwie parę razy? Mourinho chyba wierzy, że w końcu los się odwróci i ciągle brnie w to samo rozwiązanie... Czemu nie zagra nawet bohater tego dziwacznego transferu jakim jest Papy Djilobodji, gorzej chyba już nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka spotkań Chelsea w Premierleague w tym sezonie widziałem i mogę napisać, że jeśli kibicujesz The Blues, to dobrze że nie oglądasz jej w tym sezonie, bo byś się załamał. Tak tragicznej obrony w klasowej drużynie to ja chyba nie widziałem, wczoraj np. Terry, Cahill i Ivanović prezentowali poziom podwórkowy, dając się objeżdżać graczom Sotonu jak dzieci na lekcjach wuefu. Jedynie Azpilicueta gra przyzwoicie, ale sam niewiele może zdziałać. W ataku gra wcale nie wygląda lepiej, w zasadzie nie ma w zespole zawodnika, o którym można by powiedzieć, iż trzyma formę z ubiegłego sezonu, jedynie William ostatnio ciągnie ten wózek swoimi golami z rzutów wolnych, ale tak to za dużo się ugra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 23:46, ManweKallahan napisał:

ciach


Cóż tak jak w Lechu tak w Chelsea młodym piłkarzykom odbiła sodówa po mistrzostwie, nie chce im się [m-Z] na treningach to zwalniają trenerów. Zaraz ktoś powie jak nie potrafi ogarnąć szatni taki Mou czy Skorża to tym bardziej trzeba ich zwolnić.. no a piłkarzyny biorą kasę dalej i to coraz większą. DRAMAT, te całe kosmiczne pensje niszczą tą dyscyplinę, już dawno wymknęło się to z pod kontroli, tylko garstce należą się te pieniądze, tylko tym którzy dążą do doskonałości i bycia Legendarnymi jak Messi, Kryśka Ronaldo, Lewandowski - pokroju takich graczy należą się pieniądze, reszta gwiazdorków niech się najpierw weźmie do roboty.

Dzisiaj fajny mecz Bayern - BVB obejrze tym bardziej, że Lewy w formie. Pojedynek najlepszy snajperów Bundesligi, no ale Aubemayang strzela karne i przynajmniej 3 z 9 jego goli to właśnie karne, Lewy niestety nie strzela w Bayernie, także tym bardziej brawa dla Roberta niech pokaże w Monachium kto jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia ledwo co zremisowała z Górnikiem Zabrze 2:2 (podobno niesłuszny karny dla Legii, ale nie mogę znaleźć dobrej powtórki). Najprawdopodobniej dojdzie do zmiany trenera. Czerczesowa widziano dzisiaj w Warszawie i podobno dopina szczegóły kontraktu.
Tymczasem w Krakowie Cracovia prowadzi z Lechem 3:0. Chyba Skorża też pożegna się z klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 15:56, Zekzt napisał:

Degrad -1, słownictwo.


Proszę o usunięcie tego napisu i gdzie się zmienia tytuł własnotytułowca, bo nie pamiętam, a chce wrócić do poprzedniego.

Kolejne dwie brameczki Lewego i Bayern wygrywa 5:1. Kozak z niego byle dali mu jeszcze te karne strzelać, z drugiej strony Robert i tak zostanie królem strzelców 12 bramek po 9 kolejka i on jest z Polski! Co do Lecha wstyd, żenada, po 3 minutach (sic!) piłkarzyny pozwoliły strzelić sobie 2 bramki i było po meczu. Coś mi się wydaje, że mają zatarg ze Skorżą i postanowili wyrzucić go z klubu, szkoda, bo to jeden z lepszych trenerów w lidze, niestety nie ma pusuchy wśród piłkarzy, czy to swego czasu Ljuboja czy teraz piłkarzyny na taczce go potrafią wywieź. Cóż mam nadzieje, że nowa miotła przyjdzie taka jak ta w Legii, prawdziwy kat dla gwiazdorków, marzy mi się Petrescu, albo chociaż Smuda, który by zakatował ich na zimowym obozie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 20:35, Paoro napisał:

Kolejne dwie brameczki Lewego i Bayern wygrywa 5:1. Kozak z niego byle dali mu jeszcze
te karne strzelać, z drugiej strony Robert i tak zostanie królem strzelców 12 bramek
po 9 kolejka i on jest z Polski!


Po pierwsze, moim zdaniem Bayern właśnie dziś wygrał Bundesligę. Przewaga robi się pokaźna nad resztą rywali i nawet jak Guardiola zacznie rotować mocniej składem (a jest kim; bo z czasem wymagać tego będzie LM) to i tak ich BvB, ani nikt inny nie dogoni.
Po drugie, samo BvB może i złapało zadyszkę, ale sądzę, że wrócą do czasów świetności i sezon w top3 zakończą. Na podium jeszcze Schalke by się załapało (może to nic nowego, typowy układ tabeli sprzed paru sezonów), ale w zawodzące w tym sezonie Bayer i Wilki powątpiewam.
Po trzecie, sam nie wiem, czy przód w postaci dwóch napastników: Lewandowski i Muller z dwóch skrzydłowych: Costa i drugi skrzydłowy (tu akurat Guardiola trochę rotuje, brak stałego zawodnika na tej pozycji) nie stał się jednym z najlepszych na świecie.

Costa nie dość, że szybki, zwinny, to jeszcze gra zespołowo.

Po czwarte, czy zauważył ktoś, że gdy ten muzułmański łysy gbur [Robben] leczy kontuzję, to Bayern o wiele skuteczniej gra z przodu? Lewandowski ma więcej piłek? Wnioski nasuwają się oczywiste: Ribery i Robben do odstrzału, są młodsi i lepsi na ich pozycje.


>Co do Lecha wstyd, żenada, po 3 minutach (...)

Jak tak dalej pójdzie to ten sezon zakończy się tragifarsą. Żeby z ekstraklasy miały odpaść dwa tak utytułowane kluby jak Lech i Górnik? Po podziale punktów to oczywiście strata zmaleje, ale jak dalej będą ich ogórasy ogrywać, to cóż, czegoś podobnego dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować