Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2015 o 17:14, MisticGohan_MODED napisał:

Jak to zawsze przy naszej drużynie bywa - na spokojnie (i trzeźwo) oglądać się nie dało...
grunt, że awansowali.


Nie dało się do tego stopnia, że jeden technolog u nas w zakładzie dziś do roboty nie dotarł =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:24, Zekzt napisał:

> Jak to zawsze przy naszej drużynie bywa - na spokojnie (i trzeźwo) oglądać się nie
dało...
> grunt, że awansowali.

Nie dało się do tego stopnia, że jeden technolog u nas w zakładzie dziś do roboty nie
dotarł =)


A ja narzekania styl nie kminię, bo wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodziło, a Irlandia akurat w piłkę grała średnio, bardziej jakieś zapasy. Ale przecież ta kadra gra atrakcyjnie jak na ostatnie wyczyny. I kontry i gra pozycyjna. Sam żałuje, że jestem wyłączony z oglądania meczów w pubach aktualnie, ale picie traktuje jako przyjemność, a nie coś co uatrakcyjnia grę albo kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:52, szymon092 napisał:

A ja narzekania styl nie kminię, bo wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodziło, a Irlandia
akurat w piłkę grała średnio, bardziej jakieś zapasy. Ale przecież ta kadra gra atrakcyjnie
jak na ostatnie wyczyny. I kontry i gra pozycyjna. Sam żałuje, że jestem wyłączony z
oglądania meczów w pubach aktualnie, ale picie traktuje jako przyjemność, a nie coś co
uatrakcyjnia grę albo kobiety.

Wydaje mi się, że tu nie chodzi o styl, ale o te ciągłe emocje wynikające z tego, że nie potrafimy dobić naszego przeciwnika strzelając mu kolejne bramki. Jednobramkowe prowadzenie jest bardzo ulotne, co zresztą pokazały mecze ze Szkocją (tam to nawet zaczęliśmy przegrywać) i Irlandią (głupi błąd Pazdana oraz sędziego (chociaż może lepszy karny od kartki dla środkowego obrońcy przy tak grających Irlandczykach)).
Podobne emocje towarzyszą meczom siatkarzy i piłkarzy ręcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 20:17, Rokuto napisał:

> A ja narzekania styl nie kminię, bo wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodziło, a Irlandia

> akurat w piłkę grała średnio, bardziej jakieś zapasy. Ale przecież ta kadra gra
atrakcyjnie
> jak na ostatnie wyczyny. I kontry i gra pozycyjna. Sam żałuje, że jestem wyłączony
z
> oglądania meczów w pubach aktualnie, ale picie traktuje jako przyjemność, a nie
coś co
> uatrakcyjnia grę albo kobiety.
Wydaje mi się, że tu nie chodzi o styl, ale o te ciągłe emocje wynikające z tego, że
nie potrafimy dobić naszego przeciwnika strzelając mu kolejne bramki. Jednobramkowe prowadzenie
jest bardzo ulotne, co zresztą pokazały mecze ze Szkocją (tam to nawet zaczęliśmy przegrywać)
i Irlandią (głupi błąd Pazdana oraz sędziego (chociaż może lepszy karny od kartki dla
środkowego obrońcy przy tak grających Irlandczykach)).
Podobne emocje towarzyszą meczom siatkarzy i piłkarzy ręcznych.

Póki tak się kończy to nawet lepiej, że są te emocje ;) Ale nie zawsze tak będzie, więc mogliby się nauczyć kontrolować rywala porządnie. I w sumie chyba kolejnym problemem tej drużyny jest to że po strzelonej bramce mają problemy z koncentracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 21:01, szymon092 napisał:

Póki tak się kończy to nawet lepiej, że są te emocje ;) Ale nie zawsze tak będzie, więc
mogliby się nauczyć kontrolować rywala porządnie. I w sumie chyba kolejnym problemem
tej drużyny jest to że po strzelonej bramce mają problemy z koncentracją.

Ze Szkocją Polacy potrafili kontrolować grę, a dokładniej to chodzi mi o pierwszą połowę. Byłem pod wielkim wrażeniem. Zabrakło tego w meczu z Irlandią. Teraz Nawałka będzie miał więcej czasu, żeby przećwiczyć schematy, a może nauczy ich kontrolować rywala.

Mecze towarzyskie:
13 listopada Stadion Narodowy Polska-Walia
17 listopada Wrocław Polska-Czechy
Solidni przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 23:46, Wipu napisał:

Wiedziałem, że Niemcy zagrają na utrudnienie nam pozycji w grupie. Odgórny rozkaz z góry
za to, że Polska wybrała Prezydenta innego niż chciały tego władze niemieckie.



Quasi polityczna propaganda na granicy teorii spisku w temacie sportowym? Poważnie. Nie wcisnę za to ostrzeżenia, ale naprawdę, żeby to był pierwszy i ostatni taki głupi dopisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Kogo Wam będzie brakowało i kto Was najmocniej zaskoczył pozytywnie w tych eliminacjach?
Mnie osobiście szkoda Holandii, coś się u nich rozregulowało na maksa widzę.
Z pozytywnych zaskoczeń (nie patrząc na nasze Orły) to Islandia i Austria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 23:34, haderQ napisał:

Kogo Wam będzie brakowało i kto Was najmocniej zaskoczył pozytywnie w tych eliminacjach?

Holandii będzie brakowało tylko ze względu na "markę", nie na grę, bo nic prezentowali. Zawiodłem się totalnie na Niemcach. Wiem, że trzon kadry odszedł, ale to nie powinno mieć AŻ tak wielkiego wpływu.
Z pozytywnych: Polacy, Irlandczycy, Słowacja (nie przypuszczałem, że aż tak dobrze im pójdzie) i nawet Anglia (za 10 zwycięstw w grupie i komplet punktów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że na Euro nie pojedzie Holandia (co przy tych łatwiejszych eliminacjach tym bardziej wydaje się sensacją), za to pojedzie Albania ;)
Szkoda Węgrów, którzy byli już prawie pewni bezpośredniego awansu z 3 miejsca, ale zwycięstwo Turcji po golu w 89 min. przy jednoczesnej porażce Łotwy z Kazachstanem sprawiło, że to Turcy rzutem na taśmę wskoczyli na szczyt klasyfikacji drużyn z 3 miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skazywany na pożarcie Kolejorz wygrywa na wyjeździe z Fiorentiną 2:1! Brawo! To może być moment przełomowy, w weekend klasyk z Legią oj będzie ciekawie. Ostatnio mało się udzielam, ale ani klimatu, a w ogóle to nowe forum tak nieprzyjemne do pisania, że już pewnie będę pisał tu naprawdę okazjonalnie. Podsumowując ostatnia drużyna Ekstraklasy wygrywa z liderem Serie A, co się porobiło, piłka klubowa rośnie w siłę nawet bardziej niż reprezentacyjna ;) aż strach pomyśleć co zrobi dziś Legia, która przecież jest 3 drużyną Ekstraklasy.. co do meczu to świetny Burić, dobra obrona przypomnę było w pewnym momencie 2:0 dla Lecha, Fiorentina kontaktowego gola strzeliła w 90 minucie, a mecz kończyła w 10, po czerwieni dla jednego z ich graczy w doliczonym czasie gry. Brawo! Lech wiceliderem grupy LE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*zieeew*
Tym razem nudne derby Manchesteru, oba zespoły oddały chyba po jednym cennym strzale na bramkę rywala. Na dłużej zapamięta się tylko krwawiącego Rooneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nowe forum coś nie służy jak w tak popularnym temacie od czasów nowego forum, ktoś coś napisze co 18 dni :D Oglądałem mecz Norwegia-Węgry i antyfutbol, tragedia, gorzej niż w polskiej lidze, kopanina i bratanki wygrywają :P choć szczerze nic nie grali, zresztą Norwedzy ciency, Polska gra przy nich nieosiągalny futbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2015 o 22:45, Paoro napisał:

Heh nowe forum coś nie służy jak w tak popularnym temacie od czasów nowego forum, ktoś
coś napisze co 18 dni :D Oglądałem mecz Norwegia-Węgry i antyfutbol, tragedia, gorzej
niż w polskiej lidze, kopanina i bratanki wygrywają :P choć szczerze nic nie grali, zresztą
Norwedzy ciency, Polska gra przy nich nieosiągalny futbol.


Pomysł z powiększeniem Euro do 24 zespołów jest totalnym niewypałem - zagrają ta tej imprezie naprawdę słabe drużyny. Mecz Norwegia - Węgry przez chwilę oglądałem, ale był rzeczywiście beznadziejny, więc szybko wyłączyłem :D Żadna z tych ekip nie powinna nigdzie awansować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 00:20, pawbuk napisał:

Pomysł z powiększeniem Euro do 24 zespołów jest totalnym niewypałem - zagrają ta tej
imprezie naprawdę słabe drużyny.

No, np Polska :D :D ;D [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 11:05, gerart-rivi napisał:


Nie przesadzałbym - w eliminacjach nasza kadra zagrała naprawdę bardzo dobrze. I to nie była łatwa grupa, wystarczy popatrzeć jakie kłopoty mieli Niemcy, którzy zazwyczaj przechodzili eliminacje jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 11:37, pawbuk napisał:

Nie przesadzałbym - w eliminacjach nasza kadra zagrała naprawdę bardzo dobrze.

A i tak w starym systemie to dałoby jedynie baraże, w których rożnie bywa. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować